Archiv Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Archiv Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Archiv Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Archiv


Představte si místo, kde mrtví odpočívají na policích jako knihy. Každé tělo má svůj příběh, život uspořádaný v sérii vzpomínek, do kterých může nahlédnout jen Knihovník. Těm tělům se říká Historie.
Šestnáctiletá Mackenzie Bishopová pracuje pro Archiv jako Správce. Jejím úkolem je chytat a vracet Historie, které se sem tam probudí a utečou, Historie, které jsou často zmatené a agresivní. To všechno dělá s vědomím, že někde v Archivu odpočívá i tělo jejího dědy, který ji sem před čtyřmi lety přivedl, a mladšího bratra, s jehož ztrátou se zatím nevyrovnala.
Jedním z mnoha pravidel Archivu je, že v něm musí být naprosté ticho. Některé Historie totiž mají lehký spánek a stačí málo, aby se vzbudily. Ale teď jako by někdo neklidné mrtvé budil záměrně, z Archivu jich uniká víc a víc, a někteří mají dokonce pozměněné vzpomínky. A je na Mac, aby vypátrala, proč se to všechno vlastně děje a kdo za tím stojí, pokud možno dřív, než celý Archiv padne a ona přijde i o to málo, co z jejích blízkých zbylo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Archiv zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Archiv (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Archiv zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Archiv.pdf (EUR-0.00)

  Archiv.epub (EUR-0.00)

  Archiv.doc (EUR-0.00)

  Archiv.txt (EUR-0.00)

  Archiv.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Archiv.PDF – (EUR 0.00);

  Archiv.MOBI – (EUR 0.00);

  Archiv.EPUB – (EUR 0.00);

  Archiv.DOC – (EUR 0.00);

  Archiv.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Archiv (1.)

  Originální název:

  The Archived (2013)

  Žánr:
  Sci-fi, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (73)

  Přidat komentář

  Wolf012

  předevčírem

  Kniha mě prostě dostala, velmi výborný děj a nápad s archivem a jeho temnými stránkami je prostě dokonalej. Hned zítra se pustím do pokračování, doufám že bude ještě lepší nebo alespoň stejně dobrý

  Annkag

  24. ledna

  Pre mna táto kniha bola z tých slabších fantasy kníh.Ano čítala sa celkom dobre ale celkový príbeh ma nejako extra nenadchol.A pravdu povediac už ma trocha v tomto type kníh unavuje happyend kde sa každé zranenie dá vyliečit.
  Každá kniha má však svojich obdivovatelov a potom tých ktorý sa k nej už pravdepodobne nemajú chut vrátit.

  Phoenix16.cz

  21. ledna

  Nápad celé knížky je skvělý a celkem originální a zaujal mě hned v anotaci. Bohužel tím to skončilo. Myšlenka Archívu je žalostně nevyužitá, v podstatě je tu spíš jako kulisa a celá kniha se věnuje pubertální holce, co má typické problémy tohoto věku. Ve výsledku je to téměř nepřetržitý monolog vnitřních pochodů "hrdinky", která řeší, jestli tohodle kluka, nebo toho druhého (a jeden z nich není tím, čím se zdá). Asi má autorka ráda Pýchu a předsudek a volně se inspirovala. A Archív zaniká v pubertálních výlevech a je v příběhu tak trochu navíc, protože tohle je vlastně obyčejný román pro náctileté dívky.

  Percabethka

  08. ledna

  Jakmile jsem přečetla první kapitolu, okamžitě jsem se do té knížky zamilovala. Ne snad proto, že by byla tak skvělá, ale proto, že to je přesně ten typ knížky, na kterých jsem "vyrostla" 😀
  Otravná, prolhaná a trochu badass hlavní hrdinka, která má už od začátku knihy přehled o magii nebo jiných světech (takže se vyhneme pomalému rozjezdu), pár duchů, jednoduchá zápletka a super styl psaní – připomnělo mi to série jako Vampýrská akademie nebo Mediátor, na kterých jsem ujížděla, když mi bylo tak 10 – 11 😀
  Díky tomu jsem si celou knížku hrozně užila i přes všechny nedostatky – a že jich tam bylo 😀
  Navíc se mi moc líbí obálka. Vracet se k Archivu už určitě nebudu, ale rozhodně se pustím do dalšího dílu 🙂

  _Peprmintka_

  02. ledna

  Hrdinku knihy bych nominovala na nejotravnější hlavní postavu tohoto desetiletí. Potenciál příběhu a geniální nápad archivu samotného byl úspěšně zadupán neustálým kňouráním nad smrtí bratra… což je asi milé, ale jednou zaplakat by stačilo ne? Pokud tedy pominu hlavní postavu, která je až hloupě tvrdohlavá a její neposlušnost nezná mezí (což mě naprosto příšerně frustrovalo, protože ji tam nikdo není schopný ukázat, že její chování bude mít nějaké dopady), mohu hodnotit jako příjemný průměr. Díky hlavní postavě – podprůměr jasný jak facka.

  Ellie23

  27.12.2017

  Zatím nejlepší kniha co jsem kdy četla, těším se na druhý díl.

  ame

  27.12.2017

  kniha se mi líbila, nebylo toho příliš, ale děj se často táhl, v konečném ději bylo vysvětlení a proto jsem nečekala další díl, ale určitě mu dám šanci

  PavlínaAlžběta

  03.12.2017

  Archiv byl první seznámení s touto mladou spisovatelkou, která má obrovské nadání pro fantazii. Nejsem fanda Young Adult literatury, ale na doporučení jsem dala tomuto žánru šanci. Kniha mě nezklamala, ani neokouzlila. Mlaďounká hrdinka zasvěcená svým dědečkem do fantastického světa s nadpřirozenými schopnostmi, které zdědila a stala se jednou z tajemných pracovníků "správců" tzv. Archivu. Děj se chvílemi táhl a přesto byly i části velmi napínavé. Světy živých a mrtvých, postav zastávající různé role, jak v Archivu, tak i ve vnějším světě, boje se zlem, záhady úmrtí, sympatie mezi dvěma mladými lidmi a navrácení rodiny do normálního života po ztrátě malého syna. Musím uznat, že námět a celé dílo se povedlo, ale myslím, že četba je to přece jenom pro mladší čtenáře. Věřím, že si po čase opět nějakou fantazy či literaturu Young Adult ráda přečtu.

  Tessie15

  11.11.2017

  Archiv mě hodně bavil. Podle mě je to dobře napsaná kniha, prostředí Coronada je úžasné a líbilo se mi propojení se vzpomínkami na jejího dědečka. A upřímně? Wesleyho jsem si zamilovala od prvního okamžiku 🙂 Smála jsem se, byla jsem napjatá a v určité pasáži jsem se málem rozbrečela. Už se těším, až si přečtu druhý díl 🙂

  DastyX

  10.10.2017

  Podle obsahu na obálce jsem si představovala něco více abstraktního. Mizející historie 🙂 Vlastně ano, historie Coronada zmizela. Líbilo se mi pátrání a odkrývání tajemství spojené s hotelem. Líbily se mi postavy a styl psaní. Vkládání vzpomínek na dědečkovo vyprávění bylo skvěle načasované. Knížka se četla jedním dechem 🙂 Pět hvězd si schovávám jen pro skutečně vyjímečné knihy, mezi ně se tato nezařadí, ale velmi se mi líbila, a doporučuji.

  h.mose

  03.10.2017

  Rozhodně neotřelý námět. Začetla jsem se okamžitě. Kniha přečtená asi za 5 hodin. Popis Archivu i Úžin mě hodně bavil. Autorce se povedlo vymyslet něco, co tu ještě nebylo a to velmi cením. Doprovodný příběh hlavní hrdinky a jejích nových přátel už tak originální nebyl.

  moncakovinka

  22.08.2017

  Skvělý nápad! Některé věci autorka moc nevysvětlila, mohla je lépe rozepsat, vykreslit… ale dobrá. Jsem zvědavá, kam se to bude v dalších dílech ubírat.

  Blanca_

  19.08.2017

  Nápad pěkný, ale všechno nějaké nedotažené, odbyté. Po přečtení knihy stále nevím, jak si mám ten Archiv vlastně představit.
  Přišlo mi, že po 30 stránkách už jsem vlastně věděla kde, kdy, proč a jak, a neměla jsem se na co těšit.
  Spoiler!
  Ten Owen v Úžinách tomu dodal hodně, hvezdičku za něj. Potom místo a Wes, který byl prostě boží. Tři hvězdičky. Něco na tý knize bude, ale taky ji něco chybí…

  Mishak

  08.08.2017

  Musím říct, že autorce se povedlo vytvořit krásné prostředí pro originální příběh. Snadno se do něj vžijete, jako kdybyste k němu patřili odjakživa. Sice je kniha pro mladší čtenáře, ale já si ji maximálně užila!

  Celý můj názor k nahlédnutí zde:
  https://mishykniznisvet.blogspot.cz/2017/08/victoria-schwabova-archiv.html

  PavlinkaL

  26.07.2017

  Trvalo mi dlouho se začíst, ale nakonec to bylo příjemné počtení.

  7136

  21.07.2017

  Některé příběhy se musí číst hlavou, jiné srdcem, při některých člověk zadržuje dech a u jiných ho sotva popadá smíchy. Někdy je nutné číst slovo od slova, jindy je význam skrytý mezi řádky, občas nás děj rozčílí, jindy rozpláče a v tomto případě vás čeká všechno najednou! :o)

  Galánečka

  20.07.2017

  Občas jsem se v ději trochu ztrácela a bylo pro mě hodně těžké představit si prostředí, kde se děj odehrává. Každopádně ale nemůžu říct, že by mě kniha nebavila. Našlo se tu i pár momentů, kdy to bylo docela strašidelné.

  Zornaddie

  10.07.2017

  Wesley a Mac? Shippuju!

  P.S.: Chci být knihovník!

  Adele02

  10.07.2017

  Tak já nevím… bylo to divný, to jo, a spousta věcí prostě nebyla dostatečně vysvětlená a opodstatněná, ale ok. Konec se dal.
  …a hlavně poslední věta autorčina poděkování mě dostala 😀

  Charlie119

  08.07.2017

  Néé, puberťačky ve věku 13-17 let to sice jistě hltají, ale co o propracovanosti světa nebo zápletky nemůže být ani řeči. Je to typicky pro holky. Dva kluci, jeden ten hodnej další zlej ale zajímavej a teď dilema, koho?
  Pár dobrých nápadů tam bylo, ale prostě mi to přijde jako odbyté. I popisy Archivu jsou dost prostoduché "ze dřeva a skla" to jako vážně? A s tím se má čtenář spokojit? … Ocenil bych něco, jako je hlavní lokace příběhu popsat drobátko lépe.

  any333

  04.06.2017

  Tahle kniha mě uchvátila. Další nádherně promyšlené fantasy a libovými postavami, s kterými jsem se do puntíku vžila. Chápala jsem Mackenzie v jejích vzpomínkách na dědečka i Bena, Wesleyho ve stylu oblékání a poslouchání metalové hudby, jeho vtipy navíc tvořily příjemnou atmosféru, a soucítila jsem i s Owenem, i když si to na konci trochu dost pokazil.
  Ten nápad s Archivem, mrtvými Historiemi a myšlenkami o tom, kam půjdeme po smrti, je velmi originální a mě osobně velmi zaujal. Taky mi připadalo, že čtenář tajemství minulosti Coronada odkrývá společně s Mackenzie jako nějakou nit vzpomínek. Zprvu se objevují jen drobné náznaky k řešení a konec je epický. To, jak záporák propadl dveřmi, mi připadalo jako v nějakém mém oblíbeném akčním filmu, kde hrdina řekne něco trefného a pak se svojí nemesis zbaví. Prostě super.
  Taky se mi líbilo, jak tučně vyznačení text Mackenzieniných vzpomínak s dědečkem bezvadně seděl do kapitoly, v které se nacházel, a mezi řádky tak prozrazoval, o co tam jaksi taksi půjde. Bezva nápad pro nadšeného teoretika jako jsem já.
  Abych to shrnula, tuhle knihu vřele doporučuji. O nějakou akci nebo romantiku tam nouze není, ale najdou se tam i chvilky melancholie. Slyšela jsem, že existuje i druhý díl, takže doufám, že se k němu někdy dostanu.

  Liliana2006

  04.06.2017

  Od prvního okamžiku mě kniha zaujala a nepustila supr napsané
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Sarfias

  27.05.2017

  Druhá kniha, kterou jsem od Victorie Schwab četla a opět velká nadšenost. Celým dějem proletíte jako blesk, mít více času na čtení, tak to zvládnu i přes víkend 🙂 Kniha mě bavila od začátku až po konec, oceňuji fantazii autorky a její způsob popisu smrti a následného životu po životě (i když jen jako jistý otisk).
  Hrozně se mi líbily vzpomínky na dědečka, ty byly popsané naprosto dokonale!
  Doporučuji!

  Denaille

  04.05.2017

  Archiv mě příjemně překvapil, i když začátek byl z mé strany trochu rozpačitý. Dějová linie a rozuzlení zase tak moc ne, což mi trochu vadí. Ale vážně jen trochu.
  Příběh jako takový byl zajímavý, nevšední. Naprosto dokonale byly promyšleny úryvky vzpomínek na dědečka, které korespondovali s přítomností a bez nich bych dala si tak tři hvězdy.

  sun.from.ibiza

  29.03.2017

  Nejdřív jsem chtěla dát 4 hvězdy, pak jsem to opravila na 3 a nakonec zase vrátila na 4. Příběh je to hezký, dobře se to čte. Archiv se mi líbil. Jenže mi tam prostě něco chybí, něco navíc, něco, co by donutilo se netrpělivě těšit na další díly. Jenže netěším. Wes byl fajn, ale pořád to nestačilo. Trochu je mi to líto, ale další díl si určitě přečtu.

  andie6001

  31.12.2016

  Zprvu jsem si nemohla zvyknout na styl psaní jakou je tato kniha napsaná, ale poté mě kniha velmi překvapila a vtáhla mě do děje. Kniha je velmi čtivá a děj je dobrodružný, napjatý a velice dobře vymyšlený. Zase něco jiného co mě velmi mile překvapilo. Už se těším na druhý díl.

  verulik196

  25.12.2016

  Za mě spokojenost. Líbil se mi autorčin styl psaní a originální myšlenka. Zpočátku jsem se nemohla začíst, pak mě ale vtáhla do děje a měla jsem ji dočtenou za dva dny. Nebyla to pecka, ale i tak to bylo super a rozhodně stojí za přečtení.

  Kao

  25.12.2016

  Moc hezká knížka s velmi originálním dějem. Nutila vás číst a číst pořád dál, až jste si najednou uvědomili, že jste na konci. Bohužel mne však, žádné hysterické loučení s touto knihou nečekalo. Přečetla jsem ji za dva dny a ani mi nevadilo, že skončila. Musím se ale přiznat, že Wesley Ayers přibyl na můj seznam Imaginárních,vtipných a dokonalých kluků. Ten tu knížku pěkně rozsvítil.
  Jinak mě docela mrzelo, že byla tato kniha kapku předvídatelná a taková jednoduchá. Myslím, že by to klidně mohl být trhák nebýt té jednoduchosti..

  Kikim

  06.11.2016

  Dobrá kniha ale s useknutým konce. Trochu mi tam chybělo i napětí a postavy byly takové ploché. Všechny chyby ale zastínil originální nápad. Úplně jsem knihu hltala. Zvláštní, neotřelá témata to je moje hobby 🙂

  Moltri

  05.11.2016odpad!

  Nudnější knihu jsem zatím nečetl. Můžu přeskakovat celé kapitoly a o nic zásadního nepřijdu. Akce žádná. Záchvěv strachu, který v sobě příběh má je spíš k zasmání. Dal bych hvězdičku za nepředvídatelnost vážně.
  Nápad Archivu s historií mrtvých je pěkný ale to je asi tak všechno.
  TAGS:

  Online Archiv ebook, Kniha Archiv FB2, Download Archiv PDF , Download Archiv MOBI, Online Archiv kniha, Zdarma Stažení Archiv IPhone, Online kniha Archiv PDF, Zdarma Archiv DJVU, Zdarma Stažení Archiv TXT, Stažení Archiv RTF, Online Archiv FB2 , e-kniha Archiv stažení TXT, Zdarma Archiv stažení kniha, e-kniha Archiv download MOBI, Stažení Archiv IPad, Číst Archiv MOBI, Číst Archiv DOC, Zdarma Archiv AWZ, Download e-kniha Archiv iPad , Zdarma Archiv DJVU, Download Archiv e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Archiv DVD, Číst Archiv TXT, Book Archiv stažení DJVU, Archiv stažení kniha zdarma, Archiv stažení kniha pdf zdarma, Archiv pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Archiv pdf zdarma, Archiv stažení kniha epub zdarma, Archiv ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply