Brána k moudrosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Brána k moudrosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Brána k moudrosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Brána k moudrosti


Brána k moudrosti je určena všem, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet. Tato kniha odhaluje čtenáři moudrost v mnoha oblastech života. Od toho, jak využít sílu lásky k objevení svého potenciálu, přes návod ke splnění jakéhokoliv snu, od schopnosti zbavit se strachu až po utajované pravdy dnešního světa. To vše velmi čtivou formou. Tato kniha je zakončena seznamem knih a filmů z různých oblastí osobního rozvoje, na kterém autor pracoval několik let. "Chci Tě především nadchnout k chuti do života! Chci Ti objasnit, co to je hlas srdce a jak se ho naučit poslouchat! Chci Ti předat sílu, abys šla za svým snem! Chci Tobě a všem generacím vnuknout touhu po svobodě a míru jako jednu ze zásadních priorit života!"Kniha v českém jazyce!


Stažení Brána k moudrosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Brána k moudrosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Brána k moudrosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Brána k moudrosti.pdf (EUR-0.00)

  Brána k moudrosti.epub (EUR-0.00)

  Brána k moudrosti.doc (EUR-0.00)

  Brána k moudrosti.txt (EUR-0.00)

  Brána k moudrosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Brána k moudrosti.PDF – (EUR 0.00);

  Brána k moudrosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Brána k moudrosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Brána k moudrosti.DOC – (EUR 0.00);

  Brána k moudrosti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Ashurnibibi

  03.09.2015

  Opovrhuji "osobním rozvojem".

  HaEmily

  19.11.2014

  Naprosto dokonalá knížka!! Dnes jsem ji dočetla a cítím se tak nějak šťastně, pohodově, cítím klid na duši. Mimo obsah oceňuji, že je drobná, lehká, ideální do kabelky! Je dobře čtivá, zajímavě napsaná, hlavně písničky na konci kapitoly jsou skvělý nápad, nejvíc se mě líbila kapitola Cesta je cíl – velmi za ni děkuji!! Vše je krásně vysvětleno na autentických příkladech, 100% doporučuji všem! Ještě jednou děkuji, myslím, že jsem opravdu o něco moudřejší! 🙂

  Bára444

  18.11.2014

  Tuto moudrou knihu doporučuji všem, kteří chtějí pozitivní změnu v životě a neví odkud začít. Autor vás krok po kroku provede na cestě k lepšímu vztahu jak k sobě tak i k ostatním, k lepší práci a v neposlední řadě vás dovede ke splnění svých snů. Ty z vás, kteří se již na cestě pozitivní změny nacházejí, může zaujmout seznam knih a filmů, které váš život mohou ještě více obohatit. Já jsem za tuto knihu velmi vděčná a s názory autora se ve velké míře ztotožňuji.

  dominika1484

  02.09.2014

  Kniha "brána k moudrosti" mi otevřela oči na cestě k pozitivnímu myšlení. Z mé vlastní zkušenosti je to opravdu brána k moudrosti doslova!.. věci, které jsem četla v této knize jsem četla úplně poprvé a tyto věci a z velké části i sám autor mi opravdu změnili život! Navíc, úžasné je to, že jakmile knihu dočtete s tím nadšením, že jste se dozvěděli něco nového a tak přínosného, a potřebujete to začít užívat v praxi, tak autor na tohle samozřejmě myslel a do své knihy uvedl další velice přínosné věci.. Jako například hudbu, která je za každou kapitolou a pomůže Vám ještě víc procítit to, co jste se dočetli.. nebo odkazy na knížky, které autor četl a doporučuje je dál.. Tento článek je napsaný v euforii, kterou díky těm věcem, které už teď vím, mám pořád 🙂 Děkuji autorovi Martinu Jasovskému, že mi změnil život k tomu nejlepšímu.. 🙂

  kapicovm

  06.08.2014

  Možná jste někdy zažili ten pocit, že jste jakoby dočetli kapitolu, že určitá etapa vašeho života se naplnila a najednou je před vámi kapitola další. Nevíte co přináší, možná cítíte trochu obavy, trochu zvědavost, mírné napětí, ale víte, že i když chcete či ne, budete muset číst dál. Někdy vás život postaví před různé zkoušky, různá rozhodování, která se jeví jako nepochopitelná, těžká, bolestivá.. ale to není konec vaší cesty, je to jen test vaší bytosti, osoby nebo duše (každý to vnímáme jinak), je na nás jakou cestu si vybereme, ale ve výsledku je to další krásný posun na naší životní pouti. Já se zrovna nacházím na podobném rozcestí a poznání této knihy bylo pro mě velice zajímavé. Je tam skryto plno moudra, které člověk možná nedokáže ocenit přesně v ten moment, kdy to vnímá očima, ale jistě se mu to vybaví, až podobný okamžik bude vnímat duší. Velice děkuji autorovi a moc si cením jeho práce. 🙂

  annyxi

  01.02.2012

  Tato kniha se mi líbila! Nejen, že mě vytrhla z povinností všedních dní a přinutila mě zamyslet se nad ostatními věcmi, než jen nad shonem a tím, co právě potřebuji stihnout a udělat – což mám v poslední době snad pořád. Pomohla mi pozastavit se a zamyslet se, jak to vlastně nejen se mnou, ale i s mým okolím je… a to bylo pro mě velké plus! Na některé názory v knize mám svůj názor a zcela se s nimi neztotožňuji, avšak to, že jsem si přečetla i jiný postoj autora mě svým způsobem také obohatilo 🙂 Oceňuji různé odkazy na kvalitní videa, knihy, písničky a ostatní! Doporučuji ji!!

  st.me

  17.06.2011

  Pro mě osobně je tahle knížka slabší průměr. Nenadchne, neurazí.  TAGS:

  Online Brána k moudrosti ebook, Kniha Brána k moudrosti FB2, Download Brána k moudrosti PDF , Download Brána k moudrosti MOBI, Online Brána k moudrosti kniha, Zdarma Stažení Brána k moudrosti IPhone, Online kniha Brána k moudrosti PDF, Zdarma Brána k moudrosti DJVU, Zdarma Stažení Brána k moudrosti TXT, Stažení Brána k moudrosti RTF, Online Brána k moudrosti FB2 , e-kniha Brána k moudrosti stažení TXT, Zdarma Brána k moudrosti stažení kniha, e-kniha Brána k moudrosti download MOBI, Stažení Brána k moudrosti IPad, Číst Brána k moudrosti MOBI, Číst Brána k moudrosti DOC, Zdarma Brána k moudrosti AWZ, Download e-kniha Brána k moudrosti iPad , Zdarma Brána k moudrosti DJVU, Download Brána k moudrosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Brána k moudrosti DVD, Číst Brána k moudrosti TXT, Book Brána k moudrosti stažení DJVU, Brána k moudrosti stažení kniha zdarma, Brána k moudrosti stažení kniha pdf zdarma, Brána k moudrosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Brána k moudrosti pdf zdarma, Brána k moudrosti stažení kniha epub zdarma, Brána k moudrosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply