Cesta do otroctví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cesta do otroctví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cesta do otroctví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Cesta do otroctví


Nejznámější a dnes již klasická kniha nositele Nobelovy ceny za ekonomii, který je právem považován za jednoho z největších myslitelů 20. století. Vznikla během druhé světové války v Anglii pro široké publikum a autor ji věnoval „socialistům všech stran“. Snažil se v ní svobodný západní svět varovat před snahami socialistů nejrůznějšího ražení uvědoměle řídit společnost a zavést centrální řízení veškeré ekonomické činnosti. Knihu by si měl prostudovat každý, kdo chce pochopit, co se stalo ve fašistické Itálii, nacistickém Německu, komunistickém Sovětském svazu nebo komunistickém Československu. Pozornému čtenáři by však také měla ukázat, že i v dnešním politickém soupeření mezi pravicí a levicí, mezi liberálními zastánci svobody a socialisty a plánovači nejrůznějších odstínů, ať již na národní či nadnárodní úrovni, stále běží o jedno a totéž — o naši budoucí svobodu a prosperitu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cesta do otroctví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cesta do otroctví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Cesta do otroctví zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Cesta do otroctví.pdf (EUR-0.00)

  Cesta do otroctví.epub (EUR-0.00)

  Cesta do otroctví.doc (EUR-0.00)

  Cesta do otroctví.txt (EUR-0.00)

  Cesta do otroctví.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Cesta do otroctví.PDF – (EUR 0.00);

  Cesta do otroctví.MOBI – (EUR 0.00);

  Cesta do otroctví.EPUB – (EUR 0.00);

  Cesta do otroctví.DOC – (EUR 0.00);

  Cesta do otroctví.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Road to Serfdom (1944)

  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Barrister & Principal
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  KejmlP

  09.05.2017

  Kniha je rozhodně plná zajímavých myšlenek a námětů k uvažování. Celý výklad dává logiku, a argumentačně dobře drží pohromadě. Má ovšem i několik problémů. První je, že musíte sdílet autorova ideová východiska a cíle. Pokud nejste svobodomyslný liberál, podle autorova výkladu vlastně stojíte na špatné straně, a jste součástí oné "cesty do otroctví". A svět je bohužel natolik komplexním systémem, že ho nejde zredukovat na jeden dobrý, a všechny ostatní špatné systémy. A byť autorův výklad je logický, namítám, že tváří v tvář především sociálním problémům společnosti prostě musíme risknout i to, co by se autorovi nelíbilo, ale abychom pomohli nyní a konkrétně, a ne nějakým principem do budoucna. Svět není černobílý, a vždy jsou víc než jen dvě cesty. Druhou moji námitkou pak je, že řada lidí by sice argumenty von Hayeka chápala, nicméně nesdílí jeho cíle, a podřízení se jim vyhovuje. A pokud si to sami přejí, těžko jim to mít za zlé.

  VladimirTetur

  15.12.2015

  Tohle bych dal jako povinnou četbu pro získání volebního práva. Hayekovi došlo už před 70-ti lety do jakého průseru směřujeme zleva i zprava. Chcete vědět, jak nastane totalita ála Matrix? Takže hurá do studia. Po spojení reálíí dneška s Huxleyho "Brave New World", Talebovým vnímáním nahodilosti (čím větší entita zaniká, tím větší turbulence) vám bude běhat mráz po zádech.

  Čte se to však brutálně těžce. Náročná a složitá souvětí. Uffff! Možná je to tou němčinou jakožto Hayekovým "přemýšlecím jazykem", možná toporným českým překladem. Opět hodnotím spíš sdělenou informaci než formu. Některé věci prostě nejdou hned popsat jednoduše. Neschopnost pohodlně vnímat tyhle druhy forem je čtenářův problém.

  jendoslav

  06.02.2014

  Ač napsaná před 70 lety, kniha legendárního von Hayeka je dnes možná ještě aktuálnější než v době svého vzniku – bohužel pro nás. Být povinnou četbou na středních školách, možná by vedla lidi k svobodné samostatnosti místo ovčího pochodu na porážku a nemuseli bychom být svědky postupného směřování Evropy do socialistické záhuby. Jenže kdo by četl von Hayeka, když mu socialisté naslibují ráj na zemi, že… Hlavní myšlenka? Socialismus nefunguje a fungovat nemůže!

  LordBexr

  20.08.2013

  Kniha plná skvělých myšlenek, jejichž platnost přetrvává dodnes. Avšak pro dnešního čtenáře jsou mnohdy podány nepříliš snadno uchopitelnou a čtivou formou. Přesto všechno se v této knize Hayekovi podařilo mistrně dešifrovat nebezpečí socialismu, jehož hrozba pro svobodu jednotlivce je dnes aktuální zrovna tak, jako tomu bylo v době vzniku této knihy.  TAGS:

  Online Cesta do otroctví ebook, Kniha Cesta do otroctví FB2, Download Cesta do otroctví PDF , Download Cesta do otroctví MOBI, Online Cesta do otroctví kniha, Zdarma Stažení Cesta do otroctví IPhone, Online kniha Cesta do otroctví PDF, Zdarma Cesta do otroctví DJVU, Zdarma Stažení Cesta do otroctví TXT, Stažení Cesta do otroctví RTF, Online Cesta do otroctví FB2 , e-kniha Cesta do otroctví stažení TXT, Zdarma Cesta do otroctví stažení kniha, e-kniha Cesta do otroctví download MOBI, Stažení Cesta do otroctví IPad, Číst Cesta do otroctví MOBI, Číst Cesta do otroctví DOC, Zdarma Cesta do otroctví AWZ, Download e-kniha Cesta do otroctví iPad , Zdarma Cesta do otroctví DJVU, Download Cesta do otroctví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Cesta do otroctví DVD, Číst Cesta do otroctví TXT, Book Cesta do otroctví stažení DJVU, Cesta do otroctví stažení kniha zdarma, Cesta do otroctví stažení kniha pdf zdarma, Cesta do otroctví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Cesta do otroctví pdf zdarma, Cesta do otroctví stažení kniha epub zdarma, Cesta do otroctví ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply