Cestující do Frankfurtu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cestující do Frankfurtu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cestující do Frankfurtu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Cestující do Frankfurtu


Jedinečné, důvtipné a napínavé příběhy z pera královny zločinu a nejprodávanější spisovatelky všech dob – nyní nově v luxusní edici věnované speciálně jejím detektivkám.
Špatné počasí, souhra okolností či pečlivě naplánovaná akce – co způsobilo, že sira Stafforda Nye, chytrého, ale nedoceněného pracovníka ministerstva zahraničí, oslovila na frankfurtském letišti neznámá žena s žádostí, aby kvůli ní riskoval pověst, a možná i život? Sir Stafford jí vyhoví – a od té chvíle se nepřestává divit, do jak nebezpečné hry se dostal. Jde o budoucnost světa, postupně ovládaného mládeží holdující kultu násilí a destrukce. Je možné je zastavit? Kdo za tím vším stojí? A co s tím má společného Staffordova prateta Matilda?
Detektivní román se špionážní zápletkou z roku 1970 nezapře autorčiny obavy vyvolané tehdejší nestabilní politickou situací a její potřebu se k nim vyjádřit. Výsledkem je příběh, jehož nadčasovost a naléhavé poselství k nám promlouvají i po více než čtyřiceti letech; příběh, jenž i po tak dlouhé době zůstává stále aktuální – a varuje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cestující do Frankfurtu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cestující do Frankfurtu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Cestující do Frankfurtu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Cestující do Frankfurtu.pdf (EUR-0.00)

  Cestující do Frankfurtu.epub (EUR-0.00)

  Cestující do Frankfurtu.doc (EUR-0.00)

  Cestující do Frankfurtu.txt (EUR-0.00)

  Cestující do Frankfurtu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Cestující do Frankfurtu.PDF – (EUR 0.00);

  Cestující do Frankfurtu.MOBI – (EUR 0.00);

  Cestující do Frankfurtu.EPUB – (EUR 0.00);

  Cestující do Frankfurtu.DOC – (EUR 0.00);

  Cestující do Frankfurtu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Passenger to Frankfurt (1970)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  embi

  01. ledna

  Ne, tohle se za mně nepovedlo. Zmatek v postavách, mátožný děj neděj a zvláště uspěchaný konec.

  lucie.8

  19.09.2017

  Trochu nešťasné první setkání s Agathou Christie. Filmy se špionážní tématikou mě nikdy nebavily a po přečtení Cestujícího do Frankfurtu zjišťuji, že u knih to je stejné. Přišlo mi to celé zmatené a s odstupem času vlastně nedokážu říct, o čem kniha byla.

  haki34

  28.08.2017

  patří mezi ty, které se mi velice těžce četli, opět motiv špionáže, a ty já nemusím, a Agatha, s prominutím, neumí…do sbírky patří, ale nevím nevím, jestli po ní ještě někdy sáhnu….

  Fazolka2017

  19.08.2017

  Nemám ráda knihy, filmy, cokoliv se špionážní zápletkou. Nebaví mě to. Agi miluju, zkusila jsem tedy Cestujícího do Frankfurtu. Nedočetla jsem jí z výše uvedeného důvodu. Překombinované, špióni, konspirační teorie, dlouhé rozhovory o něčem tajném a zároveň o ničem. Navíc v prostředí roku 1970, což už prostě není ono. Z úcty k Agátě dávám aspoň jednu hvězdičku.

  Turmee

  16.08.2017

  První a doufám, že i poslední Agatha, která mě zklamala.
  Příběh plný cizích jmen, pro mě nic neříkajících souvislostí a historických odkazů, špionáže a politiky. Skoky v čase, skoky v místě, skoky mezi lidmi. Nikdo nebyl pořádně popsán, ničí postavení mi nebylo jasné. Občas mi přišly některé kapitoly jako zbytečné výkřiky do tmy. Rozhodně to nebyl můj šálek kávy a přiznám se, že jsem tu tenoučkou knížku málem nedočetla.
  Jedinou hvězdičku dávám za skvělou postavu tety Matildy, která mi jako jediná připomínala něco z ostatních detektivek.

  Acamar

  17.01.2017

  Jsem fanoušek knih A.CH. a přečetla jsem většinu těch, které u nás vyšly. Má knihy lepší a slabší. A tuto hodnotím jako nejslabší ze všech, které jsem četla. Dokonce jsem si pohrávala s myšlenkou netrápit se s čtením až do konce, ale pak jsem se rozhodla vyčkat, zda to konec nevylepší…a nevylepšil:-(
  Zpočátku trochu zmatené a naivní, v další části bohužel ukrutně nudné. Zařadím k ostatním do sbírky, ale už se k ní nikdy nehodlám vrátit.

  stopni

  29.12.2016

  Kniha je pojatá spíš jako úvaha nad hrozbou dalšího světového konfliktu. Příběh na mě neudělal dojem, proto bych knihu spíše nedoporučila….

  Majdule

  28.12.2016

  Jedna z nejslabších knih velké autorky. Popravdě jsem ji dočetla se sebezapřením (z úcty k Agathě a taky proto, že ji sbírám a je mi hloupé mít ve sbírce něco, co jsem nečetla). Nepřesvědčivá zápletka, nedostatek věrohodných postav, které by posouvaly děj, spousta prázdných slov. Jako politický thiller je to bezzubé, knize chybí ukončení i ujasnění. Řada nesmyslných otázek, na které ovšem nedostaneme ani ty nesmyslné odpovědi. No co, autorka měla už svůj věk a i mistr tesař se někdy utne. A třeba to vystihlo ducha doby, kniha se prý držela na seznamu bestsellerů půl roku. Aspoň se to tradičně lehce čte.

  Jane007

  14.09.2016

  Bohužel se mi knížka nelíbila. Bylo to zmatečné, příliš politické a nějak jsem se v tom nevyznala.

  Brutální_Nikita

  20.07.2016

  Začátek byl celkem nadějný, ale potom … Střední pasáž mi připadala jako dílo grafomana. Díla A. Christie jinak miluju, ale tohle mi nesedlo.

  Naias

  17.04.2016

  Čím viac som toho prečítala, tým viac som sa tešila, až to budem mať celé za sebou. Malo to agathovskú atmosféru, to jediné to robilo trochu znesiteľným. Inak hrôza.

  konicekbily

  10.03.2016

  Autorka se pustila na neznámou půdu a tak je to dílo pouze do sbírky bez valného významu pro milovníky pani Christie.

  Lenka4

  15.09.2015

  V knize snad ani nejde o příběh, ten je rozptýlený a často se vytrácí. Jednání postav není příliš srozumitelné a je zbytečně překombinované. V podstatě se jedná jen o pozadí pro zamyšlení autorky nad společenským a politickým vývojem ve světě. Debaty na toto téma jsou velmi podnětné, škoda jen, že některé se opakují. Agatha Christie jistě správně tušila, že ve formě románu může své obavy z budoucnosti sdělit značnému množství lidí v různých zemích. Otázka je, zda nedotažené vyprávění o agentech naléhavost jejího poselství zbytečně nerozmělňuje a nesnižuje jeho údernost.

  Henriette

  29.07.2015

  Zcela odlišná kniha od Agathy. Žádná detektivní zápletka, ale špijonážní román s prvky konspirační teorie. Není to nic, co vás strhne a pohltí, ale v každém případě ji nedokážete odložit. Budete číst s ústy dokořán.

  kolacky

  26.07.2015

  Neobvyklá paní Christie. Jak podotknuto v poznámce překladatelky, takhle se Agatha vyrovnávala s nebezpečím ve světě pod hrozbou násilí… a myslím, že se vyrovnala se ctí.  TAGS:

  Online Cestující do Frankfurtu ebook, Kniha Cestující do Frankfurtu FB2, Download Cestující do Frankfurtu PDF , Download Cestující do Frankfurtu MOBI, Online Cestující do Frankfurtu kniha, Zdarma Stažení Cestující do Frankfurtu IPhone, Online kniha Cestující do Frankfurtu PDF, Zdarma Cestující do Frankfurtu DJVU, Zdarma Stažení Cestující do Frankfurtu TXT, Stažení Cestující do Frankfurtu RTF, Online Cestující do Frankfurtu FB2 , e-kniha Cestující do Frankfurtu stažení TXT, Zdarma Cestující do Frankfurtu stažení kniha, e-kniha Cestující do Frankfurtu download MOBI, Stažení Cestující do Frankfurtu IPad, Číst Cestující do Frankfurtu MOBI, Číst Cestující do Frankfurtu DOC, Zdarma Cestující do Frankfurtu AWZ, Download e-kniha Cestující do Frankfurtu iPad , Zdarma Cestující do Frankfurtu DJVU, Download Cestující do Frankfurtu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Cestující do Frankfurtu DVD, Číst Cestující do Frankfurtu TXT, Book Cestující do Frankfurtu stažení DJVU, Cestující do Frankfurtu stažení kniha zdarma, Cestující do Frankfurtu stažení kniha pdf zdarma, Cestující do Frankfurtu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Cestující do Frankfurtu pdf zdarma, Cestující do Frankfurtu stažení kniha epub zdarma, Cestující do Frankfurtu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply