Anatomie lži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Anatomie lži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Anatomie lži Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Anatomie lži


Ve Spojených státech se blyští zlato ryzí i kočičí, zvláště v nejvyšších politických kruzích těsně před volbou prezidenta. Stejně působivě se prý třpytí krystalky ledu v nejzapadlejších končinách Antarktidy – a právě v tu dobu a na těchto místech začíná Dan Brown vyprávět strhující příběh o vědeckém objevu, který zásadně mění pohled na život na Zemi i ve vesmíru.
V románu, kde jedna dramatická událost rychle střídá druhou, autor hýří pečlivě vybranými informacemi ze světa vědy a nejmodernější techniky, vyslovuje se však i k nečekaně vážným otázkám týkajícím se například soukromého podnikání nebo morálky politiků, vojáků, vědců i novinářů. Kam až lze zajít v zájmu bezpečnosti státu? Skutečně účel světí prostředky?Kniha v českém jazyce!


Stažení Anatomie lži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Anatomie lži (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Anatomie lži zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Anatomie lži.pdf (EUR-0.00)

  Anatomie lži.epub (EUR-0.00)

  Anatomie lži.doc (EUR-0.00)

  Anatomie lži.txt (EUR-0.00)

  Anatomie lži.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Anatomie lži.PDF – (EUR 0.00);

  Anatomie lži.MOBI – (EUR 0.00);

  Anatomie lži.EPUB – (EUR 0.00);

  Anatomie lži.DOC – (EUR 0.00);

  Anatomie lži.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Deception Point (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory, Thrillery
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (183)

  Přidat komentář

  jaroiva

  včera

  James Bond by záviděl, z čeho všeho se dá dostat živý…
  ale stejně mě to bavilo a považuju to za nejlepší knížku od Browna. Kromě událostí na lodi Goya, tuhle část bych z knížky vytrhla, ta už je za veškerým rámcem uvěřitelnosti i pro případ, že by se s problémem potýkal ten James Bond.

  Jen nechápu, jak je možné, že si každý překladatel může hodit jiný název… Četla jsem to v druhém překladu – jako Pavučinu lží. A při zmínce o této jsem chvíli přemýšlela, jestli to není nějaký jiný román.

  pipa36

  25. ledna

  Moje první setkání s panem Brownem, a to ještě v prvním vydání pod názvem "Pavučina lží". Sice jsem to dala až napodruhé, protože úvodní scéna s vrtulníkem a psím spřežením pro mě byla hodně silná káva, ale zato jsem si to potom užila. Některé scény jsou sice málo pravděpodobné, ale výborně a poutavě napsané, a i když hlavní postavy několikrát jen o vlásek přežijí vlastní smrt, knize to vůbec neubírá na kvalitě. Takže za 5*.

  brijana

  27.11.2017

  Na můj vkus až moc náhod. Nechce se mi věřit, že by se někomu povedlo tolikrát utéct smrti. Navíc pasáže o Sextonovi a jeho politikaření mě moc nebavily… Ale bavil mě příběh Rachel a Michaela, proto jsem se nakonec rozhodla pro čtyři hvězdičky

  Ginosaji

  20.11.2017

  Děj této knihy mě nezaujal tolik, jako všechny předchozí. Kdyby to nebyl Brown, asi bych se čtením vůbec nespěchala. Objev NASA mi přišel poněkud přehnaný, ale honba za vědci byla velmi napínavá.

  Pedro69

  09.11.2017

  Dobrý napínavý příběh, až na ten ujetej závěr kde se z obyčejných vědců stali supermani.

  Zdeničkačteráda

  07.11.2017

  Čtvrtá kniha od pana Browna a musím říct, že opět nezklamala. Autora začínám mít velice ráda, vše od něj se čte samo, tohle bylo hodně napínavé, nemohla jsem se odtrhnout a pořád jsem chtěla jen číst a číst. Další knihy už objednány u Ježíška.

  oskli

  07.11.2017

  Pro mě první kniha tohoto autora a přiznám se, že asi i poslední. První třetina knihy mě nadchla, ale jak začal akční děj, už toho bylo moc. Nebaví mě americké akční filmy a tohle bylo přesně to samé, jen v psané podobě. Kdyby autor ubral 30 % akčního děje a zůstal víc v rovině "zajímavého vyprávění", knize by to podle mě prospělo. Ta akce na každé stránce, jeden zvrat za druhým, nesmrtelnost hrdinů… pro mě naprosto neuvěřitelný, patetický příběh, který bych v televizi v polovině děje přestala sledovat. Knihu jsem dočetla, ale ke konci už mě spíš štvala, než že bych do ní byla nějak zažraná.

  nycol

  05.11.2017

  V pulce si zacnete rikat, ze tentokrat to autor prepiskl, na konci jste si jisti, ze se to stat mohlo.

  HynekBee

  13.09.2017

  Okamžitě mě to pohltilo. Za mě výborné.

  DragonflyT

  13.09.2017

  Přečetla jsem všechny knihy od Browna. Všechny mají spád, jsou strhující a člověk je přečte jedním dechem. Jen u některých si řekne "a není to už moc přehnané?". A to byl případ této knihy. Uměle nastražený meteorit? To už bylo dost přitažené za vlasy.

  Briv

  11.09.2017

  Dana Browna mám ráda, pár jeho knih už mám přečtených. Tahle se mi taky líbila – je pravda, že moc knížek, co jsou dějově zasazené do Antarktidy jsem nečetla:). Možná v některých momentech "malinko" přehnaná, ale pro mě i tak pohodová četba.

  jiri9666

  14.08.2017

  Knížka je dobrá pěkně se to čte ale na mě je tam moc politiky a málo vesmíru 🙂

  Rozmarýna Rozm

  05.08.2017

  Velmi dobře se to čte, je to napínavé, bohužel však předvídatelné a to velmi brzy. Navíc je to nesmysl. Někomu v tom může vadit politika.

  Ben Nevis

  17.07.2017

  Je to napsané napínavě, každá kapitola končí nějakou záhadou, ale celá premisa je uvalená na hlavu. Dan Brown je Roland Emmerich knižního trhu.

  prochajda

  17.07.2017

  Skvělá kniha, zajímavá, dobrodružná, napínavá i romantická. Stojí za to ji přečíst.

  natkaf

  07.07.2017

  Knihu jsem četla už podruhé, asi po dvou letech. A znovu jsem si příběh neskutečně užila. Hlavní zápletku jsem si pamatovala, ale podrobnosti už ne, proto jsem byla stále velmi překvapená. Politika mi v příběhu nevadila, naopak mi přišla dosti zajímavá a k příběhu se hodící a děj mi krásně odsýpal.

  Mahuleno

  07.05.2017

  Na knihu jsem se těšil, ale byl jsem poněkud zklamaný. Zklamaný v tom smyslu, že mi chvílemi hlavní (kladní) hrdinové připadali jako nesmrtelný Kostěj. Ale to tak často v thrillerech bývá, u Browna jsem to ovšem moc nečekal. Jak se Tolland, Rachel a Corky dostávají z kritických situací a nakonec udolají i partu cvičených zabijáků ze speciálních jednotek…Často jsem se také přistihl, že přemýšlím o tom, kde autor vzal informace o používaných zbraních a zbraňových systémech??? Do jaké míry je to tzv básnická licence? Abych ale autorovi nekřivdil, některé jsou i pro mne snadno dohledatelné – např střela Hellfire evidentně existuje – je to americká protitanková řízená střela naváděná laserovým paprskem nebo prostřednictvím radiolokátoru, nosičem jsou téměř výhradně vrtulníky, v knize např Kiowa Warrior. Stejně tak ponorka Charlotte, jednotkou Delta používaný letoun Aurora a další… Leccos si musel autor také nastudovat o meteoritech, ale to se u Browna předpokládá, asi by nestačilo nahlédnutí do české wikipedie na informace o chondrulách a zastoupení niklu a železa v meteoritech. Autorova příprava na román byla nepochybně důkladná. Kniha se samozřejmě dobře čte, jako ostatně další Brownovy knihy, celá zápletka, až na moje zmiňované výhrady, je logicky vystavěná, s celkem překvapivým závěrem a rozuzlením. Konec je jako v každé bondovce – Tolland a Rachel v Lincolnově ložnici v Bílém domě :-).
  Já bych ale dal přednost jeho mysteriózním románům. V hodnocení váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.

  xindl007

  04.05.2017

  Viděla jsem šifru mistra Leonarda, čili pro mě nebyl autor úplně neznámý. Ale prostředí americké politiky? Jejda. Ve finále jsem byla mile překvapená. Knižka je napínavá od začátku do konce a nutí člověka přemýšlet nad věcmi mezi nebem a zemí. Na to kdo, jak a kdy tahá za ty pomyslné nitky v celém systému? A je tomu tak i doopravdy? A kdo je kruci ten "patron" ?

  Babsie

  05.04.2017

  Od Browna, který je mým oblíbeným autorem, jsem přečetla téměř vše a byla jsem nadšená. Takhle knížka byla přesně podle jeho scénáře, napsaná byla stejně jako ostatní, proto mě velmi zaujala. Byla jsem napjatá, četlo se to rychle a nemohla jsem jí dát z ruky. Konec jsem si asi představovala jiný, něco co by všechno převrátilo naruby jak jsem u Browna zvyklá, nějaké dokonalé záporáky. Přestože jsem se nedočkala, nezkazilo to můj zážitek z knihy a byla jsem s průběhem zajímavého příběhu i závěrem spokojená.

  katushah

  24.03.2017

  Je to má první kniha od Browna a velice mile mně překvapila. Myslela jsem, že to bude nuda, ale chytlo mně to a nasadilo mi to brouka do hlavy, jestli jsou ty informace o NASA pravdivé a co vlastně ta NASA dělá.

  zuzana1995

  26.02.2017

  Opět další vynikající kniha, prečteno jedním dechem….do odhalení jsem netušila kdo je do toho všeho zapleten..proste perfektní kniha

  lil_monster

  10.02.2017

  Vůbec nerozumím té popularitě a vysokému hodnocení. Příběh nejde do hloubky, sekvence nejsou lépe promyšlené. Chybí mi jakýkoliv náznak snahy o autentičnost. Nebo mám prostě jen vysoké nároky, když chci, aby i sebedramatičtější krimi působilo uvěřitelně? Čím déle knihu čtete, tím častěji se divíte, jak tohle – a tohle – a tamto je člověk čistě z biologického hlediska schopen přežít. Takový Bruce Willise v tištěné podobě. Občas se taky pozastavíte nad tím, jak jste vůbec ten patos schopni přežít vy sami.

  Eeli

  08.02.2017

  Prostě Brown, který umí napsat napínavý, zajímavý a neotřelý příběh s originálním nápadem a s jedinečností sobě vlastní podat čtenáři něco, od čeho se nebude moci odtrhnou, dokud nedočte. Do období boje o prezidentské křeslo autor zasadil téma vesmírných výzkumů NASA a velmi čtivou formou se mu podařilo vyprodukovat skvělý thriller, napsaný takovým způsobem, aby čtenář vždy zůstal napjatý. Opět se zde lze dozvědět něco nového, především se ale absolutně necháme strhnout dějem. Jak to u jeho knih bývá, nechybí akce, náhlé zvraty a překvapivá rozuzlení, i když má někdy zapotřebí sáhnout pro trošku za vlasy přitaženém řešení, aby z té šlamastyky hrdiny dostal… Ale to k tomuto žánru tak nějak patří…

  petr6100

  25.01.2017

  Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl. Nejdříve mě zarazil přebral – ono to bude o politice? No nazdar.. Knížku jsem totiž dostal darem. Můžu ale říct všem co se rozhodují – nelekejte se. Politika je nudná, ale tato kniha ne 🙂 Samá akce a zajímavé fakta. Pokud se vám líbila jiná kniha od Browna, tak doporučuji. Ani mi nevadila absence pana Langdona. Nic ve zlém – mám ho rád. Ale všechny knihy s ním jsou podle stejné osnovy. Mají toho tolik společného až to hezké není. To jsem ale odbočil. Deception point je krásná kniha a četla se sama. Pro mě se jedná o typ knihy kde si na konci řeknete – Ale ne. On už je konec? 🙁

  thomascz84

  16.01.2017

  Krásná kniha plná intrik a napětí. Celou dobu jsem se těšil na vyústění zápletky.

  Romanka89

  06.01.2017

  Na doporučení přítele, kterého kniha zaujala více než série s Robertem Langdonem – osobně mi to nepřišlo jako lepší, ale na stejné úrovni, Browna mám ráda, i když Langdonova série je tak nějak furt to samé, jak kdyby to psal podle jednoho mustru, ale čte se jedním dechem. Tohle bylo zas něco trochu jiného, ale pořád Brown, takže přečteno během pár dní.

  Čtenářská výzva 2017: Darovaná kniha.

  Lemurka

  29.12.2016

  Nejhorší kniha od tohoto autora co jsem četla. Ze začátku je to jen samá, pro mě nudná, politika. Asi po 160 stranách jsem knihu odložila, to se nedalo …

  Dakarianna

  29.12.2016

  Geniální jako vždy. Zajímavá kombinace "nezajímavé" americké politiky a vědeckého objevu. Pecka, četlo se to samo.

  theale

  28.12.2016

  Brownovy knihy mimo sérii s Langdonem se mi líbí ještě více než s ním.

  davas

  26.11.2016

  Kniha se čte výborně a kdyby na konci nebyla tak moc přehnaná ,bylo by to za 5*
  TAGS:

  Online Anatomie lži ebook, Kniha Anatomie lži FB2, Download Anatomie lži PDF , Download Anatomie lži MOBI, Online Anatomie lži kniha, Zdarma Stažení Anatomie lži IPhone, Online kniha Anatomie lži PDF, Zdarma Anatomie lži DJVU, Zdarma Stažení Anatomie lži TXT, Stažení Anatomie lži RTF, Online Anatomie lži FB2 , e-kniha Anatomie lži stažení TXT, Zdarma Anatomie lži stažení kniha, e-kniha Anatomie lži download MOBI, Stažení Anatomie lži IPad, Číst Anatomie lži MOBI, Číst Anatomie lži DOC, Zdarma Anatomie lži AWZ, Download e-kniha Anatomie lži iPad , Zdarma Anatomie lži DJVU, Download Anatomie lži e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Anatomie lži DVD, Číst Anatomie lži TXT, Book Anatomie lži stažení DJVU, Anatomie lži stažení kniha zdarma, Anatomie lži stažení kniha pdf zdarma, Anatomie lži pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Anatomie lži pdf zdarma, Anatomie lži stažení kniha epub zdarma, Anatomie lži ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply