Anna z Avonlea Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Anna z Avonlea Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Anna z Avonlea Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Anna z Avonlea


Kniha v českém jazyce!


Stažení Anna z Avonlea zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Anna z Avonlea (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Anna z Avonlea zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Anna z Avonlea.pdf (EUR-0.00)

  Anna z Avonlea.epub (EUR-0.00)

  Anna z Avonlea.doc (EUR-0.00)

  Anna z Avonlea.txt (EUR-0.00)

  Anna z Avonlea.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Anna z Avonlea.PDF – (EUR 0.00);

  Anna z Avonlea.MOBI – (EUR 0.00);

  Anna z Avonlea.EPUB – (EUR 0.00);

  Anna z Avonlea.DOC – (EUR 0.00);

  Anna z Avonlea.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Anna ze Zeleného domu (2.)

  Originální název:

  Anne of Avonlea (1909)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  wiana82

  22.12.2017

  Hvězdičku musím ubrat za těch prvních cca 100 stran. To nebyla Anna, na kterou jsem se těšila. Také ten překlad sem tam klopýtal, jako by překladatelka neznala první knihu a obálka knihy je naprosto příšerná, vůbec se ke knize nehodí a myslím, že spíš čtenáře odradí. Moc se mi líbilo setkání se slečnou Levandulí.

  klaudia2722

  02.07.2017

  Podobne ako v prvej časti Anna zo Zeleného domu, aj tu sa mi čítala lepšie druhá polovica knihy. Nejako ma nebavili Annine filozofické úvahy o učiteľstve a o tom, ako organizovala Zveľaďovací spolok. Milovala som postavy však pána Harrisona, slečny Lavender a malého Irvinga. A záver bol, na rozdiel od prvej časti, keď mi bolo po dočítaní trochu smutno, veľmi pozitívny 🙂

  Lessana

  17.06.2017

  Ach, krása! Nemohla som urobiť lepšie ako siahnuť po ďalších príbehoch Anny, zvlášť vo chvíľach, keď sa na mňa chcela nalepiť malichernosť a splín… Je to kúzelné čítanie pohládzajúce dušu a vyčisťujúce myseľ od nánosov, ktoré jej neprospievajú. Anna mi vždy pripomenie, ako dobre je tešiť sa z nádhery vôkol, byť láskavý ku všetkým naokolo, s čistým srdcom ísť za vznešenými cieľmi, púšťať svoju fantáziu naplno a oddávať sa jej ušľachtilým výtvorom.
  Pokračovanie nestratilo čaro prvých príbehov, pekne sú rozvité nové postavy a ich charaktery ("starý mládenec" pán Harrison, dvojčatá Davy a Dora, Paul Irving, slečna Levanduľa a Šarlota Štvrtá), vzťahy s postavami už známymi napredujú (Marilla, pani Lyndová, Diana…) a záver je prekvapivý a nádherne romantický :). Teším sa na Annino vysokoškolské štúdium a určite sľubne sa rozvíjajúci vzťah s Gilbertom, ktorý mal v tomto diele priestoru pomenej.

  Roselunda 1928

  02.04.2017

  Na téhle sérii se mi strašně moc líbí, jak je čistá, uvěřitelná, vtipná, a zároveň chytrá. Nevím, jakých slov použít, abych vystihla to, co se mi nejvíc líbilo, jestli potřeštěnost Davyho, Anniny příhody ve škole nebo slaďounký konec – prostě jsem tím naprosto pohlcená a moc moc děkuji paní Montgomery, že tohle dílo napsala.

  Viky007

  16.12.2016

  Anna nám sice dospívá, ale stále má své kouzlo. Dějově mi přišel tento díl trochu slabší a chvíli jsem uvažovala, že bych dala jen čtyři hvězdičky, ale konec byl tak neskutečně krásný, že prostě musím dát pět. Nejvíc se mi líbily rozhovory s Pavlem Irvingem, ale Davy byl taky super klučina.

  Poznámka navíc: Ta obálka je vážně příšerná!

  Jane007

  06.10.2016

  Nemám slov. Kdybych napsala, že je to nádherná a kouzelná knížka, nevystihovalo by to skutečnost ani z poloviny. Jediné, co se mi nelíbilo, je přebal. Tvůrce asi ani nevěděl, o čem knížka je.

  Litocha

  19.07.2016

  I pokračování si zachovává svůj humor a poetičnost. Anna dospívá, ale její impulsivnost, citlivost a optimismus zůstávají beze změny. Knížka je zalidněna novými postavami, které jsou neméně zajímavé než staří známí. Oblíbila jsem si Davyho, Charlottu Čtvrtou nebo Gingera s jeho "zrrrzavým cancourrrem". Naopak Pavla Irvinga a jím stále opakovaného spojení "moje krásná paní učitelka" by pro mě mohlo být nepatrně méně. I když první Anniny příběhy mám raději, i tahle knížka rozhodně stojí za přečtení a i k ní se čas od času vracívám.

  MartinaF

  06.06.2016

  Opět se setkáváme s Annou, tentokrát již jako učitelkou. I když je jí sedmnáct let, stále si zachovává svou fantazii a představivost. Stejně dobré jako první díl.

  Maanna

  28.05.2016

  Anna ze Zeleného domu byla věrnou kamarádkou mého dětství a až po letech jsem zjistila, že jsou k dispozici i další díly tohoto příběhu. Obálka tedy opravdu velkou důvěru nevzbuzuje. Dokonce způsobila, že jsem dlouho váhala, jestli se do knihy pustím. Nakonec nelituji a příběhy jsem si užila, i když oproti prvnímu dílu mně tu někdy vadil neobratnější překlad (například dvě křestní jména Dianiny sestry Minnie May změněná na jméno a příjmení, takže chudák děvče ani nepatřilo do rodiny, nebo tykání Marille, které mi v dobovém kontextu nepřišlo pravděpodobné).

  3nitka

  09.01.2016

  Súhlasím s reader.007 Davy je úžasná postava. Druhý diel nezaostáva za prvým.

  reader.007

  04.12.2015

  Skvělé pokračování, zvláště Davyho jsem milovala, ten mě těmi náboženskými disputacemi a životními moudry rozesmával nahlas. A ten zbytek… prostě krása. Škoda jen, že jediné české vydání hyzdí ta nevkusná obálka, jinak bych ho mileráda uvítala ve své knihovně… Ale co – pořád existují půvabnější obálky této knihy a barevné tiskárny 🙂

  Calwen306

  09.03.2012

  Nádherný príbeh, skvelo spracované postavy. Pokračovania vačšinou bývajú slabšie, ale táto kniha sa vo všetkom vyrovnáva prvému dielu.

  Aknel

  Annin humor a jej citlivá a zmätkárska nátura nás preniesli do druhej časti, ktorá je rovnako vtipná a zaujímavá ako prvá kniha. Dvojičky sú naozaj zlaté – Davyho šibalstvá a skromná a mlčanlivá Dora – a sú príjemným oživením. Trochu mi chýba to Annino prekáranie s Gilbertom, aj keď autorka vyvíja ich priateľstvo. Škoda len, že si Anna neuvedomuje, že Gilbert k nej cíti niečo viac. Ale opäť úžasná kniha, ktorá sa oproti minulému dielu nepohoršila.  TAGS:

  Online Anna z Avonlea ebook, Kniha Anna z Avonlea FB2, Download Anna z Avonlea PDF , Download Anna z Avonlea MOBI, Online Anna z Avonlea kniha, Zdarma Stažení Anna z Avonlea IPhone, Online kniha Anna z Avonlea PDF, Zdarma Anna z Avonlea DJVU, Zdarma Stažení Anna z Avonlea TXT, Stažení Anna z Avonlea RTF, Online Anna z Avonlea FB2 , e-kniha Anna z Avonlea stažení TXT, Zdarma Anna z Avonlea stažení kniha, e-kniha Anna z Avonlea download MOBI, Stažení Anna z Avonlea IPad, Číst Anna z Avonlea MOBI, Číst Anna z Avonlea DOC, Zdarma Anna z Avonlea AWZ, Download e-kniha Anna z Avonlea iPad , Zdarma Anna z Avonlea DJVU, Download Anna z Avonlea e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Anna z Avonlea DVD, Číst Anna z Avonlea TXT, Book Anna z Avonlea stažení DJVU, Anna z Avonlea stažení kniha zdarma, Anna z Avonlea stažení kniha pdf zdarma, Anna z Avonlea pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Anna z Avonlea pdf zdarma, Anna z Avonlea stažení kniha epub zdarma, Anna z Avonlea ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply