A potom zomrieš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

A potom zomrieš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

A potom zomrieš Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

A potom zomrieš


Kniha v českém jazyce!


Stažení A potom zomrieš zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:A potom zomrieš (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení A potom zomrieš zdarma kniha:

  MIRROR-2

  A potom zomrieš.pdf (EUR-0.00)

  A potom zomrieš.epub (EUR-0.00)

  A potom zomrieš.doc (EUR-0.00)

  A potom zomrieš.txt (EUR-0.00)

  A potom zomrieš.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  A potom zomrieš.PDF – (EUR 0.00);

  A potom zomrieš.MOBI – (EUR 0.00);

  A potom zomrieš.EPUB – (EUR 0.00);

  A potom zomrieš.DOC – (EUR 0.00);

  A potom zomrieš.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  And Then You Die (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Remedium
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  adelinka

  05.11.2016

  Napätie, teroristi s vírusom a aj romantika. Fotoreportérka Bess má v pláne odych a relax so svojou sestrou, ale všetko sa zvrtne úplne inak ako si to predstavovali.

  Ben Nevis

  09.08.2016

  Celkem slabší thriller s nezajímavou přímočarou zápletkou. Hlavní hrdinka je navíc protivná, protože pořád dupe nožkou "Já chci". Navíc ke konci se chovala o 180% jinak, než dovolovala její povaha.
  CIA ale zdatně sekunduje, když se nechá terorizovat jednou civilistkou, kvůli které plýtvají agenty na ochranku, místo aby chytali teroristu.

  Celé je to takové jakoby splácané dohromady, překvapivých momentů je málo, ale dočíst se to dalo.

  lenkavildomcova

  12.08.2014

  Dobré… Líbilo se mi to…

  eletrika03

  07.03.2014

  Hodně jsem se do toho za četla a velice se mi líbila.

  evasamankova

  23.05.2013

  Romantické, napínavé a velice čtivé. Tak jak to autorka umí.

  netty.vanity

  13.11.2011

  Na knize mě nejdříve upoutal název – "A pak zemřeš"zní dost výmluvně, či-li jsem předpokládala,že půjde o nějaký napínavý příběh. I když jsem nebyla daleko od pravdy… Pořád to mohlo být lepší. Fotografka Bess odjede na "obyčejný"pracovní výlet do jakési bezvýznamné vesnice v Mexiku.Aby nebyla sama,vezme s sebou svoji sestru… když ve městečku objeví jen a jen mrtvoly,dojde jí, jak obrovskou chybu udělala.Netuší,že již před cestou byla jen součástí plánu.. Terorismus,virus,nájemní vrazi,CIA,láska.. to všechno a mnohem více najdete v thrilleru říznutém trochou té romantiky,který si už od začátku na nic nehraje a rovnou přejde k věci.Hrozně mě překvapilo,že jsem se v úvodu nedočkala pražádného natahování a zápletka se čtenáři odhalí hned na začátku.To bohužel přispívá k tomu,že děj není tak napínavý,všechno má hrozně rychlý spád.Na druhou stranu vás vývoj příběhu určitě několikrát překvapí..Mě dostalo,jak naplánované vše od začátku bylo.Bex přijela do smrtelným virem nakažené vesnice,na který jen tak mimochodem měla imunitu.Je to tak trochu sentimentální,hlavně ten konec,ale to mi ani tolik nevadilo.Spíš bych uvítala víc té romantiky,méně terorismu a méně keců.Mám nějak dojem,že se furt jen mluvilo a řešilo,až bych občas uvítala víc popisků okolí nebo situace.S hlavní hrdinou nešlo nijak moc soucítit(děsně tvrdohlavá věčně někoho obviňující ženská),celkově byly emoce docela dost na bodu mrazu.. takže zasloužené tři hvězdičky.  TAGS:

  Online A potom zomrieš ebook, Kniha A potom zomrieš FB2, Download A potom zomrieš PDF , Download A potom zomrieš MOBI, Online A potom zomrieš kniha, Zdarma Stažení A potom zomrieš IPhone, Online kniha A potom zomrieš PDF, Zdarma A potom zomrieš DJVU, Zdarma Stažení A potom zomrieš TXT, Stažení A potom zomrieš RTF, Online A potom zomrieš FB2 , e-kniha A potom zomrieš stažení TXT, Zdarma A potom zomrieš stažení kniha, e-kniha A potom zomrieš download MOBI, Stažení A potom zomrieš IPad, Číst A potom zomrieš MOBI, Číst A potom zomrieš DOC, Zdarma A potom zomrieš AWZ, Download e-kniha A potom zomrieš iPad , Zdarma A potom zomrieš DJVU, Download A potom zomrieš e-kniha zdarma, Zdarma Stažení A potom zomrieš DVD, Číst A potom zomrieš TXT, Book A potom zomrieš stažení DJVU, A potom zomrieš stažení kniha zdarma, A potom zomrieš stažení kniha pdf zdarma, A potom zomrieš pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha A potom zomrieš pdf zdarma, A potom zomrieš stažení kniha epub zdarma, A potom zomrieš ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply