Čaroděj z Ohňové hory Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čaroděj z Ohňové hory Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čaroděj z Ohňové hory Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čaroděj z Ohňové hory


Kniha v českém jazyce!


Stažení Čaroděj z Ohňové hory zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čaroděj z Ohňové hory (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čaroděj z Ohňové hory zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čaroděj z Ohňové hory.pdf (EUR-0.00)

  Čaroděj z Ohňové hory.epub (EUR-0.00)

  Čaroděj z Ohňové hory.doc (EUR-0.00)

  Čaroděj z Ohňové hory.txt (EUR-0.00)

  Čaroděj z Ohňové hory.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čaroděj z Ohňové hory.PDF – (EUR 0.00);

  Čaroděj z Ohňové hory.MOBI – (EUR 0.00);

  Čaroděj z Ohňové hory.EPUB – (EUR 0.00);

  Čaroděj z Ohňové hory.DOC – (EUR 0.00);

  Čaroděj z Ohňové hory.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Fighting fantasy (1.)

  Originální název:

  Stealer of Souls (1985)

  Žánr:
  Fantasy, Gamebook, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  pusheko

  23.04.2017

  Klasický dungeon, ve kterém procházíte nejdříve jeskyní a poté se dostanete za místnost s pákami, kde za Vámi padne mříž a jste v labyrintu, kde je mapa nutností, jelikož z labyrintu vede pouze jediný možný výstup. Navíc musíte vyhledat klíče s vhodnou kombinací, díky které odemknete truhlu s pokladem. Diablo jak vyšité

  hanak_v_exilu

  06.01.2017

  Z Čaroděje z Ohňové hory jde cítit, že se Livingstone zatím hledal. Protivníci jsou slabí, a bludiště nabízí několik míst k vyléčení a posílení postavy. První část je monotónní putování od dveří ke dveřím a mnoho vzrušení nenabízí. Pravé dobrodružství přijde až za bránou s dvěma pákami. A opravdové peklo čeká za padací mříží. Zagorský labyrint je legendární tortura, srovnatelná jen s neméně proslavenou zapasťovanou chodbou ze Ve službách krále Reginalda. Bez mapy se téměř nedá projít a i s ní je výzva. Na jeho konci jsou tři těžké zkoušky, z nichž každá Vás bez mrknutí oka zabije. Jsou i obtížnější gamebooky, ale moc jich není.

  P.owl

  16.11.2016

  Můj první gamebook, který se mi dostal od Fighting Fantasy do rukou. Překvapil mě svou obtížností a mám pocit, že jsem ho před lety ani na poněkolikáté nedokončil.
  Příběh se točí, jak název napovídá, kolem tajemné hory, která je sídlem čaroděje a střeží ho rozmanité příšery a další nástrahy.
  Obtížnost této knihy je založená na sběru klíčů s čísly, které na konci ve správné kombinaci musíte použít. Další prvek zvyšující obtížnost je Zagorský labyrint, kvůli kterému je opravdu příhodné kreslit si mapu.
  Kniha je atmosférická a pro její vyšší obtížnost jsem měl o zábavu postaráno na několik hodin. Úspěšně jsem se dobral konce až po velkém počtu her a vlastní mapa celého dobrodružství, nejen výše zmíněného labyrintu, mě přijde nezbytná.
  Šťastné hody kostkou a mnoho zábavy!

  Příběh a atmosféra – 8/10, Obtížnost – 8/10

  alfredczcz

  26.04.2016

  Jeden z těch opravdu dobrých gamebooků. I když nejjednodušší není:D

  Dandulka

  15.02.2016

  Domnívala jsem se, že jde o knihu, ale ona je to ve skutečnosti hra! Škoda, jako kniha by to bylo zajímavé.

  Cryptkeeper

  14.09.2015

  Krásná klasika,super atmosféra,skvěle propracované 🙂

  Radůz

  14.07.2015

  Když jsem tento gamebook před lety hrál poprvé, myslím, že jsem ho ani nedohrál, protože jsem se vždy ztratil v labyrintu (i přesto, že jsem si kreslil mapu) a už jsem se z něj nevymotal. A proto taky nikdy nepatřil k mým oblíbeným. A teď zase po letech, opět největší problém – labyrint. Už jsem si i myslel, že je v knize chyba v odkazech a točím se furt dokola. Několikrát jsem proto začal hrát znova a stálo mě to spoustu nervů! Nakonec se mi však podařilo labyrintem projít.
  Přestože se tu téměř, tedy pokud nejste vyloženě slabí a nenarazíte na silného nepřítele, nedá zemřít, řadím tenhle gamebook k těm těžším a to nejen kvůli labyrintu, ale i proto, že k úspěšnému dokončení je třeba najít určité věci bez kterých nemáte šanci.

  tragedy7713

  11.01.2015

  Je to prvý gamebook, možnosti nie sú také rozsiahle ako v novších tituloch. Je to veľmi jednoduchý príbeh o ceste na Ohňovú horu kde treba poraziť čarodejníka. Nečakajte žiadne kúzla, žiadne špeciálne schopnosti a žiadne nezvyčajné súboje. Tento gamebook je najvačšia klasika, je pomerne jednoduchý, ľahko zvládnuteľný a výborný ako začiatok čítania tejto série.

  marek6586

  21.12.2014

  Skoro všechny tyhle gamebooky se mě zdají skvělý. Mají znovu začít v ČR vycházet. Některý jsou sci-fi některý fantasy. Pekelný dům je horor.Čaroděj z ohňové hory se mě nezdál nejlepší možná proto že jsem se k němu dostal až později ale je to dobrej gamebook.

  RimmerCZ

  27.11.2013

  První a nejlepší gamebook. Opravdu je to tradiční oldschool a labyrint je bez dobře nakreslené mapy možné překonat jenom s opravdovým štěstím. Je to opravdu srdcovka a pamatuju jak jsem to hrál jako malý – mělo to opravdu atmosféru že by se dala krájet. Když se řekne hra na hrdiny, vždycky se mi první vybaví podzemí Ohňové hory.

  yank3e

  20.01.2013

  Tenhle gamebook je vážně oldschool a pro mě taková srdcovka. Procházíte bludištěm, kde si musíte na papír kreslit mapu (a vůbec ne jednoduchou), jinak se z něj nikdy nevymotáte. 🙂
  Jinak jsem si ale tuhle sérii vůbec neoblíbil, má asi přes 50 gamebooků a je to takový zvláštní mix fantasy a sci-fi. Myslím, že na sebe nijak nenavazují, ale moc jich vlastně neznám.  TAGS:

  Online Čaroděj z Ohňové hory ebook, Kniha Čaroděj z Ohňové hory FB2, Download Čaroděj z Ohňové hory PDF , Download Čaroděj z Ohňové hory MOBI, Online Čaroděj z Ohňové hory kniha, Zdarma Stažení Čaroděj z Ohňové hory IPhone, Online kniha Čaroděj z Ohňové hory PDF, Zdarma Čaroděj z Ohňové hory DJVU, Zdarma Stažení Čaroděj z Ohňové hory TXT, Stažení Čaroděj z Ohňové hory RTF, Online Čaroděj z Ohňové hory FB2 , e-kniha Čaroděj z Ohňové hory stažení TXT, Zdarma Čaroděj z Ohňové hory stažení kniha, e-kniha Čaroděj z Ohňové hory download MOBI, Stažení Čaroděj z Ohňové hory IPad, Číst Čaroděj z Ohňové hory MOBI, Číst Čaroděj z Ohňové hory DOC, Zdarma Čaroděj z Ohňové hory AWZ, Download e-kniha Čaroděj z Ohňové hory iPad , Zdarma Čaroděj z Ohňové hory DJVU, Download Čaroděj z Ohňové hory e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čaroděj z Ohňové hory DVD, Číst Čaroděj z Ohňové hory TXT, Book Čaroděj z Ohňové hory stažení DJVU, Čaroděj z Ohňové hory stažení kniha zdarma, Čaroděj z Ohňové hory stažení kniha pdf zdarma, Čaroděj z Ohňové hory pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čaroděj z Ohňové hory pdf zdarma, Čaroděj z Ohňové hory stažení kniha epub zdarma, Čaroděj z Ohňové hory ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply