Autobusy SOR Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Autobusy SOR Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Autobusy SOR Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Autobusy SOR


Na počátku tohoto příběhu je strojní družstvo ve východočeské obci Libchavy na Ústeckoorlicku, které vzniklo po druhé světové válce a věnovalo se produkci techniky pro okolní zemědělské podniky. Po roce 1989 se ale ocitlo na křižovatce: buď zanikne, nebo se přizpůsobí novým podmínkám a najde si nové místo na trhu. Několik mužů z Libchav a okolí se rozhodlo pro druhou možnost a po krátké epizodě s maringotkami se pustili do odvážného projektu: začali vyrábět autobusy.
Jako úplně první vznikl sedmimetrový autobus LILI určený pro menší města, dnes z libchavské továrny vyjíždí ročně několik set autobusů více než čtyřiceti modelů. Narazíme na ně nejen na českých, ale i evropských silnicích (namátkou na Slovensku, v Nizozemsku, Srbsku, Rusku, Německu, v Pobaltí, Chorvatsku, na Ukrajině i jinde).
V Libchavách se dnes vyrábějí i autobusy s pohonem na stlačený zemní plyn, elektrobusy i trolejbusy. V roce 2016 uplynulo od založení společnosti SOR už dvacet pět let a minimálně v České republice se v těchto autobusech svezl snad úplně každý – existuje snad lepší důkaz, že to v Libchavách umějí?
Kniha nabízí kompletní přehled všech typových a modelových skupin, vyrobených v továrně SOR od roku 1994 až do roku 2017, kdy na trh přichází vozidlo zcela nové koncepce. Nechybí popis technických odlišností jednotlivých typů, různé zajímavosti, podrobné technické tabulky, unikátní barevné nákresy a množství barevných i černobílých fotografií, technických výkresů a prospektů.
(anotace z www.grada.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Autobusy SOR zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Autobusy SOR (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Autobusy SOR zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Autobusy SOR.pdf (EUR-0.00)

  Autobusy SOR.epub (EUR-0.00)

  Autobusy SOR.doc (EUR-0.00)

  Autobusy SOR.txt (EUR-0.00)

  Autobusy SOR.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Autobusy SOR.PDF – (EUR 0.00);

  Autobusy SOR.MOBI – (EUR 0.00);

  Autobusy SOR.EPUB – (EUR 0.00);

  Autobusy SOR.DOC – (EUR 0.00);

  Autobusy SOR.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Autobusy SOR ebook, Kniha Autobusy SOR FB2, Download Autobusy SOR PDF , Download Autobusy SOR MOBI, Online Autobusy SOR kniha, Zdarma Stažení Autobusy SOR IPhone, Online kniha Autobusy SOR PDF, Zdarma Autobusy SOR DJVU, Zdarma Stažení Autobusy SOR TXT, Stažení Autobusy SOR RTF, Online Autobusy SOR FB2 , e-kniha Autobusy SOR stažení TXT, Zdarma Autobusy SOR stažení kniha, e-kniha Autobusy SOR download MOBI, Stažení Autobusy SOR IPad, Číst Autobusy SOR MOBI, Číst Autobusy SOR DOC, Zdarma Autobusy SOR AWZ, Download e-kniha Autobusy SOR iPad , Zdarma Autobusy SOR DJVU, Download Autobusy SOR e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Autobusy SOR DVD, Číst Autobusy SOR TXT, Book Autobusy SOR stažení DJVU, Autobusy SOR stažení kniha zdarma, Autobusy SOR stažení kniha pdf zdarma, Autobusy SOR pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Autobusy SOR pdf zdarma, Autobusy SOR stažení kniha epub zdarma, Autobusy SOR ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply