Cesta na Jávu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cesta na Jávu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cesta na Jávu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Cesta na Jávu


Dochovaný výbor z próz K. Biebla o cestě na Jávu, již básník podnikl na podzim roku 1926. Základem knížky jsou fejetony otiskované v Lidových novinách od března do června 1927. Biebl v nich zachycuje působivou básnickou zkratkou nejen exotické ovzduší daleké země, ale všímá si především života domorodců, i když mu to způsobuje četná nepříjemná střetnutí s holandskými úřady, neboť na Jávě vypuklo právě v roce 1926 povstání proti kolonisátorům. Protiimperialistické hnutí bylo potlačeno, v básníkovi však zanechalo hluboký dojem, jehož nejednu stopu nacházíme i v Bieblově poesii. V roce 1929, po téměř dvouletém odstupu, vrací se básník ke svým zážitkům z javanské cesty, avšak z téměř 50 próz tehdy napsaných dochoval se jen zlomek, přetištěný v závěru výboru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cesta na Jávu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cesta na Jávu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Cesta na Jávu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Cesta na Jávu.pdf (EUR-0.00)

  Cesta na Jávu.epub (EUR-0.00)

  Cesta na Jávu.doc (EUR-0.00)

  Cesta na Jávu.txt (EUR-0.00)

  Cesta na Jávu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Cesta na Jávu.PDF – (EUR 0.00);

  Cesta na Jávu.MOBI – (EUR 0.00);

  Cesta na Jávu.EPUB – (EUR 0.00);

  Cesta na Jávu.DOC – (EUR 0.00);

  Cesta na Jávu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Fejetony, eseje, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  valda

  21.04.2012

  Konstantin Biebl se rozhodl vydat na dlouhou cestu parníkem na Jávu. První text, Cesta na Jávu, obsahuje několik fejetonů o zážitcích na cestě lodí. Tahle část mě bavila asi nejvíc. Je to takový klasický cestopis. Ale je vidět, že Biebl je básník, má romantickou duši, ale zároveň píše čtivě a zábavně. Druhá, S lodí jež dováží čaj a kávu, je soubor básní většinou inspirovaných cestami, tahle část mě nějak zvlášť nezaujala, ale je to asi tím, že nejsem nějaký velký fanda poezie. V třetí části, Plancius, je ještě pár textů, většinou o zážitcích z docela krátkého pobytu na Jávě. Kniha obsahuje navíc několik fotografií. Celkově se jedná ale o docela krátký soubor spíše takových postřehů z cest. Pokud by byla delší a popisovala zážitky stylem první části, tak bych asi hvězdičku přidal.  TAGS:

  Online Cesta na Jávu ebook, Kniha Cesta na Jávu FB2, Download Cesta na Jávu PDF , Download Cesta na Jávu MOBI, Online Cesta na Jávu kniha, Zdarma Stažení Cesta na Jávu IPhone, Online kniha Cesta na Jávu PDF, Zdarma Cesta na Jávu DJVU, Zdarma Stažení Cesta na Jávu TXT, Stažení Cesta na Jávu RTF, Online Cesta na Jávu FB2 , e-kniha Cesta na Jávu stažení TXT, Zdarma Cesta na Jávu stažení kniha, e-kniha Cesta na Jávu download MOBI, Stažení Cesta na Jávu IPad, Číst Cesta na Jávu MOBI, Číst Cesta na Jávu DOC, Zdarma Cesta na Jávu AWZ, Download e-kniha Cesta na Jávu iPad , Zdarma Cesta na Jávu DJVU, Download Cesta na Jávu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Cesta na Jávu DVD, Číst Cesta na Jávu TXT, Book Cesta na Jávu stažení DJVU, Cesta na Jávu stažení kniha zdarma, Cesta na Jávu stažení kniha pdf zdarma, Cesta na Jávu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Cesta na Jávu pdf zdarma, Cesta na Jávu stažení kniha epub zdarma, Cesta na Jávu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply