Čakanie na Godota Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čakanie na Godota Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čakanie na Godota Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čakanie na Godota


Kniha v českém jazyce!


Stažení Čakanie na Godota zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čakanie na Godota (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čakanie na Godota zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čakanie na Godota.pdf (EUR-0.00)

  Čakanie na Godota.epub (EUR-0.00)

  Čakanie na Godota.doc (EUR-0.00)

  Čakanie na Godota.txt (EUR-0.00)

  Čakanie na Godota.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čakanie na Godota.PDF – (EUR 0.00);

  Čakanie na Godota.MOBI – (EUR 0.00);

  Čakanie na Godota.EPUB – (EUR 0.00);

  Čakanie na Godota.DOC – (EUR 0.00);

  Čakanie na Godota.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Divadelní hry
  Vydáno: , Drewo a srd
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (78)

  Přidat komentář

  yvett239

  04. ledna

  Možná jsem čekala něco víc, nicméně mě toto dílo pobavilo a líbilo se mi. Jen mi vzhledem k ději přišlo moc dlouhé a zbytečně protáhlé. Jak čtu v komentářích dole, také si neumím představit divadelní zpracování, ale mohlo by být vtipnější než kniha. Upřímně se mi líbilo víc než Havlovo Odcházení.

  Huhlaka

  31.12.2017

  Jednoznačně jedna z nejlepších divadelních her, co kdy vznikla. Každý si v ní může najít vlastní odpovědi. Kdo má rád absurdní drama, by tuto zásadní hru rozhodně neměl vynechat.

  LEGACY

  10.12.2017

  Vladimír: Nemůžeme.
  Estragon: Proč?
  Vladimír: Čekáme na Godota.

  … absurdní, nehodnotitelné.

  Markéta ♡

  02.11.2017

  Za mě zvláštní kniha, o které nevím moc co napsat. Nevím, jestli se mi kniha líbila, nebo pro mě byla zbytečnou. Těžko říci.
  Určitě se kniha četla dobře a rychle (cca 3 hodiny a máte to).
  Upřímně, neumím si představit divadelní zpracování. Celé je to zvláštní.
  Každopádně za mě 4 hvězdičky a myslím si, že každý by si toto dílo měl přečíst a udělat si vlastní obrázek.

  Faila

  26.10.2017

  Geniální absurdní drama se spoustou opakování a absurdit. Z této knihy pochází jeden z mých nejoblíbenějších citátů vůbec:

  ESTRAGON: Zůstaň se mnou!
  VLADIMÍR: Opustil jsem tě někdy?
  ESTRAGON: Nechals mě odejít.

  Dyaebl

  25.09.2017

  Příběh o kamkoli a o nikom. Neustále čekání na něco, co nikdy nepřijde. Změna? Smrt?
  Unikátně ztvárněná nečinnost. Opravdový absurdní skvost.

  Elle272

  18.08.2017

  "Co kdybychom se oběsili?"
  Miluju to absurdno a nevím, co víc mám dodat. Čekání na Godota buď milujete nebo nenávidíte. Hrdě se hlásím k první skupině.

  Damato

  16.08.2017

  Jsem divná, že mě to nebavilo, když to oslovilo tolik lidí a já se ne a ne dostat do toho , aby mě kniha nějak oslovila a potažmo bavila ?
  Hm, asi jsem , ale dočíst to fakt nemůžu, prostě to nejde …

  LilKure

  15.08.2017

  Knížce jsem nedával moc nadějí a četl jsem ji více-méně z donucení. Prvních pár stránek jsem vstřebával, jak může být něco takového považováno za klenot literatury. V určitém okamžiku jsem se, ale ponořil do úvah postav a začal hledat hlubší smysly. Knížku jsem najednou přečetl s otevřenou pusou. Nejedná se o knížku, kterou bych chtěl číst každý den až do konce života, ale rozhodně to jedno přečtení za ten "ztracený" čas stálo.

  Tina.orl

  07.07.2017

  Dílo o nekonečním čekání na něco, co v životě nepříjde a o paměti, která může být pomíjivá.
  Chvílemi je drama dost nudné, ale zachraňují to vtipné dialogy Estragona a Vladimíra.

  bookaholic_no.1

  04.07.2017

  Neuvěřitelně jsem se těšila, pro mě ale bohužel zklamání. Miluju úvahy o životě, tohle mě ale absolutně neoslovilo. Je to sice už pár let co jsem se pokusila o přečtení a plánuju to zkusit znovu, nějak se ale nemůžu rozhoupat.

  DeniseMarini

  07.06.2017

  Asi bych to úplně nevyhledávala znovu, ale špatné to rozhodně není. Je to přesně jako zde píše Pinkol – oddechovka.

  Pinkol

  15.05.2017

  Označení "absurdní drama" jsem se docela bála, ale nakonec mě kniha vážně bavila, je to taková oddechovka.

  Yogi

  10.05.2017

  Miluju existencionalistický průpovídky, filozofii (ať už tu populární, nebo složitější) a příběhy, ve kterých můžu číst mezi řádky – takže je asi jasný, že tohle dílko pro mě bude to pravý ořechový. S myšlenkama, který jsou do tak útlý knížky vložený, se peru prakticky celej svůj dosavadní život a budou mi, předpokládám, ještě dlouho ležet v hlavě.
  Co se vlastně skrývá pod slovy "čekat na Godota"? Je to čekání na změnu, na něco nového, na něco lepšího, o čem stejně víme, že to nikdy nepřijde? Nebo je to čekání na vysvobození, na uvolnění, na světlejší budoucnost a na správnou příležitost?
  Godot je symbolem pro něco, co člověk vždycky někde hluboko uvnitř postrádá – jsou to místa nepoznaná, lidé nepoznaní, pocity nepoznané.
  My jsme, my žijeme. Čekáme, přemítáme, nahlížíme do čepic a hledáme provazy. Jsme otroci, jsme vládci, jsme tuláci. Ale nakonec všichni vězíme pod stromem a čekáme, nevědíc na co.
  Koneckonců, nejspíš právě Godota.

  veronika6363

  04.05.2017

  Po přečtení Plešaté zpěvačky od Ionesca jsem se na tuhle knížku moc těšila, jelikož byla napsána stejným stylem. Možná jsem ale čekala od ní až moc, nakonec mě neoslovila. Některé pasáže byly vtipné, ale celkově mě kniha zklamala.

  PeťkaW.

  21.03.2017

  Čekání na Godota jsem musela přečíst kvůli škole. Možná jindy, až po něm sáhnu, protože budu chtít, budu na knihu nahlížet jinak. Teď je můj názor ale takový, že mě kniha absolutně neoslovila. Chápala jsem záměr i podstatu příběhu, ale nějak mě nedokázal zaujmout natolik, abych ho plně vstřebala a ocenila. Zkrátka sto stran žvatlání o ničem a o nikom. Godot prostě nepřijel. Třeba jindy…

  StihOMam

  17.03.2017

  Celá kniha je skutečně absurdní. Nepopírám, že upozorňuje na důležité otázky, ale forma sama jakou nám je příběh sdělen podtrhuje absurdnost. Realita je krutá, co dnes platilo, zítra nemusí, tlachání o hloupostech v kontrastu s nesvobodou – ano. Nicméně znám lepší knihy cílené na tytéž otázky sdělující i něco víc a navrch příjemnější formou.

  boxas

  24.02.2017

  Tak já nevím, je to bezesporu klasika a měla bych ji asi chválit, ale když ono mě to po většinu času nudilo a dočítala jsem jen se sebezapřením.

  originál

  19.02.2017

  Nejlepší jsou ty hlášky 😀

  Estragon: Co je to?
  Vladimír: Vypadá to jako vrba.
  Estragon: Kde má listy?
  Vladimír: Asi je uschlá.
  Estragon: A je po smutku.

  NikolkaKolka

  14.02.2017

  To, že je kniha v povinné četbě k maturitě, absolutně nechápu. Sice je to ukázka absurdního dramatu, ale je to prostě a jednoduše o ničem. Abych to vůbec dočetla, tak jsem se musela vyloženě přemáhat. A nemít to tenkrát k maturitě, tak bych to odložila již po pár stránkách.

  Janina94

  11.02.2017

  Naprosto perfektní!! Díky za tuto knihu ♥

  Eliot30

  16.12.2016

  Bezpochyby zajímavě napsané

  patrik0816

  14.11.2016

  Musíte být asi trochu vyšinutí a zároveň mít trochu nihilistickou duší, aby jste tuhle podivnou hru o prázdnotě lidského života dokázali chápat.

  knedlik

  09.11.2016

  Zoufalství, rezignace, naděje, lenost, uvíznutí kdesi v čase, vlastním bytí, které nemá směr, jen místo. Dny, které splývají, lidé, kteří se mění, čas, který plyne..

  Čekání na Godota je kniha mnoha vrstev. Právě tím, že není konkrétní, se v ní dá najít mnoho. A může sloužit ať už jako ztělesnění "pocitu", politická satira, obžaloba lidstva či jako podnět pro zamyšlení se nad vlastním směřováním, vývojem, posunem…

  Troufám si říct, že není určena k zábavě, ne takové, jakou tu mnozí čtenáři očekávají. A spíš než absurdním dramatem bych ji možná nazvala dramatickým absurdnem. Alespoň mně tak v tento moment a na tomto místě přišla.

  Bar16

  01.11.2016

  Zvláštní čtení…

  denydejna

  19.10.2016

  Absurdní drama, které je naprosto dokonalé. Všichni ve svém životě čekáme na svého Godota.

  mdracek

  05.10.2016

  Moje první absurdní drama – a musím přiznat, že se budu muset hodně přemáhat, abych si přečetla nějaké další. Přečetla jsem to celé najednou, snad jen proto, že jsem taky čekala na Godota.
  Úsměvná hloupost Estragona s Vladimírem, kteří spoléhají na příchod svého zachránce, očekávajíc od něj vykoupení z jejich trápení v podobě neschopnosti pohnout se z místa v konstantním čase, mi přišlo jako zajímavé a bezesporu originální znázornění absurdní životní situace, kdy bloudíme v kruhu a nedaří se nám najít řešení – cestu ven. Téměř přesné opakování za sebou jdoucích dnů s dialogy vyjadřujícími jasný cíl – zabít čas – mě však příliš neoslovily…

  NiNo

  16.09.2016

  Zřejmě nejsem na absurdní drama stavěná. Nebo na prakticky jakékoli absurdno – já mám ráda logiku a v nesmyslném opakování, překřikování a klasickém "jeden o voze, druhý o koze" se nikdy vyžívat nebudu. Přelouskat těch pár stránek, co /literární perla/ Godot má mě stálo dvě hodiny života, které mi už nikdo nevrátí.

  Amalberga

  27.08.2016

  Jedna z mála knih z povinné četby, které jsem nedočetla. Pořád jsem čekala na nějaký průlom (na Godota). Asi bych to musela vidět v divadle, aby mne dílo zaujalo. Proti absurdním dramatům nic nemám, Havlova se mi moc líbí.

  tsal

  26.08.2016

  Mé první a zatím jediné absurdní drama. Vlastně jsem nikdy nevěděla, co od hry očekávat. Výklad z hodin češtiny byl nudný a o ničem, anotace nepřitáhly. Až po přečtení jsem pochopila, že některé typy literatury nelze soudit jen na základě děje, že ten je vlastně podružný, až postradatelný.

  I po opakovaném čtení/shlédnutí Čekání na Godota mě fascinuje, jak se vám hra pomalu zažírá pod kůži. Na začátku je nezájem, pak začnete pociťovat zvědavost nad tím, kdo je Godot a proč na něj ti dva ťulpasové čekají, a nakonec v polovině hry dorazí fascinace. Skutečně geniální to dílo začíná být až s příchodem druhého dne, kdy všechno díky repetici dostane nový rozměr a význam.

  A pak jsou zde postavy. Vladimír a Estragon, které vlastní neschopnost, lenost a nezájem přikovaly na místo. Zcela svěřili své životy Godotovi a čekají, až k nim spasení a smysl života dojdou samy. Nehybnost jejich charakterů je do očí bijící a ve své absurditě konfrontuje čtenáře s jeho vlastním marným čekáním na lepší časy. Kdo z nás někdy nečekal na pomyslného Godota, který naše problémy vyřeší za nás? Stejně absurdita funguje i v dialozích. Berete-li je příliš doslovně, nedávají smysl. Je to jen změť blábolení, bez ladu a skladu. Jen náhodné myšlenky, které na sebe sotva navazují. Kloužete-li však po povrchu, začne před vámi vyvstávat nádherná filozofie a varování. Filozofie života a varování před sebou samými.

  Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších literárních děl.
  TAGS:

  Online Čakanie na Godota ebook, Kniha Čakanie na Godota FB2, Download Čakanie na Godota PDF , Download Čakanie na Godota MOBI, Online Čakanie na Godota kniha, Zdarma Stažení Čakanie na Godota IPhone, Online kniha Čakanie na Godota PDF, Zdarma Čakanie na Godota DJVU, Zdarma Stažení Čakanie na Godota TXT, Stažení Čakanie na Godota RTF, Online Čakanie na Godota FB2 , e-kniha Čakanie na Godota stažení TXT, Zdarma Čakanie na Godota stažení kniha, e-kniha Čakanie na Godota download MOBI, Stažení Čakanie na Godota IPad, Číst Čakanie na Godota MOBI, Číst Čakanie na Godota DOC, Zdarma Čakanie na Godota AWZ, Download e-kniha Čakanie na Godota iPad , Zdarma Čakanie na Godota DJVU, Download Čakanie na Godota e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čakanie na Godota DVD, Číst Čakanie na Godota TXT, Book Čakanie na Godota stažení DJVU, Čakanie na Godota stažení kniha zdarma, Čakanie na Godota stažení kniha pdf zdarma, Čakanie na Godota pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čakanie na Godota pdf zdarma, Čakanie na Godota stažení kniha epub zdarma, Čakanie na Godota ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply