Autorské právo a práva související Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Autorské právo a práva související Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Autorské právo a práva související Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Autorské právo a práva související


Kniha je první samostatnou vysokoškolskou učebnicí autorského práva a práv souvisejících. Kolektiv renomovaných odborníků z vysokých škol i aplikační praxe systematicky vykládá jednotlivé instituty právního odvětví, které v poslední době nabývá stále více na důležitosti. Učebnici uvádějí poutavé dějiny autorského práva a práv souvisejících v českých zemích i ve světě. Následuje výklad pojmu autorského práva a jeho jednotlivých institutů – autorského díla a jeho druhů, osobnostních a majetkových práv autora a licenčních smluv. Autoři se podrobně zabývají všemi způsoby ochrany autorského práva – ochranou občanskoprávní, správněprávní i trestněprávní. Zvláštní pozornost věnují autoři výzvám, které autorskému právu přináší Internet. V dalších kapitolách učebnice obsahuje výklad práv výkonných umělců, práv výrobců, vysílatelů a nakladatele či práv k počítačovým programům a databázím. Samostatná kapitola popisuje úpravu kolektivní správy autorských práv a práv souvisejících. Výklad je doplněn praktickými příklady, které jej ilustrují a prohlubují.Kniha v českém jazyce!


Stažení Autorské právo a práva související zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Autorské právo a práva související (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Autorské právo a práva související zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Autorské právo a práva související.pdf (EUR-0.00)

  Autorské právo a práva související.epub (EUR-0.00)

  Autorské právo a práva související.doc (EUR-0.00)

  Autorské právo a práva související.txt (EUR-0.00)

  Autorské právo a práva související.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Autorské právo a práva související.PDF – (EUR 0.00);

  Autorské právo a práva související.MOBI – (EUR 0.00);

  Autorské právo a práva související.EPUB – (EUR 0.00);

  Autorské právo a práva související.DOC – (EUR 0.00);

  Autorské právo a práva související.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Autorské právo a práva související ebook, Kniha Autorské právo a práva související FB2, Download Autorské právo a práva související PDF , Download Autorské právo a práva související MOBI, Online Autorské právo a práva související kniha, Zdarma Stažení Autorské právo a práva související IPhone, Online kniha Autorské právo a práva související PDF, Zdarma Autorské právo a práva související DJVU, Zdarma Stažení Autorské právo a práva související TXT, Stažení Autorské právo a práva související RTF, Online Autorské právo a práva související FB2 , e-kniha Autorské právo a práva související stažení TXT, Zdarma Autorské právo a práva související stažení kniha, e-kniha Autorské právo a práva související download MOBI, Stažení Autorské právo a práva související IPad, Číst Autorské právo a práva související MOBI, Číst Autorské právo a práva související DOC, Zdarma Autorské právo a práva související AWZ, Download e-kniha Autorské právo a práva související iPad , Zdarma Autorské právo a práva související DJVU, Download Autorské právo a práva související e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Autorské právo a práva související DVD, Číst Autorské právo a práva související TXT, Book Autorské právo a práva související stažení DJVU, Autorské právo a práva související stažení kniha zdarma, Autorské právo a práva související stažení kniha pdf zdarma, Autorské právo a práva související pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Autorské právo a práva související pdf zdarma, Autorské právo a práva související stažení kniha epub zdarma, Autorské právo a práva související ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply