Advokát a jeho pán Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Advokát a jeho pán Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Advokát a jeho pán Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Advokát a jeho pán


Kdo dnes u nás vládne? Velcí zločinci, nebo naopak jejich právníci? Co se stane, když se slavný advokát a mocný mafián rozhádají? Když se pustí do války? Kdo je silnější? Zvítězí mafiánská brutalita a síla, nebo právnický intelekt a lest? Co je ale nejhorší – ani jeden z nich si v téhle bezohledné válce neuvědomí, jak moc jsou si podobní…
Z dramatického thrilleru Josefa Klímy je cítit, že autor si nemusel moc vymýšlet. Jak sám říká: „Je to možná nejzákladnější otázka téhle doby a téhle společnosti.“Kniha v českém jazyce!


Stažení Advokát a jeho pán zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Advokát a jeho pán (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Advokát a jeho pán zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Advokát a jeho pán.pdf (EUR-0.00)

  Advokát a jeho pán.epub (EUR-0.00)

  Advokát a jeho pán.doc (EUR-0.00)

  Advokát a jeho pán.txt (EUR-0.00)

  Advokát a jeho pán.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Advokát a jeho pán.PDF – (EUR 0.00);

  Advokát a jeho pán.MOBI – (EUR 0.00);

  Advokát a jeho pán.EPUB – (EUR 0.00);

  Advokát a jeho pán.DOC – (EUR 0.00);

  Advokát a jeho pán.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Andrej Šťastný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  trudoš

  24.03.2017

  Líbil se mi námět a špatné není ani zpracování, jen je mi autorova vize podsvětí cizí – víc totiž připomíná vesnickou diskotéku, než semeniště zločinu. Ono to od reality asi moc daleko nemá, ale od reality, se kterou nic společného nemám a proto je pro mě těžké posoudit, nakolik je výsledek autentický a nakolik divadelní.
  Ale jak je příběh krátký, tak není prostor na nějakou nudu, a nebýt filozoficko-společenských disputací mezi otcem a dcerou, byla by spokojenost stran spádu maximální. Josef Klíma se evidentně s vědomím jednoduché zápletky nepouští do hlubokých vod mnohovrstevnatého románu a co chce odehrát, odehraje rychle a přímočaře. Po řemeslné stránce má navíc velmi slušný životopis, což se odráží ve vyhýbání se kostrbatosti a nepřirozenosti v dialozích. Přesto se nějak nedokáže zbavit syndromu české veselohry, kdy hrdinové občas mluví jak ve špatném filmu. V důsledku ovšem povedené dílko s trochu očekávaným vyústěním a rozporuplným hrdinou, ale v rámci žánru stále lepší standard.

  čef

  18.07.2014

  Jednoduchý příběh o poměrech u nás, kde mafiánské kruhy řídí vše od podnikání až po státní správu. Literárně přehledně a čtivě napsáno bez zbytečných kudrlinek. Autor má jistě bohaté znalosti o tom, jak to u nás chodí a na knížce je to znát.

  Eidalon

  08.04.2014

  Pana Klímu známe především jako novináře, TV reportéra a autora celé řady knih s tématy od detektivních námětů přes dobrodružné novely až po umělecké reportáže z nejrůznějších atraktivních prostředí.

  Advokát a jeho Pán (2013) je jeho další knihou, která těží z oblasti, jenž autor velmi dobře zná a má zmapovánu celou řadou životních příběhů při své bývalé i současné investigativní novinářské práci, či před TV kamerou v roli reportéra odhalující spoustu nesrovnalostí, kauz a podivností na české politicko-průmyslově-společenské scéně.

  Kniha se se svým námětem řadí k těm, které popisují možná nejzákladnější otázku téhle doby a této společnosti – kdo dnes u nás vládne?

  Jsou to politici ve vládních funkcích, policie či armáda, právníci a jejich týmy, či novodobá oligarchie, která se rekrutuje již z uvedených skupin, ale taky z lidí, kteří dovedli bohatnout v době, kdy „národ zvonil klíčemi“ a užíval si „novodobé“ svobody projevu, cestování či nakupování.

  Odpovědí budiž – je to mix všech uvedených, okořeněných kmotrovskou mafií a organizovaným zločinem, kdy mnohdy nejedna osoba-celebrita či politik jedno a táž je.

  Ve své knize ale Klíma staví do protikladu dvě roviny (a klade si otázku, je zde mezi nimi nějaký rozdíl?) na jedné straně – peníze a zase peníze (myslím tím ty velké peníze, ne ty, které umíte vydělat prací, protože prací se tak velké peníze prostě vydělat nedají), za které si lze koupit vše (a "podnikatele", kteří je získali vždy na hraně zákona a nebo spíše za ní) versus právní stát a řád se všemi svými výkonnými orgány a zákony, které jsou ale propleteny předivem vzájemných vztahů, korupce, úsluh či pák, které vedou k prosazení „spravedlnosti“ ve prospěch vlivných a mocných.

  Peníze, které dovedou otevřít všechny dveře, zavřít všechna ústa a kde peníze nestačí, nastupuje násilí a nebo snad právo, jenž se "ohýbá“, jak je třeba a šikovný advokát, který umí proplout mezi paragrafy, tu zatlačit, tu pohrozit, tu podplatit protislužbou a to vše pod rouškou zákonů a paragrafů. Je mezi dvěma hlavními hrdiny vůbec nějaký rozdíl?

  Miliardář Vaněk, jedna z postav Klímovy knihy, má jasno. Mám peníze a tudíž jsem Váš (Tvůj) pán, já platím a ty se snaž v můj prospěch, pravdu a spravedlnost ale nehledej. Vaněk bohatne na nerozhodnosti druhých a nedokonalé jurisdikci a proto je se zákony neustále na štíru.

  Pan JUDr. Vilém Krása je sice právník, který se drží litery zákona, ale již dávno odešel ze státních služeb do soukromého sektoru a jako advokát a tudíž „ochránce“ všech, kteří jsou ve sporu se státem (všichni ti lumpové, darebáci, defraudanti, tuneláři, politici, právníci či jen ti, kteří mají na jeho služby dostatek kapitálu) se drží jen jediné zásady.

  Bezbožná doba má i bezbožné kněze a neb tady jsme u soudu – tady nesdílí pravda a spravedlnost, tady sdílí právo – jak pravdivé a přitom děsivé poznání dnešní reality.

  Právo, které nehájí pravdu, ale hledá vše proto, jak se i ze zjevných a realizovaných provinění vyvléknout pomocí nedokonalosti práva, ať je ta nedokonalost způsobena skutečností, že prostě nelze zakotvit všechny nuance lidského počínání do práva a nebo je ta nedokonalost cílená.

  Skutečnost prokázání jednoznačného důkazu provinění se těm opravdovým ohýbačům práva daří lehce obejít a když se i podaří nakonec dokázat a usvědčit, pak přijde amnestie a ti bezbožní jsou opět volní (a spolu s nimi další tisíce malých ryb, které skončí znovu v sítích policie a kteří mají zakrýt skutečný důvod, proč byla amnestie uskutečněna) – nakonec za ty peníze ta trocha kritiky stojí . . .

  Sto sedmdesát stran formátu A5 s řídkým řádkováním Vám moc času nezabere, téma Vás ani nejspíše nepřekvapí, spíše utvrdí v tom, že je to nejspíše všechno pravda . . . stačí jen vzpomenout kauz, které teď kvasí médii.

  Za téma nijak nové a čtivost na průměru dávám dílku tři hvězdy, společenská angažovanost a aktuálnost je však třaskavá a opravdu aktuální, zde přihazuji na 4 hvězdy, i když všechny z Vás, kteří denně sledují a čtou zpravodajské servery Vás závěry z knihy plynoucí zas až tak moc nepřekvapí . . .  TAGS:

  Online Advokát a jeho pán ebook, Kniha Advokát a jeho pán FB2, Download Advokát a jeho pán PDF , Download Advokát a jeho pán MOBI, Online Advokát a jeho pán kniha, Zdarma Stažení Advokát a jeho pán IPhone, Online kniha Advokát a jeho pán PDF, Zdarma Advokát a jeho pán DJVU, Zdarma Stažení Advokát a jeho pán TXT, Stažení Advokát a jeho pán RTF, Online Advokát a jeho pán FB2 , e-kniha Advokát a jeho pán stažení TXT, Zdarma Advokát a jeho pán stažení kniha, e-kniha Advokát a jeho pán download MOBI, Stažení Advokát a jeho pán IPad, Číst Advokát a jeho pán MOBI, Číst Advokát a jeho pán DOC, Zdarma Advokát a jeho pán AWZ, Download e-kniha Advokát a jeho pán iPad , Zdarma Advokát a jeho pán DJVU, Download Advokát a jeho pán e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Advokát a jeho pán DVD, Číst Advokát a jeho pán TXT, Book Advokát a jeho pán stažení DJVU, Advokát a jeho pán stažení kniha zdarma, Advokát a jeho pán stažení kniha pdf zdarma, Advokát a jeho pán pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Advokát a jeho pán pdf zdarma, Advokát a jeho pán stažení kniha epub zdarma, Advokát a jeho pán ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply