Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko)


Je to tínedžer bez identity a minulosti.
Dokonalý vojak, ktorý v každej situácii koná bez strachu, súcitu či hnevu. Málokto si ho všimne a nikto mu nevenuje pozornosť. Zrazu sa objaví v novej škole, v novom meste, s novým menom a nájde si niekoľkých priateľov. Keď člen rodiny jeho nového kamaráta umrie prirodzenou smrťou, misia je splnená. Odchádza za novým cieľom.

Problém nastane, keď má za úlohu postarať sa o starostu New Yorku. Starosta mu pripomína otca a s jeho dcérou má veľa spoločného. Veľmi hlboko v ňom je totiž schované dieťa, ktorým kedysi bol, tínedžer, snívajúci o normálnych veciach, akými sú domov a rodičia, mladý muž, čo sa chce oslobodiť. Túži po týchto veciach natoľko, aby misiu sabotoval?Kniha v českém jazyce!


Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).pdf (EUR-0.00)

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).epub (EUR-0.00)

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).doc (EUR-0.00)

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).txt (EUR-0.00)

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).PDF – (EUR 0.00);

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).MOBI – (EUR 0.00);

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).EPUB – (EUR 0.00);

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).DOC – (EUR 0.00);

  Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko).TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Mise (1.)

  Originální název:

  Boy Nobody (2013)

  Žánr:
  Romány, Thrillery, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (24)

  Přidat komentář

  Ilca011

  06.10.2017

  Upřímně, navnadila mě zajímavá obálka a anotace. A potom přišlo zklamání. Myslím, že samotný nápad není špatný, ale zpracování se mi vůbec nelíbilo. Krátké věty, kapitoly a celkově styl, kterým to bylo napsané mi vůbec nesedl. Ani postavy mi nepřišly zajímavé. Asi v polovině knihy (stále jsem samu sebe přesvědčovala, že se to zlepší) mě napadlo knihu odložit, ale protože nerada odkládám nedočtené knihy, dala jsem jí ještě šanci, a dočetla jsem jí. Překvapil mě konec, kde jsem čekala klasický happyend, který se nekonal a to se mi líbilo. Ale ani to nedokáže vykompenzovat všechno ostatní, co mi nesedlo na této knize.
  Dvě hvězdičky: za zajímavou obálku a nápad na příběh, a za, alespoň pro mě, překvapivý konec.

  Mátová

  14.12.2016

  Mno, přiznám se, že jsem podlehla velmi povedené obálce, slibovanému příběhu, ale i zdejšímu vysokému hodnocení. Po dlouhé době kniha, kterou jsem odložila nedočtenou a to proto, že mě prostě nebavila. Příběh by mohl být zajímavý, ale styl psaní mi připomíná literární internetové bahno. Krátké jednoduché věty, na nichž není pranic originálního proložené rádoby vtipnými puberťáckými myšlenkami postavy. A za textem? Pusto a prázdno. Ze všeho mám pocit, že je to psané na sílu a na efekt, nemá to ani švih, ani opravdovost. Jak kdyby to psal stroj. Chování postav pro mě postrádá logiku a akce je úsměvná, i když se tváří strašně vážně a opravdově. Dala jsem jí dvě šance, dostala jsem se zhruba do třetiny a dál se mi s ní nechce ztrácet čas.
  Třeba se k ní někdy vrátím a názor změním, ale zatím dvě hvězdy – jedna za opravdu povedenou obálku, druhá za pečlivou redakci.

  Roselunda 1928

  27.11.2016

  Zajímavý nápad, dobře se to četlo a konec byl napínavý, ale až moc přitažené za vlasy. A docela mi vadily ty první věty kapitol v černém rámečku.

  Pavlina.13

  14.07.2016

  Jedná se o lehké čtení, kdy se autor příliš nezdržoval zdlouhavými a nudnými popisy prostředí a opravdu se soustředil jen na samotný děj. Díky tomu se tato kniha četla opravdu rychle. Moc se mi také líbil způsob rozdělení kapitol, kdy každá kapitola byla jen pár stran dlouhá, což také přispělo k rychlému čtení a nemožnosti se od knihy odtrhnout. Pořád jsem si říkala: "Ještě jedna kapitola, vždyť je jen 3 strany dlouhá." A tak pořád dokola, až najednou byl konec.
  Jen mě mrzí, že další díly nejsou v češtině a ani to nevypadá, že někdy v blízké budoucnosti budou. Což je podle mě opravdu škoda. x(

  hats

  18.06.2016

  Kniha sa číta sama. Väčšie písmo, začiatok kapitoly v polovici strany, krátke vety, žiadne zbytočné opisy.
  Ale ruku na srdce… Detský vojak? So skúsenosťami takmer starca? To už je aké scifi. Ale inak príjemná oddychovka

  MikeDV3

  27.03.2016

  Jedná se o velmi čtivou a napínavou knihu. Hlavního hrdinu jsem si oblíbil. Hrozně mě mrzí, že další díly u nás nevyjdou. U nakladatelství FORTUNA to je teď bohužel častým zvykem.

  Markysek45

  09.02.2016

  Skvělé překvapení! Moc jsem nečekala, ale dostala jsem pořádně napínavý příběh, od kterého se dalo těžko odtrhnout. Měla bych sice pár poznámek ohledně věku hlavních hrdinů, možná mohli být o dva roky starší, ale co už. Zase si prošli těžkými věcmi, tak proč by nemohli být dospělí už v 16. Za mě palec nahoru a určitě si přečtu další díly v angličtině.

  livres

  13.12.2015

  Kniha byla naprosto úžasná… 😉 Strašně mě mrzí, že nechtějí vydat v češtině další dva díly 🙁

  Viky007

  11.09.2015

  Úžasná kniha! A. Zadoff má podobný styl psaní jako můj oblíbenec Darren Shan, takže se mi fakt dobře četla :-).
  Nejdřív mi chvíli trvalo zvyknout si na krátké věty a kapitoly, ale autor tím chtěl nejspíš zdůraznit "necitlivost" hlavního hrdiny.
  Příjemně mě překvapil konec. Rozhodně se těším na pokračování (jestli nějaké bude).

  Nikča1236

  27.06.2015

  Skvělá a napínavá knížka! Bylo to úplně něco jiného než obvykle čtu, a to se mi moc líbilo :). Hlavní hrdina byl super, ale bylo mi ho líto, kvůli tomu všemu, čím si musel projít. Bojové scény byly skvělé popsany. Opravdu napínavá knížka. Doufám, že přeloží celou trilogii!! 🙂

  Terinka14

  21.06.2015

  Tato kniha se mi opravdu líbí. Je pěkně napsána a její překvapivý konec mě utvrdil v tom, že si zaslouží čtyři hvězdičky. Dala bych hvězdiček pět, ale znám lepší knihy s originálnějším příběhem. Hlavní hrdina mi byl celkem sympatický, ale Sam pro mě byla pravým opakem. No, ale co by to bylo za knížku, kdyby všechny postavy byly úžasné?

  vlkove

  21.05.2015

  Zajímavé čtení
  Kniha byla úplně něco jiného než na co jsem zvyklá. Krátké kapitoly a osekané věty jsou super a ke knize se to hodí.
  Obálka je pěkná a výstižná.
  Hlavního hrdinu jsem si moc nezamilovala asi to bude tím že nemá skoro žádné emoce.
  Původně jsem knize chtěla dát tři hvězdy ale když nad tím přemýšlím jsou mnohem horší knihy a takhle kniha je nad průměrem proto dávám 4 hvězdy. 🙂

  RecycledCarrey

  11.05.2015

  Obsahuje SPOILER.
  Ze začátku trochu nudná, ale pak mě začala bavit. Bylo to jednoduché oddechové čtení. Chtěla jsem dát tři hvězdičky, ale nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože zabil Sam. Myslela jsem, že to bude taková ta nuda, že se zamiluje a happyend. Nakonec mě kniha příjemně překvapila a nebyla žádné klišé.

  mapet85

  22.04.2015

  Chlapec Nikto je chlapec odtrhnutý od rodičov, ktorý prešiel náročným výcvikom, aby sa z neho stala osoba bez identity, špión a zabijak vyškolený na plnenie misií zadaných Programom, človek bez emócií, názoru a s nemožnosťou rozhodovať sa. Avšak čo ak sa predsa len na povrch prederú dávno zabudnuté a v zákutiach mozgu ukryté city ? Ovplyvní to dajako prebiehajúcu misiu ? To je prípad hlavnej postavy.

  Kniha sa číta ľahko, kapitoly sú krátke a písmo riedke. Niekedy som mal pocit, že viac listujem ako čítam. Opäť je to jedna z kníh určená pre teenagerov (dajaký ten boj, láska, školské prostredie), aj keď koniec ma trošku prekvapil. Nebolo to zlé, ale pre mňa len príjemná oddychovka, taká detská verzia Hitmana. 🙂

  Lenka.Vílka

  08.03.2015

  Rozhodla jsem se pro hodnoceni "plus" a "minus", protoze jsem dosla k zaveru, ze ty body jsou jsou si vetsinou tak blizko, ze bych se do toho jinak zamotala.

  +velka pismena
  +kratke kapitoly
  +mlady hrdina, ktery vsechno zvladne
  +odlehceny styl vypraveni
  +napinave, kvuli tomu jsem cetla dal a dal a dal

  -kniha by mela v podstate mnohem mene stran zmenou formatu
  -v tomhle pripade mi kratke kapitoly trochu vadily
  -misty bylo tezke hlavnimu hrdinovi uverit
  -byt soucasti "gangu" bylo nezbytne k zapadnuti a informacem, ale chvilemi jsem se bala, ze to skoro sklouzne do teen dramatu

  Nejvetsim plusem knihy bylo to, ze jsem docetla, abych vedela, jak to dopadne.

  Nejvetsim minusem knihy bylo to, ze jsem docetla jenom proto, abych vedela, jak to dopadne.

  Pro me prumer.

  ElisR1

  16.02.2015

  Tahle kniha byla přesně to, co jsem hledala. Čtivá, žádné dlouhé popisy… nenašla jsem jedinou stránku, u které bych se nudila. Doporučuji.

  Silverdiamond

  11.02.2015

  …’tuto knihu jsem našel loni pod stromečkem a rozhodně stojí za přečtení… ‘je napsaná stručně, ‘věcně, ‘má spád a čte se úplně sama… ‘námět je zajímavý a děj chytlavý… ‘pravda, ‘některé akční scény jsou trochu přitažené za vlásky, ‘ale celkový dojem z knihy to nekazí… ‘určitě mrknu i na další počiny od tohoto autora…’

  stolbice

  04.02.2015

  Tak tahle kniha mě nadchla, né proto, že by to bylo excelentně napsané nebo propracované, ale ten příběh….o agentech se toho už napsalo…. ale tohle je něco nového. Ze začátku mi to trochu připomínalo Agenta bez minulosti říznutého Dexterem 🙂 každopádně to má spád, hezky se to čte a konec je, no skončilo to tak, jak mělo 🙂 kdyby se "Ben" rozhodl jinak, asi už bych neviděla důvod pro další díly, takhle je to správně načaté a jsem zvědavá, jak s tím autor naloží. Takže za mě rozhodně doporučuji!

  Saskya

  14.01.2015

  Túto knihu som si musela zaobstarať okamžite, ako som si prečítala o čom je. Ešte som sa s podobnou témou nestretla. Hlavná postava mi bola sympatická, je vidieť, že je veľmi inteligentný a to čo má, robí dokonale. Pokiaľ nedostane novú úlohu a veci sa začnú zamotávať. Stále si však drží svoj charakter, ktorý ma mimochodom dostal. To ako všetko vníma, analyzuje… Kratšie vety a kapitoly dodávali knihe správny švih, dynamiku a atmosféru. V poslednej dobe sa mi čoraz viac páčia knihy písané mužskými autormi, je to z knihy cítiť, že ju nepísala žena, ale páči sa mi to. Záver som úprimne nečakala, že bude aký bol, ale naozaj sa mi páčil, vidieť, že autor sa neobáva ničoho. Chválim! Stále tu však ostávajú určité nezodpovedané otázky a dúfam, že čoskoro si budem môcť prečítať pokračovanie a dozvedieť sa viac. Myslím si, že táto kniha je špecifická, odlišná a možno práve preto ma tak veľmi zaujala.

  gassha

  14.12.2014

  Dobrý den, ráda bych se zeptala – nevíte, kolik má být celkem dílů a jak je na tom české vydání? Díky 🙂

  papi

  13.11.2014

  Knížka je opravdu hodně čtivá líbilo se mi, jak byl hlavní hrdina hodně popsán a mi jsme se tak mohly do jeho role lehce vcítit. Doporučuji!

  soukroma

  01.09.2014

  Styl (forma krátkých, až holých vět, odstavců tvořených jedinou větou, ale i přeskakování v čase) mě odradil, musela jsem čtení vzdát.

  Lowelllyyp

  27.11.2013

  Od Mise jsem měla velké očekávání, přece jen obálka je úžasná, anotace skvělá a pomohly tomu také recenze ostatních. Přesto jsem se k té knize nějak nemohla dokopat, co kdyby mě zklamala?

  Naštěstí tohle problém nebyl. Psáno je to velmi poutavě. Krátké odstavce, jednoduché a výstižné věty. Myšlenkové pochody "Bena", který se snažil podlízat snad úplně všem, aby stihl co měl, ty taky stály za to.

  Když jsi nejsi jistý, napodobuj.

  Hlavně on to je takový ten typ chladnokrevného kluka, který má tajemství a lže v jednom kuse (jen aby získal u vodítka plusy navíc). Navíc umí bojovat a zabíjet. Takhle ho na začátku autor popsal a jsem opravdu moc ráda, že tu myšlenku dotáhl až do konce. Že to nebylo tak jako u většiny knih, kdy se v hlavním hrdinovi zčista jasna objeví nějaké to srdce a pocity a začne se měnit. Vůbec. :3 Za tohle má ta kniha u mě velké a obrovské plus!

  Ten konec.. pff, já od začátku čekala a doufala, že to bude směřovat tím směrem, jakým se to vydalo. A byla jsem opravdu happy, jak dva grepy, když se mi to vyplnilo :3 Do posledního puntíku. Že z toho Zadoff nevycouval, i když to bylo, dá se říct nevyhnutelné. Toť vše k mé oblibě vražd všech možných postav :oD

  Milovníci vražd a soubojů .. tohle je pro vás!

  Tahle kniha má rozhodně hodně co do sebe, další díl je rozhodně na mém to – read listu a už teď se na něj moc těším. mám totiž takové tušení .. že to bude velmi zajímavé, už jen podle toho, co autor naznačil.

  TessVond

  16.07.2013

  Kamáradka knihu přečetla jedním dechem a nemůže si jí vynachválit, jen ji zarmoutilo, že nemá pokračování.
  Její vyprávění mě přimělo zapsat si Chlapce nikdo do mého To read seznamu.  TAGS:

  Online Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) ebook, Kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) FB2, Download Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) PDF , Download Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) MOBI, Online Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) kniha, Zdarma Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) IPhone, Online kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) PDF, Zdarma Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) DJVU, Zdarma Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) TXT, Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) RTF, Online Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) FB2 , e-kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení TXT, Zdarma Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení kniha, e-kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) download MOBI, Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) IPad, Číst Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) MOBI, Číst Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) DOC, Zdarma Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) AWZ, Download e-kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) iPad , Zdarma Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) DJVU, Download Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) DVD, Číst Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) TXT, Book Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení DJVU, Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení kniha zdarma, Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení kniha pdf zdarma, Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) pdf zdarma, Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) stažení kniha epub zdarma, Chlapec Nikto (On je nič, misia je všetko) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply