Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři


Kniha v českém jazyce!


Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.pdf (EUR-0.00)

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.epub (EUR-0.00)

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.doc (EUR-0.00)

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.txt (EUR-0.00)

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.PDF – (EUR 0.00);

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.MOBI – (EUR 0.00);

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.EPUB – (EUR 0.00);

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.DOC – (EUR 0.00);

  Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Bouvard a Pécuchet (1957)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  druzickaster

  29.11.2017

  Předně obrovská poklona autorovi, nastudovat takovou hromadu literatury pro napsání jednoho díla, skutečně neskutečné. Škoda taky, že nedopsal alespoň tuto první část.
  Ke knize jediná výtka, nejsem lingvista a francouzské názvy a jména, to bylo peklo, ale to je asi jediné, co lze knize vyčítat a ke všemu si za to můžu sám.
  Děj knihy není příliš veselý, ale vyvolal ve mně obrovskou spoustu emocí. Hlavní hrdinové mají můj obdiv nad svým téměř neutuchajícím optimismem, pozitivním náhledem na svět a téměř nekonečnou silou začínat znovu a znovu a znovu…chvílemi mě pěkně štvali, že se na daný problém vykvákli a vrhli se zase na další a zase s tou vervou a nadšením.
  Vedlejší postavy mě veskrze pudily svou omezeností, šosáctvím, nabubřelostí, nezájmem, povýšeností, pletichařením, závistí a už ani vlastně nevím čím ještě, protože těch negativ bylo mnohem víc. Autor tento marný boj a střet dvou dobráků a poctivců s hordou "pitomců" a zabedněnců vystihl tak přesně, až z toho mrazí a co víc, obávám se, že kniha ač přes 100. let stará je aktuální stále.
  Neplťe si knihu s u nás populárním seriálem, tím nechci říct, že je seriál špatný, ale je to velmi volná inspirace tímto románem. Román je nutno přečíst, to je jisté.

  MOu598

  13.09.2017

  Četla jsem v dubnu 2003. Podle mých poznámek:
  Přečetla jsem jen asi třetinu knížky. To zábavné je krátké, to nezábavné je zdlouhavé a čím dál delší a delší.
  Televizní seriál je supr – vtipný, inteligentní.

  petrakočárová

  13.07.2017

  Seriál v televizi se mi moc líbil a knížka mě fakt zklamala.

  Sandik

  20.03.2017

  Po slibném začátku téměř nekonečná deprese lemovaná neustálými nezdary a obecně totální marností. Škoda, že to není alespoň dokončené dílo, takhle bez případné pointy to dojem bezútěšné tísnivosti jen prohlubuje. Je to optimistické asi jako Justina od markýze de Sade, byť to přirozeně není ani trochu pornografické (tiše doufám, snad budu v tomto poněkud kulhavém přirovnání vhodně pochopen). Samozřejmě chápu autorovy záměry ale četlo se mi to nesmírně těžce, jeho kritika tehdejší francouzské společnosti a tehdejších učenců zvláště mi připadala mnohdy dost za čárou a vlastně se divím, že jsem knihu neodložil… Celkový dojem: 65%

  laepus

  24.11.2016

  Mi se to líbilo. Pokud ale někdo čeká něco, co dostal ve vynikajícím seriálu Byli jednou dva písaři, tak ho musím co nejdůrazněji varovat. V této knize dostanete ze seriálu tak asi 5%, zbytek si pánové Horníček, Sovák a Roháč domysleli. Ve všem ale čerpali z této knihy. Kdyby to měl někdo zfilmovat, vznikne z této knížky podle mě tak tisícidílný seriál, protože těch věcí, do kterých se ti dva pošetilci pouštěli je mnohem více, než nám zatím nabídlo televizní zpracování. Ale duch díla je zachován – člověk jen zírá, co všechno jsou ti dva schopni pokazit a znovu se vrhnout do něčeho jiného. Jinak je kniha plná národopisných, přírodopisných, geografických a jiných vědeckých jmen, které na jedné straně knihu čtenáři (zvláště českému) ztěžují, ale jakmile si na to čtenář zvykne, naopak to pomáhá náladě věčného boje o poznání.

  kuruteku

  14.09.2016

  Pan Bouvard a Pecuchet, dva písaři. Pod vlivem seriálu jsem se do toho pustil, ale je to jiné. Když tuším, jak "protirežimní" dílo mohlo vzniknout, pomalu lituji, že se nezdařilo do seriálu přenést více. Pánové prakticky do všeho, do čeho se vrhnou, utrpí porážku – výchova dětí, náboženství i revoluce, samozřejmě zahrada, hospodářství. Škoda, že to pan Flaubert nestihl dopsat, zdá se, že by to dokázal dovést do ucelného tvaru, kde se oba vrací k tomu, v čem byli úspěšní – písařství.

  Blue

  13.06.2016

  Pro znalce seriálu už je dost obtížné v postavách dvou písařů nevidět podobu Jiřího Sováka a Miroslava Horníčka. Ale nakonec to není takový problém, protože kniha kupodivu se seriálem docela dost koresponduje. Na Flauberta, jak ho známe z jeho slavnějších děl, je to nečekaně svěží kniha, místy dokonce i vtipná. Rád jsem si ji přečetl.

  sulcv

  19.03.2016

  jeden z mála případů, kdy televizní zpracování je lepší než knižní předloha. Knížka mě nijak nenadchla a nezaujala.

  qwill

  09.02.2016

  no vida, další knížka o knihovnách.. a o dvou takových knihovnomolech:

  Bouvard a Pécuchet – oba stateční badatalé se pročetli mnoha učenými knihami o zemědělství, literatuře, chovu dobytka, lékařství, archeologii a politice, pokaždé s neuspokojivým výsledkem. Flaubertovi dva klauni však přišli na to, co jsme vždycky věděli, ale zřídkakdy jsme tomu věřili: že nahromadění vědomostí není ještě vědění.

  Bouvardovo a Pécuchetovo usilování je nyní téměř skutečností, když se veškeré vědění světa zdá být zde, blikající za vábivou obrazovkou….

  medvedice3

  08.01.2016

  Kniha mírně rozvláčná, televizní seriál Byli jednou dva písaři se Sovákem a Horníčkem má šmrnc.

  Ladys

  10.09.2014

  Pod dojmem slavného seriálu jsem koupil knihu. A byl zklamán. I když jsem se snažil, tak jsem pořád srovnával nesrovnatelné. A to knize uškodilo. Nedočetl jsem, i když uzávám, že Flaubert byl schopen filozofické a psychologické analýzy a že příběh má mít spíš kritický pohled.

  reader.007

  11.08.2014

  Pro člověka seznámeného nejprve s rozverným seriálem působí román jako studená sprcha a i když jsou amatérské pokusy o vědu a výzkum obou pánů někdy úsměvné, mnohem víc knihou prosvítá kritika tehdejších poměrů a mravů, takže výsledkem je spíše trpké pousmání

  Adria Orici

  13.02.2014

  Jsem v půlce příběhu, dovolím si napsat své dojmy. Nikdy sem nečetl "vážnou literaturu" . Tedy ve škole ano, ale to mě nebavilo,nic si nepamatuji . Pro mě je zajímavé číst příběh, kde není žádné násilí ,vraždy, oblíbení psychopati a mezihvězdné cestování. Příběh jde jemně ku předu,od seznámení obou písařů . Stěhování a dalších úsměvných situací . Vidím že sem nezaslouženě zavrhl tuto část literatury která mě připadala velmi těžká nesrozumitelná . Časem se chci přečíst další díla klasiků .

  Atuin

  08.10.2013

  Absolutně nejde o nějaké autorovo převtělení se do děch bodrých pánů, protože bodří byli, já bych až řekla že se jim nad papírem tiše vysmíval " no to jsou ale nedoukové". Myšlenka a celá kompozice krásná, co slovo to výzva to lehká ironie někde v pozadí, stránky jsou plné energie, která má čtenáře snad až vychovávat,ale tak nějak jinak než se na prvníp ohled zdá. Flaubert nevytváří nic umělého, přesto jako by vytvořil alegorii, Rozhodně je to kniha která má u něj zvláštní místo.
  Docela věřím že tuto svou " studii" aplikoval proto že někoho takového prostě znal.

  Klamm

  11.06.2013

  No, tentokrát musím z lítostí konstatovat, že seriál k němuž byla tato kniha námětem, se mi zamlouval víc. Bylo to nepochybně herci Sovákem a Horníčkem, kteří s toho i přes počáteční rozpaky režiséra udělali nakonec velice kvalitní podívanou. Kniha pro mě bohužel moc zábavná nebyla. I když oceňuji autora v jeho samostudiu, kdy v přípravě na toto dílo přečetl v knihovně obrovskou haldu knih.
  60%

  rasputin

  19.05.2013

  Kniha mě trochu zklamala. Nejspíš díky seriálu s dvěma geniálními herci, kde jim režisér dal volnou ruku v improvizaci. Možná, že televizním zpracováním by nejspíš byl naopak zklamán sám autor knihy. Těžko říci. Nebo snad byla kniha myšlena jako ironická kritika čehosi? Každopádně jsem se po prvních dvou kapitolách začínal ztrácet v obrovském množství detailních informací a spoustu stránek jsem očima jen tak přelétl, protože jsem si byl stoprocentně jistý, že bych toho většinu zapomněl s každým otočením další stránky.

  PMR

  28.05.2012

  Možná bych měl trochu reagovat na příspěvky věnované ‘Písařům’.
  Osobně si myslím, že Flaubert by asi českou idealizovanou verzi moc nepochopil, protože je zasazená do úplně odlišného společenského kontextu. Přestože si Flaubert pravděpodobně během psaní své postavy určitým způsobem oblíbil a sympatizoval s nimi, jako celek mají být B&P spíš kritikou…

  Zombeee

  25.12.2011

  Tohle se už snažím přečíst tak rok a asi na to vážně nemám sílu. Jak si vždycky říkám, že když už něco číst začnu, tak to prostě dočtu pokud se dostanu přes pár prvních stránek, tak tohle zatím vypadá na první knihu kde to asi nikdy nezvládnu. To množství jmen, míst, názvů – to je katastrofa, zvlášť když si troufnu tvrdit, že průměrně vzdělaný člověk prostě nezná z každého oboru tolik, aby mohl rozumět – alespoň napůl – více jak nula až dvěma kapitolám této knihy. Kdybych tomu všemu vážně chtěl porozumět, tak nad tím strávím mládí a navíc si každé třetí slovo knihy hledám v učebnicích či na internetu. Na druhou stranu pokud není míněno tomu všemu rozumět, tak je to pravděpodobně nejnudnější kniha, která se mi kdy dostala do ruky – a to počítám i učebnice chemie.

  WEIL

  31.08.2011

  Moc se mi to televizní seriálové zpracování líbilo.

  WEIL

  01.07.2011

  Asi většina čtenářů zná tuhle knihu prostřednictvím sriálu, který napsal podle této knihy J. Dietl – Byli jednou dva písaři, kde vynikají J. Sovák a M. Horníček.

  knihomlok

  24.06.2011

  Jako fanda českého seriálu jsem se s radostí vrhl na knihu, ale musím říci, že mne celkově zklamala. Příběh dvou písařů se točí kolem jejich nadšení po různých vědních oborech, kterým se vždy věnují jen chvíli, než se jim díky jejich hlouposti a neschopnosti jej pochopit znechutí a okamžitě jej zavrhnou. Po určité době, kdy se tato situace opakuje je kniha poměrně stereotypní a nudná. Možná jsem ale přehlédl nějakou hlubší myšlenku. Pochopil jsem, že seriál stojí jan a pouze na výkonech dvou geniálních herců.  TAGS:

  Online Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři ebook, Kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři FB2, Download Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři PDF , Download Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři MOBI, Online Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři kniha, Zdarma Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři IPhone, Online kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři PDF, Zdarma Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři DJVU, Zdarma Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři TXT, Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři RTF, Online Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři FB2 , e-kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení TXT, Zdarma Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení kniha, e-kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři download MOBI, Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři IPad, Číst Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři MOBI, Číst Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři DOC, Zdarma Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři AWZ, Download e-kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři iPad , Zdarma Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři DJVU, Download Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři DVD, Číst Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři TXT, Book Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení DJVU, Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení kniha zdarma, Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení kniha pdf zdarma, Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři pdf zdarma, Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři stažení kniha epub zdarma, Bouvard a Pécuchet aneb Byli jednou dva písaři ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply