Čtyři dohody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtyři dohody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtyři dohody Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čtyři dohody


Ilustrovaná kniha.

Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Čtyři dohody zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Čtyři dohody (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čtyři dohody zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čtyři dohody.pdf (EUR-0.00)

  Čtyři dohody.epub (EUR-0.00)

  Čtyři dohody.doc (EUR-0.00)

  Čtyři dohody.txt (EUR-0.00)

  Čtyři dohody.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čtyři dohody.PDF – (EUR 0.00);

  Čtyři dohody.MOBI – (EUR 0.00);

  Čtyři dohody.EPUB – (EUR 0.00);

  Čtyři dohody.DOC – (EUR 0.00);

  Čtyři dohody.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Four Agreements (1997)

  Žánr:
  Duchovní literatura, New Age
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (244)

  Přidat komentář

  E_Lan

  25. ledna

  Poučná esoterická kniha, která v některých oblastech inspiruje, někde pobaví a má-li člověk na ní náladu, tak ho určitě i ovlivní. Není to mé první setkání s "toltéky", ale určitě nejlepší. Navíc čtená verze panem Duškem je ještě umocněná jeho fantastickým procítěným přednesem.

  Vlk.kh

  01. lednaodpad!

  Líbí se mi divadelní představení Jaroslava Duška inspirované touto knížkou a jak o ní neustále všude mluvil, rozhodl jsem se jí přečíst. Někdo v tom asi něco hlubokého a duchovního najde, ale já rozhodně ne. Je to škvár a když se slušně prodával, tak autor začal frkat další duchovní rádce, jak na běžícím páse.

  Girasol

  30.12.2017

  Četla jsem tuto knihu před mnoha lety a následně viděla i v divadle Na Kampě představení Jaroslava Duška. Mnoho pravd a moudrostí je v této knize napsáno. Pro toho kdo se zajímá o zlepšení sebe samotného je tato kniha určena. Materialisti tuto knihu asi moc nepochopí.

  Sudeda

  26.12.2017

  Je důležité si z každé knihy vzít jen něco. Dohody a poznatky z této knihy se určitě hodí každému člověku do života, sám se některými řídím a zlepšilo mi to nejeden vztah k dalšímu člověku. Určitě by měl člověk ale zůstat nohama na zemi a neměl všechno brát doslovně.

  PavlínaAlžběta

  20.12.2017

  Bezpochybně nejznámější dílo od tohoto autora, které proslavil před mnoha lety zvláštním, humorným pojetím převyprávění herec Jaroslav Dušek. Knihu mám již mnoho let a když jsem ji četa před 10 lety, příliš se mě nelíbila, byla sice zajímavá teoriemi, ale nic co by mě zajímalo. Útlou knížku jsem si znovu vzala do parády před pár měsíci a četla jsem snad úplně jinou knihu. Čtyři dohody je věčné téma, které by mohlo změnit nejen celé lidstvo a možná i celý svět, bohužel se tomu tak nestane. Přesto je to čtivé, poučné, krásně napsané a hlavně a to nejdůležitější…PRAVDIVÉ. Vše co je v knize napsáno a popsáno, vystihuje nás lidi, naše chování, naše životy popravdě. Rady (dohody) by měl dodržovat každý a byl by život jistě jednodušší a hezčí.

  BeyondHorizon

  13.12.2017

  Tohle není kniha pro mě. Stačilo mi přečíst si obal a tušila jsem, co mě asi čeká. Snažila jsem se ale do toho jít s otevřenou myslí. Je to doporučená četba na ZSV a prý lze v ní najít hodně psychologických směrů. Abych vám teda pravdu řekla, mě se podařilo najít jen ten jeden.
  Zklamalo mě to. Ze začátku jsem si říkala, že to ještě jde, jsme ochočováni, tohleto tamto… s tím jsem i trochu souhlasila, ale jakmile naskočily první dohody a mluvilo se o snu, pekle a nebi, šlo to do kopru. Rozhodně nejde o nějakou odbornou knihu popisující myšlenkový směr Toltéků, ale spíše jde o motivační knihu. Autor se vás snaží hrozně moc namotivovat ke změně svého života a je to až bolestně zřejmé. Je to sice hezké, ale největší problém mi dělá způsob, jakým to bylo napsané. Příliš mnoho věcí se opakuje pořád dokola, jako by to jednou nestačilo. Problém mi dělají i neustále dokola omílané "termíny" jako ten "osobní/veřejný sen, nebe, peklo, emocionální jed", apod. Opravdu nic jiného vymyslet nešlo? Ani nemluvím o situačních příkladech, jakých autor použil, byly tak hloupě nereálné, až to bylo k smíchu.
  Nedoporučuji, pokud chcete seriózní čtení. Na knize se mi líbilo jen, že se snažila nastínit alternativní způsob myšlení a vsugerovat nám, že za všechno utrpení si ve světě můžeme sami a nic si nemáme brát osobně, protože nikdo nikdy nic nedělá kvůli nám, ale kvůli sobě. Velmi nešťastně napsaná kniha.

  Moncicak68

  21.11.2017

  Kniha je velmi zájímavá, naučí vás dívat se na svět jinak. Snažím se čtyřmi dohadami řídit,ale občas to nejde 😀

  Šimruška

  02.11.2017odpad!

  Zbytečných 130 stran psaných zoufalou formou, chvílemi se mi chtělo i smát. Stačí si přečíst přebal knihy. Pokud si musíte přečíst tuto knihu, aby jste začal(a) žít lépe, je s vámi něco špatně.

  Monini

  01.11.2017

  Podle mě záleží, s čím k této knize přistupujete a jestli chcete, aby Vám něco dala nebo nikoli. A taky v jakém rozpoložení a v jakém životním období se k ní dostanete. Já ji dostala do ruky v době, kdy jsem si začala řešit staré psychické bloky a pro mě byla (a stále je) velkým přínosem. K doplnění po přečtení doporučuji i Duškovo divadelní představení. Pokud Vás "ezo" věci neberou, nečtěte ji 🙂

  madonna6956

  30.10.2017odpad!

  Okolí touto knihou okouzleno, já nikoli. Nezaujal mě styl psaní. Snažila jsem se dát této knize několikrát šanci a nemohla jsem jí od úvodu dočíst. Není to tím, že bych nesouhlasila s moudrostí. Naopak s tou souhlasím. Spíš se mi nelíbil styl psaní a obecně.
  Tajemství mi sedí víc! 😛
  V Duškově podání mě Čtyři Dohody přijdou mnohem vtipnější, lepší, má to větší šťávu. 🙂

  Jaruš7

  25.10.2017

  Poznat jiný náhled na zdolání a vyrovnáním se s úskalím života je inspirativní.
  Aurovka. Nevím, jestli je i v překladu do cizího jazyka stejně trefné vystižení , jako u nás v češtině, například význam slova a následný drsný dopad na tento význam jen odejmutím čárky nad písmenem; lék – lek, lékař – lekař, lékárna – lekárna.
  Má poklona slovním tvůrcům českého jazyka, mám za to, že jsou to zašifrované legrácky,:-), ergo – naše mateřština je jasně nej.
  Po shlédnutí divadelního představení Jaroslava Duška si knihu sem zaevidovat prostě musím, sem do prostoru zážitkových mimořádností patří.

  Kaetana

  23.10.2017

  Kniha ze které se učím.Čtyři dohody si neustále připomínám a snažím se podle nich žít.

  EMANAOST

  21.10.2017

  Doporučuji.

  LyttaNeyd

  07.10.2017

  Myslím, že z této knihy jsem si odnesla tak třikrát tolik, co si z knih průměrně odnáším. Četla jsem ji na doporučení jednoho velmi dobrého kamaráda s tím, že bych si prý obzvláště druhou dohodu měla vzít k srdci. Za dva dny jsem ji měla přečtenou a teď zkouším dohody uvést do praxe. Určitě si ji přečtu ještě alespoň jednou, abych ji lépe pochopila.

  Nicméně neříkám, že je mi v ní všechno jasné – představme si třeba, že všichni čtyři dohody dodržují. Jaký pak má smysl někomu říkat, že ho milujeme, když on si to stejně nevezme osobně? Nebo existuje vůbec nějaký způsob, jak něco udělat pro ty druhé, aniž bychom z toho něco měli? Z knihy jsem pochopila, že pravděpodobně ne, což mi přijde dost smutné. Ale možná to jen špatně beru.

  Ale i přes tyhle malé nejasnosti knihu všem doporučuji, je to v podstatě návod, jak se zbavit zbytečného trápení, o kterém ani nevíme, že zbytečné je.

  bara5465

  28.09.2017

  Působivá knížka. No jo. Všichni přečíst.

  evelýny

  23.09.2017

  Nejdříve jsem zhlédla několikrát divadelní představení pana Jaroslava Duška – královsky jsem se bavila.
  Poté jsem zakoupila audioknihu. Zde jsem se již tak nepobavila, i když četl opět pan Jaroslav Dušek. Dalo by se říci, že základní filozoficko-psychologické myšlenky s možná i trochu náboženským charakterem, se stále opakují (několikrát jsem u audia usnula). Možná by kniha mohla být kratší, ale není opakování matka moudrosti?
  Nevím, zda mně osobně ,,Čtyři dohody" změní život.. Zatím vím, že mi již někdy život usnadnily, i když jejich aplikace je v realitě opravdu složitá.
  S nadějí v srdci doufám, že nás odhodlaných je na světě víc, i když svět to nezmění.

  P.S: Evelyny, nevytvářej si žádné domněnky, neber si nic osobně, nehřeš slovem, dělej vše, jak nejlépe dovedeš a KONEČNĚ přečti tu knihu!

  ROZKAZ! :-)))

  Denninka

  27.08.2017

  Tento druh knih není pro mě. Souhlasím s názory většiny, že by myšlenky 4 dohod šly sepsat v kratším rozsahu. Zbytečně zdlouhavé.

  Zlajda95

  27.08.2017

  Kniha nepochybně obsahuje pár obohacujících myšlenek. Ač zavání jistým způsobem ezoterikou, dá se říct, že se opírá o náboženství, filozofii a psychologii – jen zkrátka používá jinou terminologii. Bylo mi řečeno, že divadelní verze s Duškem je lepší/chytlavější, než kniha, tak se chystám shlédnout i představení.

  Co mi v knize chybí, je nějaké pojednání o morálce. Když si knížku přečte nějaký vraždící psychopat, asi to přinese jiné plody, než bylo zamýšleno 😀

  veskrze

  22.08.2017

  Čtivá kniha s jednoduchou formou a krásnou grafickou stránkou. Poukazuje na běžné zákonitosti, které si je potřeba stále připomínat.

  moncakovinka

  22.08.2017

  Asi jsem měla příliš velká očekávání. I tak ale věřím, že by si měl knihu přečíst každý, a to možná i vícekrát. Třeba se jí začne více lidí řídit… já bych to rozhodně potřebovala.

  Jana283

  22.08.2017

  Je zajímavé, kolik lidí tuto knihu čte a je jí nadšeno. Je zajímavé, jak málo lidí se podle ní řídí. Přitom stačí znát desatero a chovat se podle něj (a nemusíte být věříci). A pak není třeba hledat nové moderní osvědčené návody ….

  Guepp

  21.08.2017

  V poslední době se kniha stala tak nechutně profláknutou, že se mi do ní vůbec nechtělo. Říkala jsem si, že jde pouze o další super marketingový tah, ale pak mi došlo, že to možná bylo mnohem jednodušší… – knížka se stránkami nedostane ani ke 140 a tvrdí, že díky čtyřem jednoduchým krokům člověku změní život – to se prostě musí prodávat samo a ani na obalu nemusí být žádné nahotinky. Pak mi přišlo divné, že i lidé, kteří jdou hrdými čtenáři této knihy, se chovají pořád stejně, jen když ostatním radí, jak mají žít, použijí nějakou citaci z knihy a mají tendenci se tvářit velmi světácky. Ale nakonec jsem se ke čtení (nebo spíše poslechu) dostala, když jsem hledala nějaké mluvené slovo k domácí práci. Není to úplně nejpoetičtější první shledání, ale určitě toho nelituji. I když kniha nepřichází vlastně vůbec s ničím novým, dokáže to známé zabalit do srozumitelného textu, který je velmi logický a zní až trapně banálně, že si člověk i říká, že na to mohl přijít sám. Chápu, že většina lidí si Čtyři dohody koupí a po přečtení se ke knize už nikdy nevrátí, protože to přece už dávno vše zná, jen aby našla výmluvu, se do toho složitého dostat a přestat 1) hřešit slovem, 2) nebrat si nic osobně, 3)nevytvářet domněnky a 4) vždy dělat vše, jak člověk nejlépe dovedete. Knihu jsem si poté pouštěla pořád znova a znova, abych dokázala ty myšlenky více vstřebat – samozřejmě jich tam je mnohem více, než jen čtyři – a rozhodla se je zkusit aplikovat. VÁŽNĚ to není vůbec nic jednoduchého a je docela přirozené, že to člověka po pár nezmarech omrzí, ale věřím, že vytrvalost přinese ty správné růže. Někdy jsou situace, kdy opravdu nevím, jak se vyhnout porušení dohod a jedny dohody jsou pro mne důležitější než druhé. Prostě myslím, že je třeba k tomu přistupovat trochu osobitěji a když vám nesedne forma, jakou jsou myšlenky zrovna v této knize zpracovány, je fajn zkusit najít jinou knihu, abyste se dostali k obsahu a přímo k jádru myšlenky. Doporučuji každému.

  Jacck

  15.08.2017

  triviální mix self-help psychologie s povrchním pop-duchovnem v hávu toltécké moudrosti. 4 triviální věty nafouknuté do velikosti knihy.

  Pasadenka

  12.08.2017

  Vše, co je v knížce je v podstatě kompilátem obecně známých pravd, a to nejen z ezoteriky nebo náboženství, ale i z naší mladé dobré západní psychologie. Dělej věci nejlépe, jak umíš. Buď upřímný k sobě i ke druhým a vybuduj si zdravé ego. Cesta je dlouhá a budeš na ní klopýtat. Nezalekni se. Jdi dál. Dívej se na ideál a přibližuj se k němu. Žádná sláva to tedy není, snad jen pro ty, co tyto obecné pravdy neznají. 🙂 Jen v jiných metaforách snu, kouři, dohod a parazitech. V tomto jde indické učení ještě dál. Nesnaží se uzavírat dohody, snaží se rozplynout kouř (tedy EGO) a stát se zrcadlem (splynout s Bohem). 🙂

  Někteří čtenáři měli problém s rozvláčným repetitivním stylem. Podle mě to k tomu patří, protože se lépe ty základní principy pamatují. Určitě to bylo zábavné čtení. Jelikož se pořád válím v knihách o psychologii a sociologii, v hlavě mi dokola naskakovali známé poučky a principy, které bez skrupulí popisují v knížce zmíněné. Určitě to stojí za přečtení. Jak knížka zmiňuje, opakováním vznikají nové dohody a kdo z nás se 100 % času chová tak, jak by skutečně chtěl. 🙂

  Ajinka126

  30.07.2017

  Obohatila mě zatím jen jedna dohoda. I to je obrovský úspěch. Je to skutečně vše tak, jak je tu psáno. Jen to není psané formou ála "škola hrou". Bere se to možná trohu vážně a to pak nemá takový dopad na čtenáře.

  gemi

  25.07.2017

  Další z knih, které popisují "obecně známé", přesto však jakoby zapomenuté či ignorované pravdy, které vedou ke spokojenějšímu a plnějšímu životu.

  hana.hanigerova

  18.07.2017

  Myšlenky fajn, samotné dohody jsou k zamyšlení. Ale ta omáčka okolo? Zbytečně natahovaný text, aby v knize bylo alespoň NĚCO? Opakování vět pořád dokola? To se vážně nedalo. Knihu nemůžu doporučit, ty dohody samotné (ty 4 VĚTY) si najděte někde na internetu a knihu nekupujte. NEMÁ TO SMYSL. Je plno zajímavějších motivačních knih, než tato. Naprosto nechápu, jak může být tak moc propagovaná. Přitom se z toho tématu dalo vytěžit mnohem víc. Holt autor asi není dobrý spisovatel. Alespoň jednu hvězdičku dávám pouze za dohody samotné – za ty čtyři hlavní myšlenky.

  Bustedka

  14.07.2017

  Vzhledem k tomu, že už nemám potřebu si vyškrábat oči, jsem se konečně dostala k dočtení Čtyř dohod • Jsem člověk racionální, logicky zaměřený a nadpřirozeno je mi cizí. Při slovech anděl, sen života a znovuvzkříšení jsem měla husí kůži. Na druhou stranu, pokud si tu knihu přeložíte do svého jazyka a víte, co v tom chcete najít, může vám to pomoc si odpovědět na pár otázek, které v sobě již delší dobu máte. • Chtěla jsem si tu knihu přečíst už jen z toho důvodu, že je to kniha známá a mnohými doporučovaná jako cesta ke spáse (Tu sice nehledám, ale mám nereálný sen, přečíst si všechny knihy světa, tak postupuju od nejznámějších) • Myšlenky jsou jasné, dají se shrnout do par vět a všechno v knize obsažené již vlastně víte. Ale člověk to potřebuje i slyšet od jiných, potřebuje podat pomocnou ruku, přečíst si návod a s vědomím, že na to nejste sami, si dodat potřebnou motivaci k činům, které byste asi jen tak neudělali. Úvod, závěr a konečné modlitby jsou psány jazykem mě cizím. Dohody samotné se čtou hezky. Takže směle do toho

  tramín

  10.07.2017

  Veliká spokojenost…. v podstatě nic nového, ale krásně, příjemně čtivé….energií nadupané…

  Leniii

  08.07.2017

  Spoustu zajímavých myšlenek, které mne nutí přemýšlet…čtyři dohody určitě stojí za přečtení..a myslím, že vícekrát než jednou, než člověk opravdu vstřebá to, co autor píše a jak to myslí. Hrozně se mi líbilo to, že autor shrnul na obálku to nejdůležitější, líbila se mi i grafika celé knihy.




  TAGS:

  Online Čtyři dohody ebook, Kniha Čtyři dohody FB2, Download Čtyři dohody PDF , Download Čtyři dohody MOBI, Online Čtyři dohody kniha, Zdarma Stažení Čtyři dohody IPhone, Online kniha Čtyři dohody PDF, Zdarma Čtyři dohody DJVU, Zdarma Stažení Čtyři dohody TXT, Stažení Čtyři dohody RTF, Online Čtyři dohody FB2 , e-kniha Čtyři dohody stažení TXT, Zdarma Čtyři dohody stažení kniha, e-kniha Čtyři dohody download MOBI, Stažení Čtyři dohody IPad, Číst Čtyři dohody MOBI, Číst Čtyři dohody DOC, Zdarma Čtyři dohody AWZ, Download e-kniha Čtyři dohody iPad , Zdarma Čtyři dohody DJVU, Download Čtyři dohody e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čtyři dohody DVD, Číst Čtyři dohody TXT, Book Čtyři dohody stažení DJVU, Čtyři dohody stažení kniha zdarma, Čtyři dohody stažení kniha pdf zdarma, Čtyři dohody pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čtyři dohody pdf zdarma, Čtyři dohody stažení kniha epub zdarma, Čtyři dohody ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply