Chata v Jezerní kotlině Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chata v Jezerní kotlině Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chata v Jezerní kotlině Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Chata v Jezerní kotlině


6.vydání.
Hlavní postavou příběhu o velkém chlapeckém přátelství je Pavel Zeman, jehož život se po smrti otce od základu změnil. Velkou oporou je mu kamarád Ludva Grygar. Spolu podnikají dobrodružné výpravy do téměř nepřístupné kotliny s jezírkem, kde si sami stavějí srub. Na pozadí kouzelné přírody prožívají své velké přátelství, ale i zklamání. Ludva totiž po společně skvěle prožitých prázdninách neodolá svodům špatných kamarádů, začne kouřit a těžce onemocní. Nakonec však svůj vnitřní boj vyhraje a znovu se vrátí k zdravému životu a především kamarádství s Pavlem.
Toto sešitové vydání v podstatě kopíruje o 20 let starší vydání na pokračování v Karavaně (SNDK), je obohaceno o ilustrace Marko Čermáka.
V roce 1989 dotisk 90.000 výtisků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Chata v Jezerní kotlině zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Chata v Jezerní kotlině (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Chata v Jezerní kotlině zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Chata v Jezerní kotlině.pdf (EUR-0.00)

  Chata v Jezerní kotlině.epub (EUR-0.00)

  Chata v Jezerní kotlině.doc (EUR-0.00)

  Chata v Jezerní kotlině.txt (EUR-0.00)

  Chata v Jezerní kotlině.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Chata v Jezerní kotlině.PDF – (EUR 0.00);

  Chata v Jezerní kotlině.MOBI – (EUR 0.00);

  Chata v Jezerní kotlině.EPUB – (EUR 0.00);

  Chata v Jezerní kotlině.DOC – (EUR 0.00);

  Chata v Jezerní kotlině.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Romány, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (73)

  Přidat komentář

  simecef

  18.12.2017

  Ta kniha má všechno. Je to doják plný silných okamžiků, místy téměř horor a vše je zabaleno do typické foglarovské dobrodružnosti. Jedna z nejlepších autorových knih. Konec příběhu je navíc korunován naprosto nečekaným zvratem a rozuzlením.

  Jana283

  07.11.2017

  Ještě dnes si vzpomínám, jak jsem četla s baterkou pod peřinou a krásně se bála. To bylo v těch dávných dobách, kdy děti ještě četly a rodiče jim to zakazovali (běž ven, běž se učit, běž už spát…).,

  DUPPY

  08.10.2017

  Kniha je velmi čtivá, zábavná a napínavá. Moje první knížka od J. Foglara

  Demonius

  08.10.2017

  Moje první kniha, příjemná vzpomínka na první stupeň ZŠ a hodiny čtení

  Stromolezci

  06.09.2017

  Moje první Foglarovka.

  jaja10

  04.07.2017

  Věřím, že knihy J.Foglara jsou super, miluji Záhadu hlavolamu, ale tato mi jaksi nesedla. Nevím, možná mnoho popisů, příliš zdlouhavé…ale některé pasáže se mi zase líbily moc.

  tomaskac

  18.05.2017

  Výbirná knížka. Dostal jsem jí od dědy a začetl jsem se do ní hned. Rozhodně bych doporučil protože je dobrodružná a napínavá.

  Mabie

  04.05.2017

  Má nejoblíbenější foglarovka a jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Dodnes ji vnímám jako knihu, která mě poznamenala.

  spicule

  11.04.2017

  Moje úplně první setkání s Foglarem. Četli jsme ho ve školní družině. Do té doby jsem nevěděla, že něco tak svělého lze vůbec napsat. Knížka mě tenkrát úplně pohltila.
  Ráda si jí teď v dospělosti prečtu znovu.

  EvikU.

  07.04.2017

  Kniha čtená v dětství. Moc se mi líbila. Úplně jsem ji hltala. Moc pěkné kamarádství.

  knihamouder

  18.03.2017

  Vzpomínky na dětství, velká přátelství, příroda, nekonečná dobrodružství a večerní návraty domů… pěkná kniha, pro dnešní generaci jistě k neuvěření-toulky přírodou, tichý svět bez připojení…

  jindrich7442

  09.02.2017

  Návrat do let mládí, vzpomínek na vlastní hledání dobrodružství v okolních lesích a na doby táboření. Krásné Foglarovi příběhy by měli být povinnou četbou základních škol.

  alenkacermi

  25.01.2017

  Příroda, volnost,veliké kamarádství . Nádhera

  vlkodlaq

  31.12.2016

  Přes lehce archaický styl má nejoblíbenější foglarovka a jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. I když se neodehrávala hlubokých lesích koloniálního západu, měla své čestné místo vedle Rolfa zálesáka, Verneovek, U táborového ohně a podobných pokladů. S radostí čtu po cca dvaceti letech znovu a baví mě tak moc, až se tomu sám divím a překvapuje mě, kolik z toho kluka ve mě zůstalo dodnes.

  haki34

  18.11.2016

  Opat kus romantiky, strasidelneho, opat verne priatelstvo, ktore obstoji…len ten nedostatok dievcat 😉

  jerry04

  30.10.2016

  Na začátku je to báječné,na konci však smutné. Jinak to je krásné, jako každá foglarovka.

  MakiMel

  28.10.2016

  Taky patří k mým srdcovkám. Samozřejmě v tom teď s odstupem času vidím taky trochu toho mentorování o špatných návycích a špatných vlastnostech, ale je to pořád silný příběh a vždycky mě to bude dojímat.

  Zikus

  28.09.2016

  Jedna z knih mého zkurveného dětství. Pamatuju si, že když jsem to četl poprvé někdy v devíti letech, tak jsem se na konci skoro rozbrečel, jak mne to dojalo.

  parxel

  05.07.2016

  K tomuto příběhu jsem se poprvé dostal v dětství, když vycházel formou komiksu v Kometě. Po letech jsem se k němu vrátil a opět mne nezklamal. Co víc dodat. Pan Foglar prostě takovéhle příběhy uměl napsat. Moc krásná kniha.

  babyboar

  30.05.2016

  Po dlouhé době jsem se zase dostala ke čtení foglarovky a nadšení ze čtení bylo téměř stejné jako v pubertě.

  Kačus

  19.03.2016

  Krásný příběh, jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

  IYv

  09.03.2016

  Měli jsme doma vydání z roku 1968 s hrůznými ilustracemi (aspoň mě to tak připadalo). Bála jsem se u toho. První foglarovka, přečtená asi tak 12 -14. Dost mě děsila líčením, co se se mnou stane, když začnu kouřit cigarety :-).
  Kniha mě určitě v té době inspirovala k toulání přírodou a poznávání, jestli i já bych dokázala to, co hoši – postavit něco svýma rukama, postarat se o sebe a "přežít" v přírodě s ešusem bez maminky.

  lucie2371

  06.03.2016

  Je to už nějakou dobu co jsem knihu četla…myslím,že tak před 5-6 lety. Ale stále si jí dobře pamatuji! Byla to jedna z nejhezčích knih,jaké jsem četla. A vděčím za to mojí babičce u které jsem knihu objevila, když jsem prohlížela její knihovničku :3 Nyní už jí mám ve své! (babička se knih zbavovala) 🙂

  kalache

  05.03.2016

  …jedna z nejlepších…

  Makaja

  19.02.2016

  Jako dítě jsem foglarovky milovala a tuto snad nejvíc. A teď jsem po ní sáhla znovu v rámci výzvy a strávila jsem s ní opět dvě kouzelné hodinky. Takové pohlazení na duši v dnešní přetechnizované době.

  cialexa

  18.02.2016

  Toto je nádherná kniha o přátelství, nechybí ani dobrodružství a napětí. Chatu v Jezerní kotlině čtu opakovaně, četli jsme ji i dětem na pokračování a vždycky se moc těšily, co bude dál a jak to celé dopadne. Moc a moc doporučuji!

  Barbucha97

  15.02.2016

  Narazila jsem na ni úplně náhodou v kamarádčině knihovně a jsem za to moc ráda. Klukovské dobrodružství a snění, přesně podle mých představ.

  MayB2

  27.01.2016

  Vedle trilogie o Rychlých šípech a Stínadlech moje nejoblíbenější Foglarovka. Je v ní kladen větší důraz na individualitu, romantické toulání a snění, které nejsou ohraničené nějakým větším oddílem skautů nebo jinou partou. Prostě takový poetičtější Foglar.

  david80

  01.01.2016

  Naprostá perla v tomto žánru. Rozhodně doporučuji k přečtení.

  Ni.kk.i

  15.12.2015

  Nádherně psaná knížka. Foglar je prostě špičkový spisovatel. To, jakým způsobem popsal krásy přírody mi, doslova, bralo dech. Je to pastva jak pro oči, tak pro duši.

  P.S. Tuto knihu by si měl rozhodně přečíst každý vášnivý čtenář.
  TAGS:

  Online Chata v Jezerní kotlině ebook, Kniha Chata v Jezerní kotlině FB2, Download Chata v Jezerní kotlině PDF , Download Chata v Jezerní kotlině MOBI, Online Chata v Jezerní kotlině kniha, Zdarma Stažení Chata v Jezerní kotlině IPhone, Online kniha Chata v Jezerní kotlině PDF, Zdarma Chata v Jezerní kotlině DJVU, Zdarma Stažení Chata v Jezerní kotlině TXT, Stažení Chata v Jezerní kotlině RTF, Online Chata v Jezerní kotlině FB2 , e-kniha Chata v Jezerní kotlině stažení TXT, Zdarma Chata v Jezerní kotlině stažení kniha, e-kniha Chata v Jezerní kotlině download MOBI, Stažení Chata v Jezerní kotlině IPad, Číst Chata v Jezerní kotlině MOBI, Číst Chata v Jezerní kotlině DOC, Zdarma Chata v Jezerní kotlině AWZ, Download e-kniha Chata v Jezerní kotlině iPad , Zdarma Chata v Jezerní kotlině DJVU, Download Chata v Jezerní kotlině e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Chata v Jezerní kotlině DVD, Číst Chata v Jezerní kotlině TXT, Book Chata v Jezerní kotlině stažení DJVU, Chata v Jezerní kotlině stažení kniha zdarma, Chata v Jezerní kotlině stažení kniha pdf zdarma, Chata v Jezerní kotlině pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Chata v Jezerní kotlině pdf zdarma, Chata v Jezerní kotlině stažení kniha epub zdarma, Chata v Jezerní kotlině ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply