Adam Šangala Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adam Šangala Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adam Šangala Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Adam Šangala


Historický román slovenského realisty, upravený pro českou mládež, líčí osudy oravského nevolníka, později císařského vojáka a naposledy trnavského měšťana za třicetileté války. Šangalova životní pouť, vyznačená odporem vůči panskému útlaku a končící na popravišti, je obrazem typických poměrů na Slovensku v časech protireformačních. V knize ožívají některé dějinné postavy (dočasný král uherský Bethlen, kardinál Pázmány) v souladu s tehdejší skutečností; chováním šlechty a hodnostářů obou církví, jakož i scénami ze života poddanského lidu jsou výstižně charakterisovány tehdejší feudální poměry.Kniha v českém jazyce!


Stažení Adam Šangala zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Adam Šangala (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Adam Šangala zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Adam Šangala.pdf (EUR-0.00)

  Adam Šangala.epub (EUR-0.00)

  Adam Šangala.doc (EUR-0.00)

  Adam Šangala.txt (EUR-0.00)

  Adam Šangala.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Adam Šangala.PDF – (EUR 0.00);

  Adam Šangala.MOBI – (EUR 0.00);

  Adam Šangala.EPUB – (EUR 0.00);

  Adam Šangala.DOC – (EUR 0.00);

  Adam Šangala.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura slovenská, Historie
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  MonikaJanka

  25.01.2017

  Na to, aké som mala k tomu predsudky, je to dobré a čitateľné. Len autor mohol vynechať epilóg. SPOILER: Aspoň som mohla dúfať, že Adam zostarne po boku svojej ženy v Trnave, ale nie. Autor ho musel dať popraviť po piatich rokoch manželstva za akýsi prehrešok z minulosti. To všetky klasiky musia končiť bez happy endu?

  jesuswlasac

  17.03.2014

  Slovenská klasika opäť raz nesklamala, ale popravde som čakal viac a preto iba 3*. Dejovo prílíš jednoduché a román sa mal skor volať Konopka a nie Šangala, pretože dej sa viac zameral na osudy farára Konopku jeho vnútorné pohnútky a pochody ako veľkého a nepochopeného obroditeľa cirkvy. Adam je síce jednoduchý človek a preto je aj jeho život jednoduchý a snád ničím extra nezaujme. Takýchto Šangalov muselo byť v tej dobe plné Slovensko a ničím nevyčnieva zo šedého človeka tej doby.
  Dúfam že aspoň film bude lepší :-)))  TAGS:

  Online Adam Šangala ebook, Kniha Adam Šangala FB2, Download Adam Šangala PDF , Download Adam Šangala MOBI, Online Adam Šangala kniha, Zdarma Stažení Adam Šangala IPhone, Online kniha Adam Šangala PDF, Zdarma Adam Šangala DJVU, Zdarma Stažení Adam Šangala TXT, Stažení Adam Šangala RTF, Online Adam Šangala FB2 , e-kniha Adam Šangala stažení TXT, Zdarma Adam Šangala stažení kniha, e-kniha Adam Šangala download MOBI, Stažení Adam Šangala IPad, Číst Adam Šangala MOBI, Číst Adam Šangala DOC, Zdarma Adam Šangala AWZ, Download e-kniha Adam Šangala iPad , Zdarma Adam Šangala DJVU, Download Adam Šangala e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Adam Šangala DVD, Číst Adam Šangala TXT, Book Adam Šangala stažení DJVU, Adam Šangala stažení kniha zdarma, Adam Šangala stažení kniha pdf zdarma, Adam Šangala pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Adam Šangala pdf zdarma, Adam Šangala stažení kniha epub zdarma, Adam Šangala ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply