Bible pro děti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bible pro děti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bible pro děti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bible pro děti


Kniha v českém jazyce!


Stažení Bible pro děti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bible pro děti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bible pro děti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bible pro děti.pdf (EUR-0.00)

  Bible pro děti.epub (EUR-0.00)

  Bible pro děti.doc (EUR-0.00)

  Bible pro děti.txt (EUR-0.00)

  Bible pro děti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bible pro děti.PDF – (EUR 0.00);

  Bible pro děti.MOBI – (EUR 0.00);

  Bible pro děti.EPUB – (EUR 0.00);

  Bible pro děti.DOC – (EUR 0.00);

  Bible pro děti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Bible for Children (1973)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  hana1984

  06.06.2016

  Krásné ilustrace

  DenisePartridge

  19.11.2015

  Velice jsem ocenila nápad přepsat Bibli do verze pro děti, protože ačkoliv je psaná pro mladší, jsem toho názoru, že je to jedna z mála verzí Bible, která je srozumitelná pro všechny. Co se však týče obsahu, musím přiznat, že to skutečně nebyla četba pro mě. Jistě, zápletka byla v mnoha příbězích zajímavá, avšak nevyhovovalo mi rozuzlení – to, jak prostě najednou přišel Bůh, ztrestal zlé lidi a na světě opět zavládl mír. Tenhle typ řešení mi jednoduše nevyhovuje, ale rozhodně nikomu nechci vnucovat svůj názor.

  Halila

  27.08.2015

  Jako dítě jsem se bála podívat na stránku s Herodesem. 🙂

  MarkétaLore

  15.02.2015

  řekla bych že tahle vymývačka mozků je ještě v pohodě, co si pamatuji, není tam nic v rozporu s mým přesvědčením. Tedy až např. na Izáka, ale to se dá přejít. Je to způsobeno tím, že starý zákon, tedy jeho filosofie je potlačená a jde pouze o příběh-pohádku, a nový zákon je snesitelný. Měla jsem kdysi doma ještě jednu bibli pro děcka, a tam se v plné kráse ukázalo že starý zákon je vlastně převlečený korán, takže hnus a špína a hanba fuj a ble a zlo maximální. Bůh tam nutil člověka aby svlékl jiného člověka z kůže a pověsil kůži na svatostánek. Všechny vraždil a trápil. Holku znásilnili- mohla si za to sama. To jsem ještě chápala- stýkala se se zlýma lidma, i když ji to otec říkal. Ale že pak její bratr vyvraždil ten chlípnej kmen a ti zas jeho, a zas za to mohla ta holka, to ani můj rozum nebral.
  Podle mého názoru je problém v tom, že se nelze řídit něčím, co je 3000 let staré. Etika se vyvíjela, a šla podle mě nakonec správným směrem. Občas ale zabloudila a tak vznikl starý zákon , korán a ostatní sračky…

  vlkodlaq

  03.09.2014

  Na tomhle jsem vyrostl, resp. jsem tím byl krmen od školky. Tahle bible byla z celé náboženské hitparády nejsnesitelnější, ale neuvěřil jsem tehdy ani dnes, a tehdy i dnes se pořád divím, že to někdo může brát vážně a už jako kluk jsem si říkal – kdysi lid neochvějně věřil, že země je placatá, že mozek čistí krev a že pouštění žilou je fajn léčba rýmy. Dnes tak nějak tušíme, kolik blbostí si lidstvo vymyslelo z různých důvodů, ale náboženství stále přetrvávají a to mi tak nějak pořád nejde do hlavy.

  kika 13

  08.02.2013

  Mám ji doma dostala jsem ji od rodičů již dávno a sama jsem ji koupila svému kmotřenci před dvěma léty.

  martin č.

  26.12.2011

  A to já bych ji svým dětem rozhodně doporučil. I proto že v té skutečné Bibli, jak zpívá Jarek Nohavica, zatím "rozumím jen větám nerozvitým".

  Jack Bauer

  30.10.2011

  Jsem nevěřící, ale abych byl v obraze koupil jsem tehdy po revoluci v pouličním stánku tuhle nádherně ilustrovanou knihu. Při čtení jsem se ještě více zatvrdil a rozhodně ji zakáži číst svým dětem dokud si neudělají svůj vlastní názor.  TAGS:

  Online Bible pro děti ebook, Kniha Bible pro děti FB2, Download Bible pro děti PDF , Download Bible pro děti MOBI, Online Bible pro děti kniha, Zdarma Stažení Bible pro děti IPhone, Online kniha Bible pro děti PDF, Zdarma Bible pro děti DJVU, Zdarma Stažení Bible pro děti TXT, Stažení Bible pro děti RTF, Online Bible pro děti FB2 , e-kniha Bible pro děti stažení TXT, Zdarma Bible pro děti stažení kniha, e-kniha Bible pro děti download MOBI, Stažení Bible pro děti IPad, Číst Bible pro děti MOBI, Číst Bible pro děti DOC, Zdarma Bible pro děti AWZ, Download e-kniha Bible pro děti iPad , Zdarma Bible pro děti DJVU, Download Bible pro děti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bible pro děti DVD, Číst Bible pro děti TXT, Book Bible pro děti stažení DJVU, Bible pro děti stažení kniha zdarma, Bible pro děti stažení kniha pdf zdarma, Bible pro děti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bible pro děti pdf zdarma, Bible pro děti stažení kniha epub zdarma, Bible pro děti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply