Bajky i nebajky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bajky i nebajky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bajky i nebajky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bajky i nebajky


Kniha v českém jazyce!


Stažení Bajky i nebajky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bajky i nebajky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bajky i nebajky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bajky i nebajky.pdf (EUR-0.00)

  Bajky i nebajky.epub (EUR-0.00)

  Bajky i nebajky.doc (EUR-0.00)

  Bajky i nebajky.txt (EUR-0.00)

  Bajky i nebajky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bajky i nebajky.PDF – (EUR 0.00);

  Bajky i nebajky.MOBI – (EUR 0.00);

  Bajky i nebajky.EPUB – (EUR 0.00);

  Bajky i nebajky.DOC – (EUR 0.00);

  Bajky i nebajky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  bernadeta13

  29.04.2016

  Je to fakt super, nejvíc mě bavila bajka o divoké kočce, protože tam ta kočka chválila ženu, jak je krásná. Vlastně všechny se mi líbily, některé víc, některé míň. 🙂

  magnolia

  17.03.2016

  Tak především lituji, že jsem ji neměla doma jako dítě já a potom ani moje děti, když byly malé. Asi by se nám všem líbila. Já se do ní pustila kvůli odkazu jinde, a to na příběh Jak byl napsán první dopis – ta je velmi povedená, vtipná i přiměřeně poučná. No a ty ostatní jsou taky dobré. Nejvíc ze všeho se mi líbí toto vydání s perfektními ilustracemi V.Kabáta (zatím jsem viděla jen to staré z 50.let a to tedy ke čtení nenaláká). Takže díky DK a jejímu bazaru jsem se konečně mohla potěšit zvířecími obrázky i příběhy. (Jen to drahouškování mi trochu nesedělo, při předčítání dětem bych ho určitě vynechávala :).

  regulax

  25.02.2016

  Soubor povídek, které brilantním humorem vysvětlí původ věcí dávno daných a přirozených. Oblíbená je povídka o slůněti, kterak k dlouhému chobotu přišlo. Mě zaujaly a rozesmály povídky Kočka, která chodila sama a Motýl, který dupal – jelikož z nich jasně vyplývá, že za vším hledej ženu (cherchez la femme)!

  Kozel

  01.02.2016

  Je-li dětská knížka napsána opravdu dobře, s lehkostí, milým humorem i poučením, pak vůbec nezáleží na věku, v jakém ji člověk čte. Kiplingovy povídky, které psal pro své ratolesti, mají i dnes kouzlo, které se jen tak nevidí. Za sebe musím vyzdvihnout tři. "Jak vznikli pásovci", kde ježek s želvou dokážou vtipnou motanicí zmást nejen jaguára, ale i samotného čtenáře; Kočka, která chodila sama, mi konečně vysvětlila, jak došla svého postavení v domácnosti, a konečně "Motýl, který dupal", což je příjemný příběh o Šalomounovi a hádkách mezi oběma pohlavími.

  Jakkoli by se dospělý obvykle zdráhal dětské knížce, věřte, že tady nešlápnete vedle ať už pro potomky nebo sebe=o)

  mulderka

  20.07.2015

  Ach jo, já debil, že jsem tuhle knížku kdysi dávno dala pryč… teď by se hodila. Třeba by místo Plants vs.Zombies začalo moje dítka zajímat, proč o sobě máma prohlašuje:
  "Jsem kočka, která chodí sama."

  vojtěch p.

  21.01.2014

  Nejpovedenější je podle mě povídka O puvodu pásovcu , kde se chudákovi jaguáru zatočí hlava z ježka , který tvrdí ,že je želva a ze želvy , která tvrdí ,že je ježek.

  kattyV

  15.02.2013

  Báječně napsané pohádky o zvířatech, kde autor neustále komunikuje se čtenářem – dítětem. "Hlavně si zapamatuj ty šle, drahoušku… Nezapomněl jsi na ty šle?…") S odkazy na tuto knihu se můžete potkat i v mnohých anglických knihách. Takže až narazíte na zmínku o nenasytně zvědavém slůněti a kalné řece Limpopo plné krokodýlů, vězte, že o něm psal Kipling ve svých bajkách. A co že se stalo tomu nenasytně zvědavému slůněti? Nic tak strašného – krokodýl mu vytáhl nos do délky chobotu, což se ukázalo jako docela praktické. Ale fakt je, že ho chtěl sežrat. Takže pozor na nenasytnou zvědavost. V jiných bajkách se dozvíte třeba proč má nosorožec pořád špatnou náladu, jak byl napsán první dopis nebo taky, kde se vzal pásovec. (Jo a nezapomeňte na ty šle).

  HTO

  24.06.2012

  Pokud se vám líbila v Knihách džunglí povídka Kde se vzal strach, neváhejte a sáhněte po téhle knížce. Je sice určena nejmenším dětem, které jejím předčitáním nadchnete, ale nadchne i dospělé. Veselé příběhy se slovními hříčkami a verši, Kipling v nejlepší formě – asi nikdo neumí příběhy jako tyto, o tom, „kde se co vzalo“, když svět byl zbrusu nový, jako on. Tenhle až mytologický prvek podtrhují velká písmena v názvech tvorů. Překrásné pohádky, které se výborně čtou i anglicky.

  Člověk, který si na to potrpí (já například) se navíc může velmi bavit srovnáváním různých českých překladů. O kvalitách toho prvního od Pavly Moudré z roku 1915 svědčí i to, že nedávno vyšel znovu. Je jen škoda, že, alespoň pokud vím, nevyšla knížka v češtině nikdy s autorovými ilustracemi, ale vzhledem k tomu, že je k dostání jako penguinka, sehnat je není žádný problém. Jeden velmi povedený český překlad naleznete i tady: http://www.iliteratura.cz/Clanek/13843/kipling-rudyard

  Možná nejslavnější povídka je Sloní mládě, přepůvabná pohádka o tom, že zvídavost se vyplácí, v níž je použito zoologicky už neplatné, ale rozkošné jméno tlustokožec. Milovníky medvídka Pú by mohlo zajímat, že „Pooh“ se v ní vyskytuje jako citoslovce. A takto je překládáno do češtiny: Pu (Moudrá), Bah (Hobzík), Ph (Vančura), Pche (Čudrnáková).

  Alma-Nacida

  Čtete dětem? A nechcete se nudit u mašinek Tomášů a zprzněného Dysneyovského médi Pú? Tady se pobavíte a děti jistě taky.  TAGS:

  Online Bajky i nebajky ebook, Kniha Bajky i nebajky FB2, Download Bajky i nebajky PDF , Download Bajky i nebajky MOBI, Online Bajky i nebajky kniha, Zdarma Stažení Bajky i nebajky IPhone, Online kniha Bajky i nebajky PDF, Zdarma Bajky i nebajky DJVU, Zdarma Stažení Bajky i nebajky TXT, Stažení Bajky i nebajky RTF, Online Bajky i nebajky FB2 , e-kniha Bajky i nebajky stažení TXT, Zdarma Bajky i nebajky stažení kniha, e-kniha Bajky i nebajky download MOBI, Stažení Bajky i nebajky IPad, Číst Bajky i nebajky MOBI, Číst Bajky i nebajky DOC, Zdarma Bajky i nebajky AWZ, Download e-kniha Bajky i nebajky iPad , Zdarma Bajky i nebajky DJVU, Download Bajky i nebajky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bajky i nebajky DVD, Číst Bajky i nebajky TXT, Book Bajky i nebajky stažení DJVU, Bajky i nebajky stažení kniha zdarma, Bajky i nebajky stažení kniha pdf zdarma, Bajky i nebajky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bajky i nebajky pdf zdarma, Bajky i nebajky stažení kniha epub zdarma, Bajky i nebajky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply