Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I.


Kniha v českém jazyce!


Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..pdf (EUR-0.00)

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..epub (EUR-0.00)

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..doc (EUR-0.00)

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..txt (EUR-0.00)

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..PDF – (EUR 0.00);

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..MOBI – (EUR 0.00);

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..EPUB – (EUR 0.00);

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..DOC – (EUR 0.00);

  Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I..TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Brehms Tierleben (1890)

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Ottovo nakladatelství – J. Otto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Luvák

  28.06.2016

  Dokonalá kniha. A tehdejší názvy dítek přírody jsou mi libější než ty nové. Raději jsem luvákem než ovíječem, bleh.

  Gold351

  02.09.2015

  Klasika, stále ještě poučí, navíc je ozdobou každé knihovny.

  HTO

  20.05.2012

  Je to mimochodem tento díl, v němž se nachází ona často přetiskovaná část (mj. v knihách o yettim) o gorilách. Je krásná, jako celý Brehmův Život zvířat, a nádherně ilustruje, že tyto knihy by člověk mohl – a měl! – číst nejen pro množství informací a skvělé obrázky, ale i pro jejich jazyk, zde z pera profesora Baušeho. Tady máte ty gorily – s poznámkou, že ensego je šimpanz a „mořská kočka" je kalk z němčiny, znamená to „kočkodan" – potěšte se a kochejte:

  „Ondřej Batell, popisuje koncem XVI. století Majumbu a veletok Bánu (míní tím říční lagunu Banya) na pobřeží Loangoském se ústící, vypravuje toto o obrovských veleopech západní Afriky: »Lesy jsou tu tak přeplněny paviány, mořskými kočkami, opicemi a papoušky, že se každý strachuje cestovati v nich. Zejména se to týká dvou oblud, jež v těchto lesinách žijí a velmi nebezpečny jsou. Největší z těchto ohav tuzemci nazývají »pongo«, menší sluje »ensego«. Pongo má tělo jako člověk, podobá se však více obru než muži; má obličej sice lidský, avšak vpadlé oči, jež přikryty jsou dlouhými brvami; obličej, uši a ruce jsou beze srsti, ale tělo jest tmavou srstí pokryto, ač nikoliv hustou. Nohama, bez lýtek, rozeznává se od člověka. Chodí vždy po nohách a nosívá, pobíhaje po zemi, ruce sepjaté na šíji. Spí na stromech a staví si střechy proti dešti. Potrava jeho skládá se z ovoce, jež najde v lesích, bezpochyby také z ořechův; masa nepojídá nikdy. Mluviti neumí a rozum jeho není větší rozumu zvířecího. Udělali-li si tuzemci, jimž cestovati jest lesy, v noci oheň, pongové dostaví se ráno, jakmile pocestní ležení své opustí, k ohni, u něhož tak dlouho seděti vytrvají, až vyhasne; nevědíť, že třeba přikládati dříví, má-li se oheň udržeti. Často spojují se ve družiny a zabíjejí mnohého černocha, často přepadávají slony, jež pasouce se přiblížili se jim, a tlukou a bijí je silnými pěstmi, tak že řvouce na útěk se dají. Pongy nelze nikdy dostati živé, poněvadž ani deset mužův nemůže jich udržeti; přece však mnoho mláďat zabije se šípy jedem napuštěnými. Mladý pongo připevní se někdy tak k tělu matčinu, že domorodci, zabijí-li matku, dostanou též mládě, jež neopustí matky své. Zemře-li některá z těchto oblud, ostatní ji přikryjí hromadou větví a dříví; takové kupy jsou četny v tamějších lesích.« "

  HTO

  10.03.2012

  Dva kompletní Brehmové:
  http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Brehm,_Život_zvířat_03.JPG
  Je to krása jak na pohled, tak na čtení.  TAGS:

  Online Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. ebook, Kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. FB2, Download Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. PDF , Download Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. MOBI, Online Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. kniha, Zdarma Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. IPhone, Online kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. PDF, Zdarma Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. DJVU, Zdarma Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. TXT, Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. RTF, Online Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. FB2 , e-kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení TXT, Zdarma Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení kniha, e-kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. download MOBI, Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. IPad, Číst Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. MOBI, Číst Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. DOC, Zdarma Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. AWZ, Download e-kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. iPad , Zdarma Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. DJVU, Download Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. DVD, Číst Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. TXT, Book Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení DJVU, Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení kniha zdarma, Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení kniha pdf zdarma, Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. pdf zdarma, Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. stažení kniha epub zdarma, Brehmův život zvířat Díl I. Ssavci I. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply