Almužna jen pro bohaté Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Almužna jen pro bohaté Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Almužna jen pro bohaté Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Almužna jen pro bohaté


Román s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace. Autorka proplétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině bohatého podnikatele na malém českém městě. Obě pocházely z lepší společnosti, obě ztratily otce a o svou budoucnost se musely postarat samy, každá však zvolila jinou cestu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Almužna jen pro bohaté zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Almužna jen pro bohaté (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Almužna jen pro bohaté zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Almužna jen pro bohaté.pdf (EUR-0.00)

  Almužna jen pro bohaté.epub (EUR-0.00)

  Almužna jen pro bohaté.doc (EUR-0.00)

  Almužna jen pro bohaté.txt (EUR-0.00)

  Almužna jen pro bohaté.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Almužna jen pro bohaté.PDF – (EUR 0.00);

  Almužna jen pro bohaté.MOBI – (EUR 0.00);

  Almužna jen pro bohaté.EPUB – (EUR 0.00);

  Almužna jen pro bohaté.DOC – (EUR 0.00);

  Almužna jen pro bohaté.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Akneris

  22. ledna

  Knížka se mi opět moc líbila,doporučuji.

  Evaneva

  19.12.2017

  Kniha lehkého žánru na odreagování a relaxaci.

  ritz

  20.11.2017

  Příjemná oddechovka pro ženy stříknutá detektivkou. Pěkné, čtivé.

  haki34

  23.10.2017

  další hezká oddechovka od HM Körnerové…již moje třetí knížka a autorku radím mezi oblíbené 🙂 v této knize se jí povedlo spojit detektivku s románem, vymyslela příběh zamotaný, kde mě konec opravdu překvapil.
  Určitě pokračuji s autorkou dál, líbí se mi že opět i při popisování milostného příběhu/linky nepřekračuje hranici vkusu, postavy jsou uvěřitelné, děj svižný. Možná tam má nějaké klišé, možná podobné náměty byly i jinde a u jiných, ale mně se líbí, i když běžně na romantické a "červenou" knihovnu nejsem. (HM Körnerová je výjimka :)))
  Knížka zaujme, čte se rychle a dobře. Takové pohlazení ke kávě za poctivé 4 hvězdy…

  Evišťátko

  12.10.2017

  Autorka mě nezklamala. Kniha se mi četla jak se říká jedním dechem a přesvědčila mě, že v žánru krimi mají naši autoři taky co říct a nepotřebují k tomu kupu krvavých scén.

  Selinute

  06.10.2017

  Pro mě to byla červená knihovna vylepšená zločinem, kdy pachatele odhalíte velmi záhy a toto nenáročné čtení si můžete užívat až do konce…
  Byla jsem zklamaná. Knížka dokáže zaujmout, ale určitě jiný okruh čtenářů, než do kterého patřím já. No, prostě smůla, tentokrát jsem při výběru sáhla hodně vedle…

  knihovnička007

  25.09.2017

  K této knize by se hodily dvě věty: Nikomu nevěř. Co zaseješ, to sklidíš.
  Tleskám paní spisovatelce, opět se jí povedla skvělá kniha, která se čte jedním dechem.
  Postavy skvělé, úžasné, úplně jsem je při čtení viděla. Krásně spletité osudy jedné bohaté rodiny.
  Je možno se divit Liborovi, že se choval, jak se choval, když nikdy nepocítil matčinu lásku? Na druhou stranu takového člověka, jako byla Alice, bych nikdy nechtěla potkat. Neskutečně vypočítavá mrcha. Ti, kteří byli nevinní, byli okamžitě podezřelí a vrah byl "v pohodě"…. Tak už to chodí.
  Příběh, který by byl aktuální i v dnešní době (až na mobily a testy DNA), ale je krásně zasazen do období mezi válkami.
  Za mne plný počet bodů!!!

  zuzana2599

  19.08.2017

  V krátké době už druhá kniha H. M. Körnerové, které dávám plný počet hvězdiček. Ano, mně se tento román s kriminální zápletkou moc líbil. Je výborně propracovaný, postavy doslova ožívají před očima, ocenila jsem také děj zasazený do prostředí maloměstké honorace. Příběh se tak krásně četl, nechybělo napětí, láska, skrývané tajemství, prostě vše, co život přináší.
  Vážně se již těším na další dílko této úžasné české autorky !!

  Romžiry

  10.07.2017

  Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo – napětí, láska, zklamání.

  hrosik3

  14.02.2017

  Mně se to líbilo, bylo to čtivé, takové odpočinkové.

  Tevik

  12.02.2017

  Pěkné čtivé,tragická honba za mocí,pro mě tedy nečekané rozuzlení.

  Kabalenka

  29.11.2016

  Pěkné, ale už je to na mě moc nová doba. Mám radši romány ze starší doby.

  helča5

  09.11.2016

  Kniha se mi moc líbila,od poloviny byla plná napětí,hraje v ní velkou roli majetek a peníze,jako i v dnešní době,láska,zklamání i naděje,hamižnost a udělat pro prachy cokoli.,další skvělá kniha mé oblíbené autorky.

  Babo

  31.08.2016

  Kniha se četla moc dobře. Nejdřív jsem oceňovala schopnost Alice porvat se se životem , obstát v mužském světě , než mi došlo , že má srdce z kamene a razí heslo účel světí prostředky a to kdykoliv a kdekoliv. Tedy především v rodině.
  Trochu mi vadila ta spousta náhod , ale ne zase tak moc , abych knihu odložila a tak jsem také došlo k poznání , že nic není náhoda.
  Jistě ten konec byl na mě příliš akční ,ale i přes to knihu doporučuji .Myslím , že autorka měla zápletku dobře promyšlenou , atmosféra první republiky se mi líbila.

  orinka3

  01.03.2016

  Tak ne. Tohle "nedám". Nechápu, co nutí současnou autorku psát prvorepublikovou červenou knihovnu o synáčkovi továrníčka. Tuhle knížku jsem ještě neznala a netušila jsem, co si beru. Napsané je to čtivě, o to nic. Ale strašně prostoduché, přežité, dneska jsou tyhle problémy spíš k smíchu. Svedená a opuštěná, utajený porod, úžasné náhody, které dají dohromady dřívější aktéry přesně podle mustru Pytlákovy schovanky. Jednu hvězdičku si kniha určitě zasluhuje, protože se dá číst všude, kde není nutné namáhat hlavu.

  sabca

  17.10.2015

  Mě se kniha moc dobře četla. Bylo v ní všechno. Láska, nenávist, přetvářka intriky a nakonec vražda. Dlouho jsem nepoznala kdo je vrah. Proto jsem jí dočítala v jednom zátahu až po 3 hodině ráno. Můžu doporučit

  TaLu

  21.07.2015

  Od autorky se mi tato konkrétní kniha nelíbila tolik, jako její jiné. Ale četla se opět dobře. Možná mne nezaujal tentokrát tolik příběh, nebo hlavní postavy.

  helenkan

  03.10.2014

  Pěkný příběh ve kterém bylo všechno.Láska,nenávist a dokonce i vražda.Je to ale pohodové čtení a vše končí tak jak má.:))))

  Marika Vanova

  05.02.2014

  Kniha se dobře četla, pachatel mi byl delší dobu povědomý, ale i tak to bylo fajn. Odpočinkové a to jsem zrovna teď potřebovala.

  VladkaBU

  21.11.2013

  … příběh se mi líbil. Původně jsem myslela, že to bude historický příběh, ale i tak byl hezký. Až do poslední chvíle jsem pachatele neznala.

  BeruškaB

  11.11.2013

  dobře se čte, má i zápletku. Pohoda

  Marčullkas

  05.10.2013

  Knížka se četla celkem dobře, zápletka byla ovšem moc jednoduchá, ale přesto mile napsaná kniha.

  Neri

  20.08.2013

  Velmi nenáročné čtení, ze všech knih autorky ve mně tato asi zanechala nejslabší dojem. Jednoduchý příběh, jednoduchá zápletka, ale četlo se to pěkně, jako všechny knihy paní Körnerové.

  Lidka

  05.03.2012

  Kníha sice patří do méně náročného čtení, ale dobře se četla a měla detektivní zápletku. Nejprve líčí osudy hrdinů v minulosti a v druhé části vyšetřují vraždu jednoho z protagonistů a odhalují se různé zajímavé věci z minulosti. Jen škoda, že čtenář je už zná z první části a n
  eznají jen protagonisté mezi sebou. Autorka nám toho mohla v té první části říci méně, naopak v druhé části bychom byli ještě udivenější. Ale jo, dobrý.

  Dia

  13.12.2011

  Knížka se čte pěkně, je i napínavá, ale spíše takové nenáročné čtení. Řekla bych, že spadá do kategorie " červené knihovny", prostě pravda a láska zvítězí.  TAGS:

  Online Almužna jen pro bohaté ebook, Kniha Almužna jen pro bohaté FB2, Download Almužna jen pro bohaté PDF , Download Almužna jen pro bohaté MOBI, Online Almužna jen pro bohaté kniha, Zdarma Stažení Almužna jen pro bohaté IPhone, Online kniha Almužna jen pro bohaté PDF, Zdarma Almužna jen pro bohaté DJVU, Zdarma Stažení Almužna jen pro bohaté TXT, Stažení Almužna jen pro bohaté RTF, Online Almužna jen pro bohaté FB2 , e-kniha Almužna jen pro bohaté stažení TXT, Zdarma Almužna jen pro bohaté stažení kniha, e-kniha Almužna jen pro bohaté download MOBI, Stažení Almužna jen pro bohaté IPad, Číst Almužna jen pro bohaté MOBI, Číst Almužna jen pro bohaté DOC, Zdarma Almužna jen pro bohaté AWZ, Download e-kniha Almužna jen pro bohaté iPad , Zdarma Almužna jen pro bohaté DJVU, Download Almužna jen pro bohaté e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Almužna jen pro bohaté DVD, Číst Almužna jen pro bohaté TXT, Book Almužna jen pro bohaté stažení DJVU, Almužna jen pro bohaté stažení kniha zdarma, Almužna jen pro bohaté stažení kniha pdf zdarma, Almužna jen pro bohaté pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Almužna jen pro bohaté pdf zdarma, Almužna jen pro bohaté stažení kniha epub zdarma, Almužna jen pro bohaté ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply