Alexandrijská stopa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Alexandrijská stopa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Alexandrijská stopa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Alexandrijská stopa


Bývalý americký vládní agent Cotton Malone se po vyřešení případu templářského dědictví vrací k pokojnému životu majitele antikvariátu v Kodani. Klidné dny rázně utne anonymní e-mail: "Máš něco, co chci já. Jsi jediný člověk, který ví, kde to hledat. Najdi to. Dávám ti sedmdesát dvě hodiny. Jestli neuspěješ, přijdeš o dítě." Vyděšená bývalá manželka Malonemu potvrzuje, že nejde o planou hrozbu: jejich dospívající syn byl unesen. A když kodaňský antikvariát lehne popelem, je už zcela zřejmé, že se onen tajemný člověk nezastaví, dokud nezíská, o co usiluje. A předmětem jeho zájmu není nic menšího než Alexandrijská knihovna.
Malone si uvědomuje, že na něm závisí život jeho dítěte, a tak se vydává na nebezpečnou cestu, která ho zavede do Evropy, na Sinajskou poušť i do nejvyšších sfér americké politiky. Polapen v síti intrik si vůbec není jistý, komu lze věřit, ale jedno ví určitě: tajemství svitků z Alexandrijské knihovny, jež se chystá odhalit, nesmějí padnout do nepovolaných rukou, poněvadž by to mohlo mít nedozírné následky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Alexandrijská stopa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Alexandrijská stopa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Alexandrijská stopa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Alexandrijská stopa.pdf (EUR-0.00)

  Alexandrijská stopa.epub (EUR-0.00)

  Alexandrijská stopa.doc (EUR-0.00)

  Alexandrijská stopa.txt (EUR-0.00)

  Alexandrijská stopa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Alexandrijská stopa.PDF – (EUR 0.00);

  Alexandrijská stopa.MOBI – (EUR 0.00);

  Alexandrijská stopa.EPUB – (EUR 0.00);

  Alexandrijská stopa.DOC – (EUR 0.00);

  Alexandrijská stopa.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cotton Malone (2.)

  Originální název:

  The Alexandria Link (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Sonik1974

  18. lednaodpad!

  Kniha mne neoslovila. Historický základ slabý, jinak samé spiknutí. Na delší dobu s autorem končím.

  čef

  06.10.2017

  Spiknutí, kontraspiknutí, všichni lžou a všem jde o život. Takové jsou snad všechny romány autora a tento není výjimkou naopak vše je zde vystupňováno možná až ad absurdum. Nicméně historická zápletka s proměnou a vědomým falšováním textu bible a hledáním země zaslíbené je zajímavá a stojí za trochu toho neuvěřitelného dobrodružství, které nám čtenářům této literatury samozřejmě vůbec nevadí – ba právě naopak.

  achilles

  13.10.2016

  Pěkný příběh, zajímavé informace, podobné odhalení jako v Da Vinci code. Ale….ta Pam, Cottonova exmanželka, to je nějaká nová Bond girl, co ta všechno umí, zvládne a přitom to byla tuctová mamina. Pro mě hrozná postava a trochu špiní jinak povedené dílo.

  Misa25

  19.01.2016

  Alexandrijska knihovna je skvely namet a moc se mi libi styl psani autora…samotny autor je velky sympatak 😉 a podepsany vytisk od nej nesmi chybet 😉

  jindrusa

  08.01.2016

  Moc pěkně a poutavě napsané, určitě si přečtu i další díly.

  alabra

  05.01.2016

  Můj oblíbený autor, tentokrát ho nebudu jenom chválit. Obdivuji, jak dokáže mistrně skloubit historická fakta, zeměpisné údaje, napínavost a honbu za pokladem. Kniha byla ve střední části v některých pasážích zbytečně zdlouhavá a neměla ten spád, na nějž jsem u autora zvyklá. Celkový dojem vylepšil opět strhující závěr. Proto jen čtyři hvězdy.

  genie

  22.10.2015

  Velmi mě zaujala myšlenka, že Izrael zakládá své nároky na palestinské území na "upraveném" Starém zákoně … Dokonce ani politické pletichy, ze kterých se člověku zvedá žaludek v běžném životě, mi nijak nezkazily dobrý pocit z knížky …

  harris66

  01.02.2015

  dobré čtení

  Jihorka

  21.11.2014

  Kniha, která vás udrží v napětí a přinutí zjistit si něco dalšího k tématu. Souhlasím, že některé pasáže mohou být pro někoho zdlouhavé, ale někoho zase zaujmou (souboje, politické intriky, citová pohnutí – každý si zde něco najde). Knihu jednoznačně doporučuji k přečtení těm, kteří mají rádi napínavé thrillery bez potoků krve, bombastických akcí a hrdinů, pro které neplatí fyzikální zákony.

  1v8na

  10.10.2014

  kniha byla velmi napínavá a velmi poučná. Líbila se mi, i kd
  yž musím přiznat, že některé pasáže mne nezaujaly z důvodu moc přehnané politiky či náboženských témat. Ovšem celkový dojem z knihy byl výborný.

  derminator

  08.10.2014

  Kniha mě nepřesvědčila. Vím že to byla Berryho jedna z prvních knih ale přijde mě zápletka moc zamotaná, dlouhá a jak už zmiňoval kolega renefer je to i moc politické a takové knihy nemusím dočetl jsem jí ale vleklo se to jak zácpa. Nu nic každopádně kdo si to chcete přečíst přečtěte ale já už k této knize nesáhnu dávám jí na mě slabých 30%.

  renefer

  27.07.2014

  Na mě moc politikaření, výsledné hledání cesty se zhustilo do dvou kapitol, mám raději víc historie než politiky.

  LuckaH2

  11.06.2014

  četla jsem od Berryho hodně knih, a i když se mi i tato líbila, nebyla pro mě z nejlepších. Chvílemi mě také politika nebavila, ztrácela jsem se co vlastně chtějí Izraelci, co chtějí Arabové. Jinak dobrodružné, poučné a napínavé – to ano- jak jsme u Berrryho zvyklí.

  Selinute

  20.05.2014

  Četla jsem ji s odstupem času podruhé a opět mě dost bavila. Výborná, odpočinková, nezklame.

  Jakeneg

  17.03.2014

  Omlouvám se ale tato kniha od Steve Berry mě nějak zvlášť neoslovila. Čekal jsem mnohem více misteriózních scén se zaměřením na historii. Místo toho mě čekaly nekonečné scény politických střetů, intrik a zápletek, které mě právě tou nekonečností a nezáživností takřka odradily. Knihu jsem dočetl jen proto, že nerad nechávám nedočtené knihy.
  Jsem zcela zklamaný. Je to má 3. kniha od tohoto autora a je to čím dál tím horší. Proto dávám 2 hvězdy a to jen za námět.

  LucieRej

  03.01.2014

  Tak tohle je kniha dle mého gusta. Záhady, tajní agenty, neviš komě věrit, bezvadné postavy, prostě paráda. Zatím pro mě nejlepší od Berryho. Použít jako hlavni linku honbu za ztracenou knihovnou, sen knihomola – dobrodruha.

  keselylenka

  27.08.2013

  Moje první kniha od tohoto autora. Tyhle romány s nádechem tajemství a historie miluju. Za mě jeden bod dolů jen proto, že na můj vkus tam bylo moc politiky a občas jsem se ztrácela.

  wamplady

  15.08.2013

  mám co ráda knihy Steva Berryho jejichž hlavním hrdinou je Cotton Malone. Kniha je velmi akční a čtivá. Doporučuji všem co mají rádi akční romány

  LG73

  06.06.2013

  Steve Berry ve svém dalším románu odhaluje tajemství ukrytá v zapomenuté a na mnoho století ztracené Alexandrijské knihovně. Vytváří opět příběh vybudovaný na skutečných reáliích, které velice volně rozvíjí (ovšem i tak si čtenář klade otázku, zda to tak skutečně nemohlo i být), nechybí akce, napětí a skvělá zápletka

  Macek58

  15.05.2013

  Vynikající kniha i zpracované téma, přečtené jedním dechem.

  Makovník

  04.02.2013

  Výborná kniha plná akce, napětí, zvratů… Kniha je také poučná a mně osobně se líbila více než prvotina Steva Berryho s Cottonem Malonem Templářské dědictví… Možná také tím, že se příběh odehrával na více místech (Dánsko, Amerika, Rakousko, Sinaj, Portugalsko, Anglie…)

  Dandulka

  30.01.2013

  Pátrání po ztracené knihovně spolu s manželkou dopadlo na výbornou, Cotton zachránil i syna a znovu nad všemi zvítězil! Tak to má být. Napínavý a čtivý příběh.

  wally

  03.01.2013

  Druhá kniha s C. Malonem nezklamala….napětí, sympaťáci hlavní hrdinové v podobě C. Malona, Cassiopei a Henrika a taky příběh, který vám odkryje zábavným způsobem i některá historická fakta.

  jarmi123

  11.08.2012

  Kniha se dobře čte, má napětí a taky se něco dozvíme z pozadí světa tzv. špionáže, intrik a zabijáků. Dozvíme se zajímavé záležitosti ze starých dějin a prostřednictvím napínavého děje se dovíme o zajímavých, reálných místech, v různých částech světa.

  akina

  10.07.2011

  Dobře se četla, ale nebyla úplně dokonale top. I tak se zřejmě podívám po dalších dílech autora.

  bela

  Kniha je úžasná. Má rychlý spád. Je čtivá. Kdo má rád napětí a dobružství, ať neváhá a přečte si ji.  TAGS:

  Online Alexandrijská stopa ebook, Kniha Alexandrijská stopa FB2, Download Alexandrijská stopa PDF , Download Alexandrijská stopa MOBI, Online Alexandrijská stopa kniha, Zdarma Stažení Alexandrijská stopa IPhone, Online kniha Alexandrijská stopa PDF, Zdarma Alexandrijská stopa DJVU, Zdarma Stažení Alexandrijská stopa TXT, Stažení Alexandrijská stopa RTF, Online Alexandrijská stopa FB2 , e-kniha Alexandrijská stopa stažení TXT, Zdarma Alexandrijská stopa stažení kniha, e-kniha Alexandrijská stopa download MOBI, Stažení Alexandrijská stopa IPad, Číst Alexandrijská stopa MOBI, Číst Alexandrijská stopa DOC, Zdarma Alexandrijská stopa AWZ, Download e-kniha Alexandrijská stopa iPad , Zdarma Alexandrijská stopa DJVU, Download Alexandrijská stopa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Alexandrijská stopa DVD, Číst Alexandrijská stopa TXT, Book Alexandrijská stopa stažení DJVU, Alexandrijská stopa stažení kniha zdarma, Alexandrijská stopa stažení kniha pdf zdarma, Alexandrijská stopa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Alexandrijská stopa pdf zdarma, Alexandrijská stopa stažení kniha epub zdarma, Alexandrijská stopa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply