Bolševikova slabina Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bolševikova slabina Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bolševikova slabina Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bolševikova slabina


V typické ranní dopravní zácpě v Madridu nabourá pětatřicetiletý protagonista auto před sebou. Jeho řidička je tak nesnesitelná, že se jí rozhodne pomstít a pořádně ji potrápit anonymními vtipnými, nemístnými či děsivými telefonáty (například se vydává za kontrolora z finančního úřadu). Při čmuchání kolem řidičky však narazí na její patnáctiletou sestru a bezhlavě se do ní zamiluje. Kniha, napsaná svižným stylem v první osobě, se zprvu jeví hlavně jako velmi vtipný humoristický román, komická španělská verze Lolity střihnuté chandlerovským drsným stylem, v naprosto překvapivém závěru se však nečekaně objeví i chmurný tón. Lorenzo Silva se narodil v Madridu roku 1966, je autorem řady románů ověnčených cenami, ale hlavně oblíbených u čtenářů. Bolševikova slabina vyšla r. 1997, po velkém čtenářském ohlasu pak byla r. 2003 zfilmována. María Valverde v hlavní roli získala španělskou filmovou cenu Goya pro objev roku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Bolševikova slabina zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bolševikova slabina (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bolševikova slabina zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bolševikova slabina.pdf (EUR-0.00)

  Bolševikova slabina.epub (EUR-0.00)

  Bolševikova slabina.doc (EUR-0.00)

  Bolševikova slabina.txt (EUR-0.00)

  Bolševikova slabina.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bolševikova slabina.PDF – (EUR 0.00);

  Bolševikova slabina.MOBI – (EUR 0.00);

  Bolševikova slabina.EPUB – (EUR 0.00);

  Bolševikova slabina.DOC – (EUR 0.00);

  Bolševikova slabina.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La flaqueza del bolchevique (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Garamond
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  tanuki

  22.09.2015

  Cynický vypravěč, chytrý jak rádio, způsobí dopravní nehodu a tím se spustí sled události s nehezkým koncem. Po nehodě se začne chovat jak pošuk, nemístně obtěžuje poškozenou řidičku i její rodinu a do toho zahrnuje čtenáře svými rádobyvtipnými ujetými úvahami o fungování moderních korporací a utrousí i nějaké to překombinované životní intelektuální moudro, které by si klidně mohl nechat od cesty. Trochu se dá dohromady až po bližším seznámení s mladičkou Rosanou, ale pak se to stane…

  str.140:
  "Když je štěstí příliš velké, když někomu vyléčí příliš bolavou ránu, když je všechno příliš krásné, vyvstane v nitru rozumného člověka jediné tušení: něco půjde do háje."

  pdoubkova

  15.02.2015

  prvnich 140 stranek se knizecka tvari jako klasicky lolitkovsky roman, kdy vas hlavni postava tak trosku stve, ale pak z niceho nic vse je jinak, z romantiky je drama s tizivym konce, plnym bezmoci a beznadeje  TAGS:

  Online Bolševikova slabina ebook, Kniha Bolševikova slabina FB2, Download Bolševikova slabina PDF , Download Bolševikova slabina MOBI, Online Bolševikova slabina kniha, Zdarma Stažení Bolševikova slabina IPhone, Online kniha Bolševikova slabina PDF, Zdarma Bolševikova slabina DJVU, Zdarma Stažení Bolševikova slabina TXT, Stažení Bolševikova slabina RTF, Online Bolševikova slabina FB2 , e-kniha Bolševikova slabina stažení TXT, Zdarma Bolševikova slabina stažení kniha, e-kniha Bolševikova slabina download MOBI, Stažení Bolševikova slabina IPad, Číst Bolševikova slabina MOBI, Číst Bolševikova slabina DOC, Zdarma Bolševikova slabina AWZ, Download e-kniha Bolševikova slabina iPad , Zdarma Bolševikova slabina DJVU, Download Bolševikova slabina e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bolševikova slabina DVD, Číst Bolševikova slabina TXT, Book Bolševikova slabina stažení DJVU, Bolševikova slabina stažení kniha zdarma, Bolševikova slabina stažení kniha pdf zdarma, Bolševikova slabina pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bolševikova slabina pdf zdarma, Bolševikova slabina stažení kniha epub zdarma, Bolševikova slabina ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply