Čtvrtá oběť Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtvrtá oběť Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtvrtá oběť Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čtvrtá oběť


Hlavní hrdinkou mysteriózního thrilleru je sedmnáctiletá Cameryn Mahoneyová, která touží kráčet v otcových stopách a stát se forenzní patoložkou. Svéhlavá dívka chce jít za svým cílem navzdory nevůli své matky i názoru babičky, že její fascinace smrtí, neochota stát se "normální lékařkou" spolu s neschopností vařit ji přivedou na scestí… Cameryn je tvrdá dívka se silným žaludkem, což se jí hodí, když dojde k pitvě kamaráda, který se stal obětí sériového vraha…Kniha v českém jazyce!


Stažení Čtvrtá oběť zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čtvrtá oběť (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čtvrtá oběť zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čtvrtá oběť.pdf (EUR-0.00)

  Čtvrtá oběť.epub (EUR-0.00)

  Čtvrtá oběť.doc (EUR-0.00)

  Čtvrtá oběť.txt (EUR-0.00)

  Čtvrtá oběť.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čtvrtá oběť.PDF – (EUR 0.00);

  Čtvrtá oběť.MOBI – (EUR 0.00);

  Čtvrtá oběť.EPUB – (EUR 0.00);

  Čtvrtá oběť.DOC – (EUR 0.00);

  Čtvrtá oběť.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cameryn Mahoneyová (2.)

  Originální název:

  Christopher killer (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  soukroma

  04.04.2016

  Velmi jednoduchý, krátký detektivní příběh se sympatickými hrdiny. Jediná dějová linie a trochu naivní dialogy mladých jasně napovídají, že se jedná o příběh pro náctileté. Kdyby to bylo jasné hned z anotace (a knihu bych si i pak náhodou přečetla), dala bych plný počet hvězdiček, protože autorka má příjemný vypravěčský styl. Ale v oprávněném očekávání plnohodnotného krimithrilleru lze hodnotit jen na 50%.

  Lucik666

  22.07.2014

  Dobrá knížka. Četla se velice dobře, ale konec jsem tak nějak tušila, jak to dopadne. To už se dalo potom předvídat, ale vůbec nevadí. Bavilo mě to

  KattyV.

  13.12.2013

  Dobrá kniha, měla jsem ji hned přečtenou.

  Monulin

  03.03.2013

  Skvělá knížka, je velmi zajímavě a napínavě napsaná. Má děj hned od první stránky.

  Janamarie

  21.01.2012

  Forenzní krimithriller s prvky mystiky zaujme zcela určitě nejednoho milovníka detektivek. Publikace je plná napětí, nebezpečí, popisů činností týkajících se soudního lékařství a psychologie. Navíc se zabývá i mystikou… Čtvrtá oběť je kniha, kterou čtenář přečte jedním dechem. Určitě stojí za povšimnutí!

  Leskodka

  05.09.2011

  Kniha se velice dobře četla, pěkně napsaná, určitě si přečtu další knihy od této autorky.

  makhushka

  Super kniha, nejdříve jsem se obávala, jelikož nečtu knihy které píší ženy, ne že bych nechtěla,ale mám radši muže jakožto spisovatele.
  Ale opravdu mě zaujala a čekám na nějakou třetí knihu autorky:)  TAGS:

  Online Čtvrtá oběť ebook, Kniha Čtvrtá oběť FB2, Download Čtvrtá oběť PDF , Download Čtvrtá oběť MOBI, Online Čtvrtá oběť kniha, Zdarma Stažení Čtvrtá oběť IPhone, Online kniha Čtvrtá oběť PDF, Zdarma Čtvrtá oběť DJVU, Zdarma Stažení Čtvrtá oběť TXT, Stažení Čtvrtá oběť RTF, Online Čtvrtá oběť FB2 , e-kniha Čtvrtá oběť stažení TXT, Zdarma Čtvrtá oběť stažení kniha, e-kniha Čtvrtá oběť download MOBI, Stažení Čtvrtá oběť IPad, Číst Čtvrtá oběť MOBI, Číst Čtvrtá oběť DOC, Zdarma Čtvrtá oběť AWZ, Download e-kniha Čtvrtá oběť iPad , Zdarma Čtvrtá oběť DJVU, Download Čtvrtá oběť e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čtvrtá oběť DVD, Číst Čtvrtá oběť TXT, Book Čtvrtá oběť stažení DJVU, Čtvrtá oběť stažení kniha zdarma, Čtvrtá oběť stažení kniha pdf zdarma, Čtvrtá oběť pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čtvrtá oběť pdf zdarma, Čtvrtá oběť stažení kniha epub zdarma, Čtvrtá oběť ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply