Ať žijí duchové Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ať žijí duchové Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ať žijí duchové Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ať žijí duchové


Parta kluků a holek si chce od obce pronajmout chátrající hrádek Brtník a zřídit si v opravené věži klubovnu. Překazit se jim to ale snaží zištný podnikatel Jouza, který má s hrádkem úplně jiné úmysly. Podaří se nad ním dětem s pomocí hodných brtnických duchů zvítězit a dosáhnout svého? A sehraje snad přitom svoji roli i všeobecně známý bylinný výtažek zvaný francovka? To všechno se můžete dozvědět při čtení tohoto humorného příběhu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ať žijí duchové zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ať žijí duchové (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ať žijí duchové zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ať žijí duchové.pdf (EUR-0.00)

  Ať žijí duchové.epub (EUR-0.00)

  Ať žijí duchové.doc (EUR-0.00)

  Ať žijí duchové.txt (EUR-0.00)

  Ať žijí duchové.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ať žijí duchové.PDF – (EUR 0.00);

  Ať žijí duchové.MOBI – (EUR 0.00);

  Ať žijí duchové.EPUB – (EUR 0.00);

  Ať žijí duchové.DOC – (EUR 0.00);

  Ať žijí duchové.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  M-arta

  16.12.2017

  Film opravdu předčí knihu, ale i tak jsem ji měla v dětství ráda a zřejmě jsem nebyla sama, komu se hodně líbila – komusi jsem ji půjčila a už se mi bohužel nevrátila… Kupodivu nebylo moc snadné ji po antikvariátech znovu sehnat.

  reader.007

  28.01.2016

  Hodnocení téhle knížky moc povzbuzující není a tak jsem byla zvědavá…
  Kdyby člověka tak nesvádělo srovnání s vynikající komedií z roku 1977, snad by se to ještě dalo, jenže první dojem je první dojem a tak si nemůžu pomoct – knížka to prohrává na celé čáře. Atmosférou sice trochu připomíná Tajemný hrad Svojanov, ale oproti němu (i filmu) se mi to zdá ukrutně překombinované, všechny postavy přejmenované, přecharakterované a i strašidelné osazenstvo tak přecpané vedlejšími postavami, že už to prostě otravuje. Jediné spojení tedy zůstává název, Jouza a rytíř z Brtníku.
  Je sice pár knih které byly taky napsány až jako upravený scénář a příjemně pobaví, tohle ale – bohužel – není jedna z nich.

  Navíc nechápu kde se tady vzala ta nesmyslná anotace, evidentně ji totiž psal někdo, kdo viděl film, ale do knížky nenahlédl ani namátkou.

  DCKH

  03.12.2015

  At žije dětství a dětská bezstarostnost

  tisha8409

  13.08.2015odpad!

  Pamatuji si, jaké bylo mé zklamání, když jsem to porovnávala s tím filmem a byla jsem zděšena, že se mi nelíbí ani jedno pojetí.
  Ta děcka byla divná stejně v jako Proutěném košíku.

  Radegast2

  21.05.2015

  No dobrá kniha ale ne moc strašidelná

  Atík

  06.04.2013odpad!

  Fakt hrůza, vypadá jako by kniha byla napsaná podle filmu (a skutečně tomu tak je) 🙁

  Nelin

  18.02.2013odpad!

  Nelíbilo se mi to. Opravdu film je lepší.

  Yalka

  03.01.2013

  Jeden z mála příkladů, kdy je film lepší než kniha. Nemůžu doporučit. Kostrbaté a nudné.

  D.-e.-e.-

  20.12.2012odpad!

  Ač to nebývá zvykem, musím konstatovat, že všem jistě velmi dobře známý film, je zdařilejší než tato kniha. Snad je to proto, že navzdory obyčejům je předchůdcem knihy právě on, nikoli naopak. Nebo je to absencí báječných dnes již skoro kultovních písní? Je to možné. I když jsem si po celou dobu čtení představovala líbeznou tvář Leontýnky a dalších herců z filmu, postrádalo to prostě šťávu.

  Fotka

  21.01.2012

  No nevím. Čekal jsem jaksi víc přímé řeči dětí s Leontýnkou. Motiv té dětinské zamilovanosti se od tamtud taky vytratil. Do jisté míry to připomíná i scénář k tomu filmu 🙂  TAGS:

  Online Ať žijí duchové ebook, Kniha Ať žijí duchové FB2, Download Ať žijí duchové PDF , Download Ať žijí duchové MOBI, Online Ať žijí duchové kniha, Zdarma Stažení Ať žijí duchové IPhone, Online kniha Ať žijí duchové PDF, Zdarma Ať žijí duchové DJVU, Zdarma Stažení Ať žijí duchové TXT, Stažení Ať žijí duchové RTF, Online Ať žijí duchové FB2 , e-kniha Ať žijí duchové stažení TXT, Zdarma Ať žijí duchové stažení kniha, e-kniha Ať žijí duchové download MOBI, Stažení Ať žijí duchové IPad, Číst Ať žijí duchové MOBI, Číst Ať žijí duchové DOC, Zdarma Ať žijí duchové AWZ, Download e-kniha Ať žijí duchové iPad , Zdarma Ať žijí duchové DJVU, Download Ať žijí duchové e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ať žijí duchové DVD, Číst Ať žijí duchové TXT, Book Ať žijí duchové stažení DJVU, Ať žijí duchové stažení kniha zdarma, Ať žijí duchové stažení kniha pdf zdarma, Ať žijí duchové pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ať žijí duchové pdf zdarma, Ať žijí duchové stažení kniha epub zdarma, Ať žijí duchové ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply