Bipolární afektivní porucha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bipolární afektivní porucha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bipolární afektivní porucha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bipolární afektivní porucha


Publikace poslouží především těm, jimž na našem trhu chybí česky psaná, odborná, moderní a komplexní publikace o bipolární afektivní poruše, která je laické veřejnosti známa i pod starším názvem maniodepresivní porucha. Čtenář získá důkladný přehled o jednom z nejnevyzpytatelnějších psychických onemocnění. Publikace je určena především lékařům, psychiatrům, klinickým psychologům, studentům medicíny i odborníkům z oblasti humanitních oborů. Zevrubně se zabývá variantami klinických obrazů, diagnostickými metodami a jejich úskalími, akutní i dlouhodobou léčbou, nežádoucími účinky léků i možnostmi psychoterapie. Dále se zaměřuje na doprovodné jevy onemocnění, jako je zneužívání návykových látek, vysoká sebevražednost či potíže v partnerských vztazích a v profesním životě. Samostatné kapitoly jsou věnovány dospívajícím, těhotným a kojícím ženám, tělesně nemocným a pacientům vyššího věku. V knize jsou začleněny výsledky výzkumy a zkušenosti autorky z klinické praxe.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bipolární afektivní porucha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bipolární afektivní porucha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bipolární afektivní porucha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bipolární afektivní porucha.pdf (EUR-0.00)

  Bipolární afektivní porucha.epub (EUR-0.00)

  Bipolární afektivní porucha.doc (EUR-0.00)

  Bipolární afektivní porucha.txt (EUR-0.00)

  Bipolární afektivní porucha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bipolární afektivní porucha.PDF – (EUR 0.00);

  Bipolární afektivní porucha.MOBI – (EUR 0.00);

  Bipolární afektivní porucha.EPUB – (EUR 0.00);

  Bipolární afektivní porucha.DOC – (EUR 0.00);

  Bipolární afektivní porucha.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Zdravotnictví
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Bipolární afektivní porucha ebook, Kniha Bipolární afektivní porucha FB2, Download Bipolární afektivní porucha PDF , Download Bipolární afektivní porucha MOBI, Online Bipolární afektivní porucha kniha, Zdarma Stažení Bipolární afektivní porucha IPhone, Online kniha Bipolární afektivní porucha PDF, Zdarma Bipolární afektivní porucha DJVU, Zdarma Stažení Bipolární afektivní porucha TXT, Stažení Bipolární afektivní porucha RTF, Online Bipolární afektivní porucha FB2 , e-kniha Bipolární afektivní porucha stažení TXT, Zdarma Bipolární afektivní porucha stažení kniha, e-kniha Bipolární afektivní porucha download MOBI, Stažení Bipolární afektivní porucha IPad, Číst Bipolární afektivní porucha MOBI, Číst Bipolární afektivní porucha DOC, Zdarma Bipolární afektivní porucha AWZ, Download e-kniha Bipolární afektivní porucha iPad , Zdarma Bipolární afektivní porucha DJVU, Download Bipolární afektivní porucha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bipolární afektivní porucha DVD, Číst Bipolární afektivní porucha TXT, Book Bipolární afektivní porucha stažení DJVU, Bipolární afektivní porucha stažení kniha zdarma, Bipolární afektivní porucha stažení kniha pdf zdarma, Bipolární afektivní porucha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bipolární afektivní porucha pdf zdarma, Bipolární afektivní porucha stažení kniha epub zdarma, Bipolární afektivní porucha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply