Bílý tesák Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bílý tesák Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bílý tesák Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bílý tesák


Kniha v českém jazyce!


Stažení Bílý tesák zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bílý tesák (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bílý tesák zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bílý tesák.pdf (EUR-0.00)

  Bílý tesák.epub (EUR-0.00)

  Bílý tesák.doc (EUR-0.00)

  Bílý tesák.txt (EUR-0.00)

  Bílý tesák.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bílý tesák.PDF – (EUR 0.00);

  Bílý tesák.MOBI – (EUR 0.00);

  Bílý tesák.EPUB – (EUR 0.00);

  Bílý tesák.DOC – (EUR 0.00);

  Bílý tesák.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  White Fang (1907)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (128)

  Přidat komentář

  Venny345

  dnes

  Tak tohle mě hodně zklamalo.
  Neustále popisy krajiny byly často až zbytečné. Pořád jsem přeskakovala stránky..
  Bohužel jen 1* 🙁

  Kateshiki

  včera

  Fascinující příběh vlka na půl psa od začátku, kdy byl ještě v matčině lůnu, po zrození jeho potomků.

  ninka6

  předevčírem

  Překrásná kniha.

  NinušFantasy

  08. ledna

  Kniha se mi moc líbila. Nechápu jak mohli ti lidé Bílého tesáka tolik týrat. Jsem ráda že příběh dobře dopadl. Bílý tesák si to zasloužil. 🙂

  doktorking

  29.12.2017

  Nádherná knížka pro všechny kteří miluji divokou přírodu.Myslím že knížka ani s věkem neztrácí na kráse a dala by se přiřadit k nesmrtelné klasice.

  teeyinka

  27.12.2017

  Nádherná kniha o divočině, zákonech přírody, svobodě, ale i lidské krutosti a lásce.

  ThrisaManx

  29.11.2017

  Už jsem dříve slyšela, že knihy z edice Omega jsou špatné. Teď jsem se o tom mohla přesvědčit. Překlad Bílého Tesáka se velmi nevyvedl a to množství chyb bilo do očí a naprosto kazilo zážitek z knihy. Slova navíc, chybějící slova, chybějící písmena….Kniha mě nebavila. Pokud po ní ještě někdy sáhnu, pak rozhodně v jiném vydání, protože jakkoli se obálka vyvedla, o obsahu se to nedá říci. Příběh je jinak pěkný, i když příliš drsný a pro mou citlivou duši to bylo občas až moc.

  Gustik5

  10.11.2017

  Jedna z nejmilejších knih mého dětství. Moc hezky a neuvěřitelně uvěřitelně psaný příběh z pohledu věrného, majestátního zvířete. Klasika, jež však baví.

  Dominik106

  02.11.2017

  Kniha se mi líbila a doporučuju

  Ledvi

  30.10.2017

  Knihu jsem přečetla již podruhé, poprvé mi bylo nějakých devět let a pamatuji si jak jsem to prožívala.
  Tento rok jsem se k ní vrátila a nebylo tomu jinak. Tím spíš si myslím, že jsem do příběhu pronikla zdaleka víc.
  Osud se s Tesákem vůbec nemazlí, což můžeme odvodit také z Londonova života, krásné prolínání pocitů a touhu po životě, i přes všechny pády a nesnáze.
  4 hvězdy, jelikož konec knihy mi přišel maliko jako klišé.

  jani.ruzicko

  07.10.2017

  Tuhle knížku miluji už od dětství !!! *_* Pro mě je to velká srdcovka a příběh je pro mě věčný! =)

  angloumene

  06.10.2017

  Bílý tesák byl jednou z knih, kterou jsem si vypůjčila během mé první nesmělé návštěvy v městské knihovně. Při četbě nejrůznějších psích dobrodružství jsem pochopila, že kvalitní kousky se dají najít i jinde, než v knihovně rodičů.
  Nyní po druhém přečtení na mě tohle dílko působí místy až moc infantilním dojmem. Příběh je velice jednoduchý a chvílemi i předvídatelný. Na druhou stranu autor zjevně cílí na mladší publikum a myslím, že se mu to z hlediska obsahu, čtivosti i vyznění celé knihy velice daří.

  intelektuálka

  06.10.2017

  Tak to já Bílého tesáka miluji už od dětství.

  Paulus.1987

  29.09.2017

  Když jsem Bílého tesáka četl před mnoha lety poprvé, nijak zvlášť jsem z něj nadšený nebyl. V dospělosti jsem dal Jacku Londonovi druhou šanci v podobě románů Tulák po hvězdách a Martin Eden, které mě pro změnu zaujaly velmi. Rozhodl jsem se tedy k Bílému tesákovi vrátit s tím, že v něm třeba najdu něco, co jsem tehdy jako kluk najít nedokázal. A stalo se…
  Stejně jako ve dvou zmíněných románech "pro dospělé", ani v tomto totiž autor nevykresluje lidskou společnost v dobrém světle – první člověk udělá z hlavního hrdiny tažného psa a rváče, aby jej nakonec zradil a prodal, druhý člověk z něj udělá krvelačnou bestii pro potěchu davu a třetí člověk mu sice daruje lásku a domov, udělá z něj věrného hlídače, ale také v něm de facto postupně dusí jeho přirozenost.
  Tak nějak jsem doufal, že na konci uvidím Bílého tesáka opět svobodného zpátky v divočině, ale nestalo se. Na druhou stranu chápu, že použitý happy end je zvlášť pro mladé čtenáře asi veselejší a stravitelnější. I tak jsem ale velmi rád, že jsem dal románu ještě jednu šanci. A třeba ne poslední.

  hana6090

  15.08.2017

  Původně jsem od knížky čekala dobrodružní příběh ze života vlka. Takže jsem byla trochu překvapená když jsem zjistila že je to spíš popis jeho celého života. Vůbec mě to ale nezklamalo, právě naopak. Příběh byl moc krásně napsaný, a četl se v podstatě sám. Byl to příjemný odpočinek od klasických dobrodružný knih. Tohle je jedna z mála knih, ke které bych se v budoucnu ráda vrátila.

  RiodeJaneiro

  07.08.2017

  Bílý tesák je můj nejoblíbenější román, jaký jsem kdy četl. Nekokážu to popsat, ale ta kniha si mě nějak získala. I když na první pohled vypadá jako obyčejná kniha, stačí se pořádně začíst a je to úplně něco jiného.

  Atanone

  10.07.2017

  Když jsem byla malá,měli jsme doma obrovského německého ovčáka Jerryho. Bydleli jsme na takovém kraji vesnice,že už to byla spíš samota u lesa.První,co mě táta učil bylo jak se chovat ke psům,nejen k tomu našemu,ale i k cizím. Snad proto mám ke psům dodnes vztah a možná i proto byla tato knížka jednou z mých nejoblíbenějších- a vlastně je dosud,jako prakticky všechny Londonovy knihy. Drsné scény jsem pravidelně obrečela,ale po nějaké době jsem po knize zase sáhla.
  Cítím vždy jako velikou nespravedlnost a krutost,pokud člověk na sebe nějaké zvíře navykne a pak ho opustí a zradí,nebo mu ublíží. Zvířata neumí lhát-buď vás milují,respektují,nebo ne. A pokud vás milují,tak se vším všudy.

  dia.riedl

  29.06.2017

  Příběh je to pěkný, napínavý, na můj vkus ale příliš krutý. Číst 150 stránek o tom, jak je Bílý tesák bit, jak mu všichni ubližují, to se mi nečetlo dobře. Ani se mi docela nelíbil ten přesladký konec. Nechci, aby to vyznělo krutě, ale možná by mě to vzalo víc, kdyby ten poslední boj s Hallem prohrál. Bílého tesáka jsem si jinak zamilovala, ale to utrpení, kterým si prošel…Nemyslela jsem, že to bude takhle drsné

  Lessana

  27.06.2017

  Napínavé čítanie o živote "jedného vlka", precízne ukazujúce, ako prostredie a bytosti vôkol dokážu formovať charakter jednotlivca a byť príčinou jeho (zdanlivo) nevrlých reakcií.
  U Londona veľmi oceňujem schopnosť udržiavať v napätí a najmä schopnosť krásne ukončovať (ktorá nie je vlastná všetkým spisovateľom). A dokonca pri vypointovaní ešte zvýšiť gradáciu…
  Ako citlivá duša nerada čítam o utrpení (zvierat či ľudí), ale Jack to umne využíva ako, povedala by som, "predkatarzné zátišie", aby v závere dal VŽDY vyniknúť láske, tej najušľachtilejšej zo všetkých "hnetacích hmôt", z ktorých sú bytosti stvorené. A to je krása!

  Sidonie

  22.06.2017

  Příroda umí být krutá. A to zahrnuje i lidi.
  Skvělá kniha. Ale při čtení musíme mít na paměti, že je to pořád jen fantazie autora a jen jeho názory na to, jak zvířata myslí a jak jednají.

  Katheree

  19.06.2017

  Jako malá jsem tuto knihu milovala, četla jsem od začátku asi 12x, ale nikdy nedočetla, proto bych mé hodnocení nebrala na 100%. Nevím proč, ale milovala jsem tu část, která se odehrává v divočině. Jakmile do děje pořádně vkročí lidé, nedočítám to .. ale příběh jako takový je skvělý 🙂

  surynas

  18.06.2017

  Další kniha kterou jsem milovala v dětství a když mi bylo sedm přečetla jsem jí celou sama. Tenkrát jsem měla z toho měla ohromnou radost. Díky téhle knize a spoustě dalších započala moje láska ke čtení. Tahle kniha si pět hvězd zaslouží.

  Ahmose

  04.06.2017

  Dávam 4 hviezdičky ale nie preto, že si nezaslúžila 5 ale preto lebo táto kniha mi celkom nesadla. Ak by niekto očakával ako ja dobrodružný príbeh bude sklamaný. Ako sa spomína aj v inej recenzií je to sonda do zvieracej mysli, ktorá chce byť slobodná ale zároveň skrotená ľuďmi. Možno som na túto knihu primladý (mám 17 rokov) a potrebujem k tejto knihe ešte dospieť časom. Príbeh je ale veľmi pekný a odporúčam ju, určite sa k nej ešte za pár rokov vrátim 🙂

  annamc

  25.05.2017

  Super, nad moje očekávání:D

  Aneta.Lesakova

  18.05.2017

  Knihu jsem přečetla, a moc se mi líbila.

  Sice jsem chvilkama upustila slzu ale kniha byla úžasná .

  maryska09

  18.04.2017

  Mistrovsky napsaná kniha o vývoji charakteru jednoho vlka, o tom, jak moc ho ovlivnilo prostředí a lidé se kterými se setkal. Čtenář ho může sledovat od hravého štěněte, po tažného psa, strašného rváče a nakonec věrného společníka. Každý se může dovtipit, že by celý příběh nemusel být pouze o psovi

  EvikU.

  05.04.2017

  Tak tuhle knihu jsem četla jako holka a brečela jsem na konci. Dojalo mě jak velká věrnost může být mezi člověkem a psem. A myslím si, že když se dá psovi láska, tak on ji několikanásobně vrátí.

  regulax

  30.03.2017

  Zajímavý lidsko-zvířecí příběh, který je pro čtenáře každého věku. Možná jako dítě na mě tak nepůsobil a hůře se četl, ale dnes je to pohádka o charakteru a citlivosti živého tvora.

  jan14s

  23.03.2017

  Kniha mého dětství, četl jsem ji tak šestkrát.

  KarinJotova

  06.03.2017

  Kniha se mi líbila. Je například zajímavé, jak autor popisuje věci, které si Bílý tesák během svého růstu uvědomuje. 🙂
  TAGS:

  Online Bílý tesák ebook, Kniha Bílý tesák FB2, Download Bílý tesák PDF , Download Bílý tesák MOBI, Online Bílý tesák kniha, Zdarma Stažení Bílý tesák IPhone, Online kniha Bílý tesák PDF, Zdarma Bílý tesák DJVU, Zdarma Stažení Bílý tesák TXT, Stažení Bílý tesák RTF, Online Bílý tesák FB2 , e-kniha Bílý tesák stažení TXT, Zdarma Bílý tesák stažení kniha, e-kniha Bílý tesák download MOBI, Stažení Bílý tesák IPad, Číst Bílý tesák MOBI, Číst Bílý tesák DOC, Zdarma Bílý tesák AWZ, Download e-kniha Bílý tesák iPad , Zdarma Bílý tesák DJVU, Download Bílý tesák e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bílý tesák DVD, Číst Bílý tesák TXT, Book Bílý tesák stažení DJVU, Bílý tesák stažení kniha zdarma, Bílý tesák stažení kniha pdf zdarma, Bílý tesák pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bílý tesák pdf zdarma, Bílý tesák stažení kniha epub zdarma, Bílý tesák ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply