Československé motorarity Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Československé motorarity Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Československé motorarity Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Československé motorarity


Tuto hodně specifickou a rozmanitou kategorii zastupuje především dálník, který vymyslel a pojmenoval významný český inženýr a pilot Jan Anderle. Najdete zde dálníky jeho následovníků, ale také specifická vozidla renomovaných československých firem, různá tříkolová vozidla, jako tříkolky, rikši, invalidní vozidla i tzv. vozítka, o které nebyla v poválečném období nouze. Velice zdařilý model vozítka konstruktéra Miloše Schütze zdobí obálku této knihy. Celá jedna kapitola je věnována kapotovanému motocyklu, u nás dnes tak populárnímu "Nanuku", který se stále ve větším počtu objevuje na veteránských srazech. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani současné moderní dálníky a tříkolky, které se už dávno vzdálily původnímu určení a staly se hobby vozidly vyšší cenové kategorie. (Text na grada.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Československé motorarity zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Československé motorarity (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Československé motorarity zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Československé motorarity.pdf (EUR-0.00)

  Československé motorarity.epub (EUR-0.00)

  Československé motorarity.doc (EUR-0.00)

  Československé motorarity.txt (EUR-0.00)

  Československé motorarity.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Československé motorarity.PDF – (EUR 0.00);

  Československé motorarity.MOBI – (EUR 0.00);

  Československé motorarity.EPUB – (EUR 0.00);

  Československé motorarity.DOC – (EUR 0.00);

  Československé motorarity.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Doprava, Technika a elektro
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  mira.l

  19.10.2016

  Kniha, spíše knížka o československých motoraritách mě zaujala na první pohled svým tématem. Už ne tolik svým zpracováním. Co je docela podivné, je autorův jazyk, sloh, jakým je kniha napsaná. Takovým familiérním způsobem by asi taková publikace psaná být neměla, rozhodně ne celá. Hlavně první cca polovina je psaná tímto způsobem, v druhé už to tak patrné není.
  Knížka je to poměrně útlá, o 112 stranách. Na tento prostor se toho ve spojení s obrázky mnoho nevejde. Možná už to mě mělo trochu varovat. Přes několikero "nářků" autora na omezený rozsah (zda skutečně dostal od nakladatelství jen takto omezený prostor, je otázka) knihy z ní mám spíše dojem, že prostě víc toho k napsání a zveřejnění asi není, zvláště v oblasti fotografií. Chápu, že se jedná o docela nezmapovanou část naší motoristické historie, vozidla v knize uvedená vznikla mnohdy jen v jediném exempláři a někdy zůstalo pouze u skic, ale například v kapitole věnované dálníkům není prakticky jediná dobová fotografie, která by byla dostatečně kvalitní pro zveřejnění v knižní podobě. I z pouhého popisu konstrukce dálníku bez obrázku nějakého stroje bez kapoty jsem jen zhruba chápal princip jeho konstrukce. Těch informací je tu zkrátka žalostně málo.

  Je to jistě zajímavý počin, ale z faktografického hlediska by asi potřeboval ještě "dozrát". A co se týká hlediska pravopisného, od tohoto autora jsem zatím žádnou jinou knihu nečetl, ač má na svém kontě další tři, a zatraceně si rozmyslím, jestli to někdy napravím.  TAGS:

  Online Československé motorarity ebook, Kniha Československé motorarity FB2, Download Československé motorarity PDF , Download Československé motorarity MOBI, Online Československé motorarity kniha, Zdarma Stažení Československé motorarity IPhone, Online kniha Československé motorarity PDF, Zdarma Československé motorarity DJVU, Zdarma Stažení Československé motorarity TXT, Stažení Československé motorarity RTF, Online Československé motorarity FB2 , e-kniha Československé motorarity stažení TXT, Zdarma Československé motorarity stažení kniha, e-kniha Československé motorarity download MOBI, Stažení Československé motorarity IPad, Číst Československé motorarity MOBI, Číst Československé motorarity DOC, Zdarma Československé motorarity AWZ, Download e-kniha Československé motorarity iPad , Zdarma Československé motorarity DJVU, Download Československé motorarity e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Československé motorarity DVD, Číst Československé motorarity TXT, Book Československé motorarity stažení DJVU, Československé motorarity stažení kniha zdarma, Československé motorarity stažení kniha pdf zdarma, Československé motorarity pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Československé motorarity pdf zdarma, Československé motorarity stažení kniha epub zdarma, Československé motorarity ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply