Boříkovy lapálie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Boříkovy lapálie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Boříkovy lapálie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Boříkovy lapálie


Řada humorně až groteskně laděných příhod čtyř malých školáků z naší současnosti připomíná ovzduší Poláčkova románu Bylo nás pět. Kniha zachycuje chlapce ve školním kolektivu, v rodině a na hřišti, přičemž autor v podtextu ironizuje některé průhledné výchovné fráze a vysmívá se pedagogickým přehmatům jak ve škole, tak i v rodině.Kniha v českém jazyce!


Stažení Boříkovy lapálie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Boříkovy lapálie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Boříkovy lapálie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Boříkovy lapálie.pdf (EUR-0.00)

  Boříkovy lapálie.epub (EUR-0.00)

  Boříkovy lapálie.doc (EUR-0.00)

  Boříkovy lapálie.txt (EUR-0.00)

  Boříkovy lapálie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Boříkovy lapálie.PDF – (EUR 0.00);

  Boříkovy lapálie.MOBI – (EUR 0.00);

  Boříkovy lapálie.EPUB – (EUR 0.00);

  Boříkovy lapálie.DOC – (EUR 0.00);

  Boříkovy lapálie.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bořík

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  broskev28

  20.09.2017

  Nevím, jestli šla úroveň dětských čtenářů tak rapidně dolů, ale my čteme tuhle knížku s dětmi v 5.třídě ve škole a já mám pocit, že skládají uhlí. Spoustě výrazů vůbec nerozumějí (nechť, bázlivý, jakbysmet), souvětí na 4 řádky jsou pro ně příliš dlouhá a náročná, takže vtipná pointa je zcela míjí. A obrovské zděšení se dostaví, když některý jedinec zjistí rozsah právě čtené kapitoly . . .
  Zkrátka čtení je ukrutná dřina, nějaké vtípky za to rozhodně nestojí!

  Ajtakrajta

  18.02.2017

  Tohle se dá číst v každém věku. Bez přehánění jde o geniální dílo, které žije navzdory změnám režimu. 😀 Vlatně jde o takové drsné Rychlé šípy.

  Damato

  05.04.2016

  Tohle je další z knih mého dětství, jakmile jsem ji tady našla, hned jse se po ní zaČala shánět, protože jsem zrovna teď přišla nato, že bez ní naprosto "nemůžu žít. "… 🙂

  qwill

  10.03.2016

  Četl jsem ji hned po vydání v roce 1970. Líbí se mi pořád, je taková inspirující. Asi jako anglická Jirka postrach rodiny.

  Eremites

  09.03.2016

  Jedna z mých nejoblíbenějších knih dětství a dospívání – četla jsem ji mnohokrát a nyní znovu – svým synům. A moc mne těší, že je tyhle vtipné a milé příhody party čtyř kluků baví úplně stejně jako tehdy mě. U některých pasáží jsme se všichni smáli až nám tekli slzy z očí.

  Xena011

  27.02.2016

  Čtení podobné knize Bylo nás pět. Partička chlapců prožívá plno dobrodružství. Oddechovka.

  pavlinice

  14.01.2016

  čteme se synem, prima čtení, hodně připomíná Bylo nás pět, akorát zasazené do pozdější doby a kluci jsou jen 4 🙂

  Kašpar007

  22.11.2015

  Tohle je knížka, kterou lze do ruky vzít bez obav v jakémkoliv věku a vždy pobaví!

  9187

  20.05.2015

  Moc dětské. Temer nic se mi nelíbilo

  Rebel0007

  01.05.2015

  Kniha je rozdělená na tři knihy Boříkových lapálii z té první jsem byl doslova okouzlen a pořád nedokážu zapomenout na kapitolu s papouškem: Co to děláš ty lumpe???!!!:-)))) Druhá kniha měla menší mínus že příběhy na sebe většinou navazovaly ale i tak se velmi pobavíte. Ve třetí knize už se autor snaží o jakýsi příběh a kapitoly co se motaly kolem Chrobákových hašlí (drog) mně dvakrát nebavili….. Ale Bořík je geniální dílo které si zaslouží pozornost….

  gossipavlina

  03.12.2014

  Hodnotím za sebe, jako dospělou. Nechápou, že jsem se k té knížce dostala až v dospělosti. Asi možná, že v názvu je ten kluk, tak mě nikdy nenapadlo, si ji přečíst.
  Ale dost jsem se u ní nasmála. A syn vlastně také. Určitě budeme číst další knížky od pana Steklače. Jeho styl psaní se mi moc líbí.
  Nejvíc jsem se nasmáli, jak Bořík a spol. opravovali sousedce kapající kohoutek 😀 a slovní přestřelky mezi rodiči, to jsem se bavila, ale ty asi dokážu ocenit jako dospělá, jako dítěti by mi asi vtipné nepřišly.

  SalomeH

  19.09.2014

  A paní učitelko, povězte nám ještě něco ze života a hrůzných skutků školního inspektora Mišoně!

  SáraV.

  18.06.2014

  Knihu jsme povinně četli ve škole, kdybych ji četla doma, asi bych jí odložila. Většině tady se líbila, ale mně připadalo, jako by se autor za každou cenu snažil, aby byla vtipná. Mě bohužel zklamala.

  Mirek V.

  03.03.2014

  Kniha byla vtipná a dobrá moc ji doporučuji 🙂

  AjťačkaTýnka

  30.08.2013

  kniha mi trošku připomíná dětský seriál, který běžel na Jetixu: Co je Andy. 😀
  A ten mám moc ráda, tudíž i kniha se mi moc líbila 🙂

  Kate.S

  04.02.2013

  Četla jsem ji někdy v 5. třídě a moc se mi líbila. Velmi zábavná kniha, která neurazí.

  Martin_Happy

  05.01.2012

  Jako malej sem tuhle knížku měl hodně rád. Nechápající rodiče, přísní učitelé a dobře myšlené skutky, které byly posléze posouzeny jako lumpárny a trestány. Jak já tohle jako dítě znal

  DustinMind

  18.08.2011

  Jako menší jsem ji četl s velikou chutí a celkem hodně mě bavila. Bořík byl prostě kluk pro můj věk.

  WEIL

  16.08.2011

  Pro mě česká verze Mikulášových patálií, taky jsem je měl jako dítě moc rád – jako knihu, i jako televizní seriál.  TAGS:

  Online Boříkovy lapálie ebook, Kniha Boříkovy lapálie FB2, Download Boříkovy lapálie PDF , Download Boříkovy lapálie MOBI, Online Boříkovy lapálie kniha, Zdarma Stažení Boříkovy lapálie IPhone, Online kniha Boříkovy lapálie PDF, Zdarma Boříkovy lapálie DJVU, Zdarma Stažení Boříkovy lapálie TXT, Stažení Boříkovy lapálie RTF, Online Boříkovy lapálie FB2 , e-kniha Boříkovy lapálie stažení TXT, Zdarma Boříkovy lapálie stažení kniha, e-kniha Boříkovy lapálie download MOBI, Stažení Boříkovy lapálie IPad, Číst Boříkovy lapálie MOBI, Číst Boříkovy lapálie DOC, Zdarma Boříkovy lapálie AWZ, Download e-kniha Boříkovy lapálie iPad , Zdarma Boříkovy lapálie DJVU, Download Boříkovy lapálie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Boříkovy lapálie DVD, Číst Boříkovy lapálie TXT, Book Boříkovy lapálie stažení DJVU, Boříkovy lapálie stažení kniha zdarma, Boříkovy lapálie stažení kniha pdf zdarma, Boříkovy lapálie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Boříkovy lapálie pdf zdarma, Boříkovy lapálie stažení kniha epub zdarma, Boříkovy lapálie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply