Adobe Photoshop: Výběry Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adobe Photoshop: Výběry Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Adobe Photoshop: Výběry Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Adobe Photoshop: Výběry


Ve Photoshopu to funguje jako v běžném životě: než provedete nějakou změnu, musíte určít, čeho se bude týkat. Když natíráte zeď, přelepíte dveřní rámy páskou a nábytek přikryjete igelitem, aby se barva dostala jen tam, kam chcete. U digitálního zpracování obrazu tomu není jinak. Než budete moci ztmavit oblohu, která je na fotografii příliš jasná, musíte programu říct, kterou část obrázku chcete změnit, tedy v řeči Photoshopu provést výběr.

Ve Photoshopu to funguje jako v běžném životě: než provedete nějakou změnu, musíte určít, čeho se bude týkat. Když natíráte zeď, přelepíte dveřní rámy páskou a nábytek přikryjete igelitem, aby se barva dostala jen tam, kam chcete. U digitálního zpracování obrazu tomu není jinak. Než budete moci ztmavit oblohu, která je na fotografii příliš jasná, musíte programu říct, kterou část obrázku chcete změnit, tedy v řeči Photoshopu provést výběr. Bez tohoto bližšího určení by Photoshop ztmavil celou pracovní plochu, což je stejně nežádoucí, jako kdybyste kromě stěn nastříkali nesmývatelnou barvou i nábytek, koberec a okna. V této knize vám autor předvede nejen nástroje, které fungují podobně jako tužka při kreslení obrysů, takže jejich použití je víceméně intuitivní, ale málokdy jimi dosáhnete potřebné přesnosti. Photoshop navíc rozpoznává např., zda jsou barvy stejné či příbuzné, nebo stupně jasu a podle nich může provádět výběr automaticky za vás. Kterých míst se to má týkat a kterých ne musíte předem stanovit. Jednou vytvořený výběr má tu výhodu, že jej můžete rozšiřovat i zmenšovat, doplňovat i odstranit, opatřit neostrými obrysy, díky kterým lépe zapadne do nového pozadí, nebo jej přechodně změnit na masku a pak upravovat všemožnými nástroji a efekty, které jsou ve stupních šedi použitelné. Na konci budete mít výběr, který nejlépe vyhovuje vašim záměrům, ať již jde o zesvětlení, změnu barvy, použití filtru, vymazání nebo zkopírování části obrázku na jiné místo. Projdete-li si stránky této knihy a vyzkoušíte si jednotlivé postupy, snadno dokážete takové věci. Naše knihy vždy vycházejí z aktuální verze Photoshopu, ale jsou koncipovány tak, aby i uživatelé starších verzí měli z lekcí užitek. Zprostředkováváme nepostradatelné základní dovednosti, novinky obvykle výrazně ulehčují práci, ale jen zřídka něco mění na těchto fundamentálních dovednostech ve zpracování obrázků. Pracovní obrázky si můžete stáhnout na: www.docma.info nebo na http://knihy.cpress.cz/K1432. O autorovi: Doc Baumann je novinář, spisovatel, fotograf a historik umění, který se již přes dvacet let věnuje zpracování grafiky na počítači. V Německu patří jeho časopis DOCMA k velice oblíbeným zdrojům návodů a tipů o fotografování a práci ve Photoshopu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Adobe Photoshop: Výběry zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Adobe Photoshop: Výběry (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Adobe Photoshop: Výběry zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Adobe Photoshop: Výběry.pdf (EUR-0.00)

  Adobe Photoshop: Výběry.epub (EUR-0.00)

  Adobe Photoshop: Výběry.doc (EUR-0.00)

  Adobe Photoshop: Výběry.txt (EUR-0.00)

  Adobe Photoshop: Výběry.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Adobe Photoshop: Výběry.PDF – (EUR 0.00);

  Adobe Photoshop: Výběry.MOBI – (EUR 0.00);

  Adobe Photoshop: Výběry.EPUB – (EUR 0.00);

  Adobe Photoshop: Výběry.DOC – (EUR 0.00);

  Adobe Photoshop: Výběry.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Photoshop Basiswissen: Auswählen

  Žánr:
  Literatura naučná, PC literatura
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Adobe Photoshop: Výběry ebook, Kniha Adobe Photoshop: Výběry FB2, Download Adobe Photoshop: Výběry PDF , Download Adobe Photoshop: Výběry MOBI, Online Adobe Photoshop: Výběry kniha, Zdarma Stažení Adobe Photoshop: Výběry IPhone, Online kniha Adobe Photoshop: Výběry PDF, Zdarma Adobe Photoshop: Výběry DJVU, Zdarma Stažení Adobe Photoshop: Výběry TXT, Stažení Adobe Photoshop: Výběry RTF, Online Adobe Photoshop: Výběry FB2 , e-kniha Adobe Photoshop: Výběry stažení TXT, Zdarma Adobe Photoshop: Výběry stažení kniha, e-kniha Adobe Photoshop: Výběry download MOBI, Stažení Adobe Photoshop: Výběry IPad, Číst Adobe Photoshop: Výběry MOBI, Číst Adobe Photoshop: Výběry DOC, Zdarma Adobe Photoshop: Výběry AWZ, Download e-kniha Adobe Photoshop: Výběry iPad , Zdarma Adobe Photoshop: Výběry DJVU, Download Adobe Photoshop: Výběry e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Adobe Photoshop: Výběry DVD, Číst Adobe Photoshop: Výběry TXT, Book Adobe Photoshop: Výběry stažení DJVU, Adobe Photoshop: Výběry stažení kniha zdarma, Adobe Photoshop: Výběry stažení kniha pdf zdarma, Adobe Photoshop: Výběry pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Adobe Photoshop: Výběry pdf zdarma, Adobe Photoshop: Výběry stažení kniha epub zdarma, Adobe Photoshop: Výběry ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply