A hvězdy mlčí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

A hvězdy mlčí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

A hvězdy mlčí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

A hvězdy mlčí


Děj příběhu je zasazen do hornického městečka Sleescale, které se nachází na pobřeží Northumberland, v Anglii. Městečko je fiktivní, avšak je založeno na Croninově znalosti Nothumberladndského pobřeží, mnohá místa jsou přenesena pod jinými názvy do románové (a následně tedy i do filmové) podoby. Příběh začíná v období kolem první světové války a přenáší se postupně až do počátku 30. let 20. století.
První úplné vydání sociálního románu, který u nás za války vyšel ve zkráceném znění. Na pozadí první světové války a prvních poválečných let zachycuje nesnesitelné pracovní podmínky horníků v anglických dolech, historii zápasu o jejich změnu a o sociální spravedlnost v tomto prostředí vůbec. Autor, který byl po první světové válce jmenován zdravotním důlním inspektorem a který se zasadil o nová zákonná nařízení k ochraně proti úrazům a o lékařské službě v dolech, čerpá zde ze skutečné historie.Kniha v českém jazyce!


Stažení A hvězdy mlčí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:A hvězdy mlčí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení A hvězdy mlčí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  A hvězdy mlčí.pdf (EUR-0.00)

  A hvězdy mlčí.epub (EUR-0.00)

  A hvězdy mlčí.doc (EUR-0.00)

  A hvězdy mlčí.txt (EUR-0.00)

  A hvězdy mlčí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  A hvězdy mlčí.PDF – (EUR 0.00);

  A hvězdy mlčí.MOBI – (EUR 0.00);

  A hvězdy mlčí.EPUB – (EUR 0.00);

  A hvězdy mlčí.DOC – (EUR 0.00);

  A hvězdy mlčí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Stars Look Down (1964)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  evask

  18.05.2017

  Kam to dotáhne šikovný neřád a kde skončí poctivec. Croninovy romány nejsou oddychovky. Vedou k zamyšlení.

  katynais

  13.12.2014

  Hezky napsany roman s osudy nekolika lidi, cekala jsem, ze dobro zvitezi nad zlem, ale to se nekonalo. Ti co to mysleli dobre, byli porazeni a jejich tuzby a sny zmareny. Zvitezila podlost a fales

  Atuin

  30.11.2013

  Tato kniha má několik velice dobrých vlastností. Tou nejpříkladnější z nich je ta, že neobsahuje žádnou vatu, ale obsahuje moře člověčiny, ta je do ní přímo vytesaná a přesto ( právě proto) to není procházka růžovým sadem Už dlouho jsem nečetla tak přesvědčivou, všedně nevšední knihu, která jde pod kůži zcela prostými záležitostmi.Které když jsou dobře napsané mohou vykreslit hluboké příběhy lidí, nás samých. Vrsrva za vrstvou vrší se na život všelijaké spršky a často není v silách člověka je ustát a často se ustát musí. Našla jsem další velkou srdceční záležitost.

  Carpinus-CZ

  10.07.2013

  Jedna z nejhezčích knih, kterou jsem kdy četl. Souhlasím, že je to asi nejlepší dílo A. J. Cronina. V dnešním uspěchaném a bláznivém světě je tato kniha velice lidská, mimořádně čtivá a zajímavá. Doporučuji!

  cortina

  07.03.2013

  Nejkrásnější Croninovo dílo. Pořád se k ní vracím a vracet budu….

  mutace

  08.03.2012

  Velmi zajímavý, na Croninových knihách, je fakt, že po přečtení si řeknete, že to jinak ani skončit nemohlo, neboť jeho hrdinové jsou tak lidští, a to nemyslím pouze v dobrém slova smyslu.  TAGS:

  Online A hvězdy mlčí ebook, Kniha A hvězdy mlčí FB2, Download A hvězdy mlčí PDF , Download A hvězdy mlčí MOBI, Online A hvězdy mlčí kniha, Zdarma Stažení A hvězdy mlčí IPhone, Online kniha A hvězdy mlčí PDF, Zdarma A hvězdy mlčí DJVU, Zdarma Stažení A hvězdy mlčí TXT, Stažení A hvězdy mlčí RTF, Online A hvězdy mlčí FB2 , e-kniha A hvězdy mlčí stažení TXT, Zdarma A hvězdy mlčí stažení kniha, e-kniha A hvězdy mlčí download MOBI, Stažení A hvězdy mlčí IPad, Číst A hvězdy mlčí MOBI, Číst A hvězdy mlčí DOC, Zdarma A hvězdy mlčí AWZ, Download e-kniha A hvězdy mlčí iPad , Zdarma A hvězdy mlčí DJVU, Download A hvězdy mlčí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení A hvězdy mlčí DVD, Číst A hvězdy mlčí TXT, Book A hvězdy mlčí stažení DJVU, A hvězdy mlčí stažení kniha zdarma, A hvězdy mlčí stažení kniha pdf zdarma, A hvězdy mlčí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha A hvězdy mlčí pdf zdarma, A hvězdy mlčí stažení kniha epub zdarma, A hvězdy mlčí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply