Bianca Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bianca Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bianca Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bianca


Renesanční Florencie vášnivě ožívá ve svěží a živé historické romantické sérii legendární autorky bestsellerů Bertrice Small.
Giovanni Pietro d’Angelo, florentský obchodník s hedvábím, ani jeho manželka netouží po ničem víc, než provdat své dcery za bohaté a významné muže. Když však nebezpečná nerozvážnost přivede jejich syna k tragické nehodě, musí za ni pykat nejstarší dcera. Pietro d’Angelovi, musí dát krásnou Biancu za ženu mocnému a zhýralému Sebastianu Roveremu, který je vydírá, aby si tak koupili jeho mlčení.
S matčinou pomocí prchá Bianca ze svého temného, krutého manželského svazku, aby vyhledala přístřeší ve vile u moře. Šokující vražda manžela jí umožní konečně nalézt lásku. Jenže florentská společnost by nikdy neschválila muže, kterého si vybrala: prince Amira, vnuka Memheta Dobyvatele.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bianca zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bianca (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bianca zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bianca.pdf (EUR-0.00)

  Bianca.epub (EUR-0.00)

  Bianca.doc (EUR-0.00)

  Bianca.txt (EUR-0.00)

  Bianca.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bianca.PDF – (EUR 0.00);

  Bianca.MOBI – (EUR 0.00);

  Bianca.EPUB – (EUR 0.00);

  Bianca.DOC – (EUR 0.00);

  Bianca.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dcery obchodníka s hedvábím (1.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  Barbora H

  23.10.2015

  Já nemohu opravdu dát ani jednu hvězdu, jen to slovo odpad se mi nelíbí… Ten celý děj, námět knihy, zápletka, popis toho manželství… no úplně lituji té hodiny, co jsem této knize vůbec věnovala… ani snad nemohu dále popsat, co se mi na této "romanticky pojaté" knize nelíbilo…

  knihovnaVP

  04.09.2015

  Žádné další pokračování,autorka zemřela letos v únoru!

  moudivlacek

  03.09.2015

  Tak u této knížky se nudit nebudete, ze začátku jsem se sice strachovala o hlavní hrdinku, ale nakonec se z dívky stala žena, která věděla, o co v životě stojí a tvrdě si šla za svým cílem. Láska zvítězila nad povinnostmi k rodu a rodině.

  Rodaw

  29.08.2014

  Moc pěkná knížka. Samozřejmě hodně hodně romantická, ale příběh byl i napínavý a svým způsobem i nepředvídatelný, což jsem moc ocenila 🙂 Prostředí a doba, ve kterém se odehrával, se mi taky moc líbilo, takže za mě palec nahoru a těším se na další díly!

  modranka

  25.04.2014

  Smallová – v mojom prípade je to synonymum pre erotiku až porno – ale aj originálne a nádherné príbehy. Táto kniha je skutočne len pre sexuálne vyspelého čitateľa. Príbeh bol pekný pohľad na mnohoženstvo v západnej a východnej kultúre.
  SPOILER: Autorka nastavila zrkadlo cynickému a pokryteckému správaniu západných mužov, ktorí mali síce jednu manželku a k tomu niekoľko mileniek, pritom nebrali ohľad na city manželiek, ktorým pri sobáši sľubovali vernosť – oproti – východným mužom, ktorí mali viac manželiek, ale len jednej z nich patrilo jeho srdce.
  Spočiatku mi vadila zmena mena hlavnej hrdinky, ale zrejme aj týmto chcela autorka poukázať na to, že Bianka prešla do inej spoločenskej kultúry.

  cocci_nella

  11.03.2014

  Pohodové čtení 🙂

  v.e.v.er.ka

  13.02.2014

  super pohadková knížka právě proto ji čtu 🙂

  LadyElisa

  01.01.2014

  Smallová opět nezklamala, Bianca je prostě romance kde nechybí láska, vášeň a napětí 🙂 Těším se na další díly této série.

  machrus

  22.11.2013

  No ten začátek byl dost…krutý. No vlastně i ta představa být třetí ženou,nevím no. Když se tím prokoušete je to celkem pěkná kniha.

  monte

  21.11.2013

  odpočinkové čtení, Bertrice opět nezklamala

  Buffulik

  21.09.2013

  Neměl byste někdo tuhle knihu? Můj e-mail je : Buffulik@seznam.cz děkuju moc.

  barborelka

  01.07.2013

  Po dlouhé době jsem sáhla po B.S. a jsem za to velmi ráda…tato série bude jistě velmi povedená…leč mě trošku mrzel konec knihy…..do 3/4 byla kniha perfektní, držela jsem Biance pěsti, ale jak v poslední části knihy přijme Bianca nový osud a nové jméno….to se mi moc nelíbilo….konec byl trošku nedotažený…ale můj názor 🙂 každopádně mohu doporučit a těším se 2.díl Francesca 🙂

  Nuttelka

  23.06.2013

  Bertrice opět nezklamala 🙂 I když jsem si myslela, že se celý děj odehraje v Itálii, tak opět jsme skončili v Turecku 🙂 Ale těším se na další díl, jaký osud čeká Francescu…

  martin300674

  25.03.2013

  Užasný roman nedokazal jsem se odtrhnout od te knížky těším se na další pokračování

  martin300674

  23.03.2013

  Zas jedna s krasných knich co p Smallova napsala četl jsem celou serii z Hetau ale tato mě zas potěšila nemohl jsem se od teto knihy odtrhnout.  TAGS:

  Online Bianca ebook, Kniha Bianca FB2, Download Bianca PDF , Download Bianca MOBI, Online Bianca kniha, Zdarma Stažení Bianca IPhone, Online kniha Bianca PDF, Zdarma Bianca DJVU, Zdarma Stažení Bianca TXT, Stažení Bianca RTF, Online Bianca FB2 , e-kniha Bianca stažení TXT, Zdarma Bianca stažení kniha, e-kniha Bianca download MOBI, Stažení Bianca IPad, Číst Bianca MOBI, Číst Bianca DOC, Zdarma Bianca AWZ, Download e-kniha Bianca iPad , Zdarma Bianca DJVU, Download Bianca e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bianca DVD, Číst Bianca TXT, Book Bianca stažení DJVU, Bianca stažení kniha zdarma, Bianca stažení kniha pdf zdarma, Bianca pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bianca pdf zdarma, Bianca stažení kniha epub zdarma, Bianca ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply