Currahee! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Currahee! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Currahee! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Currahee!


Fiktivní hrdina filmu Stevena Spielberga Zachraňte vojína Ryana byl křičící orel z americké 101. Vzdušné výsadkové divize. Nyní se setkáváte s vojínem Burgettem, skutečným křičícím orlem, který seskočil s touto slavnou divizí nad Normandií, přežil, a tak mohl vyprávět svůj příběh. Ve svých vzpomínkách oživuje tragický chaos války: krev a pot, slávu a slzy jedné z největších bitev všech dob.

176 stran + 12 stran obrazové přílohy.
Vydání první.Kniha v českém jazyce!


Stažení Currahee! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Currahee! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Currahee! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Currahee!.pdf (EUR-0.00)

  Currahee!.epub (EUR-0.00)

  Currahee!.doc (EUR-0.00)

  Currahee!.txt (EUR-0.00)

  Currahee!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Currahee!.PDF – (EUR 0.00);

  Currahee!.MOBI – (EUR 0.00);

  Currahee!.EPUB – (EUR 0.00);

  Currahee!.DOC – (EUR 0.00);

  Currahee!.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Křičící orel (1.)

  Originální název:

  Currahee!, A Screaming Eagle at Normandy (1999)

  Žánr:
  Literatura naučná, Vojenství
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  frantisek8863

  14.10.2017

  Poutavé vyprávění o začátcích a výcviku amerických výsadkářů a pozdějších nasazeních na evropských bojištích. O osudové větě (101. výsadkové divize nemá žádnou historii, ale stane se osudovou) prvního velitele, generálmajora W. C. Leeho již píše obsáhleji wir, je vystihující kam tato elitní jednotka směřuje a historie jim dá dostatek možností ona slova mnohokrát naplnit.

  wir

  29.11.2015

  Den po ustavení 101. divize zahrnul generál Lee do svého všeobecného rozkazu číslo jedna poselství, které se mělo stát proroctvím cti a slávy 101. divize. „101. divize nemá žádné dějiny, má však schůzku s osudem. Stejně jako první američtí pionýři, jejichž neporazitelná odvaha byla základním kamenem národa, i my jsem se rozešli s minulostí a jejich tradicemi a vyhlašujeme svůj nárok na budoucnost. Vzhledem k povaze našich zbraní a naší taktiky – obojí hodláme dokonale ovládnout – budeme nasazování v operacích dalekosáhlého vojenského významu a budeme obvykle povolávaní do tažení, která budou okamžitě a naléhavě nutná.“
  Příslušnici 101. vzdušné výsadkové divize se na „schůzku s osudem“ dostavili a napsali svými činy historii, o které hovořil prvního dne existence divize generál Lee.

  Snad jediná patetická "věta" v celé knize, která však odpovídá dle mého naturelu Američanů. Kniha je napsaná opravdu naturalisticky a bez jakýchkoliv příkras.

  MartinezZ

  19.06.2015

  Kniha by mohla nést ještě jeden podtitul a to: "Neuvěřitelné zkazky o hrůzách a zvěrstvech, štěstí i neštěstí, krvežíznivosti, soucitu a otupělosti, neschopnosti, lehkovážnosti i rozvaze, šprýmu, lhostejnosti a tragédiích od kempu přes výcvik po normandské masakry člověka člověkem na cizí půdě a cizím území." ~~~ Tak trochu si dovolím (ne)souhlasit s níže uvedeným komentářem uživatele ‘Ládja’ a jeho "Svým způsobem lepší než Bratrstvo Neohrožených." Ano, velmi svým vlastním způsobem. Rozumějte, knížka to není obsahově ale vůbec špatná, jen mi u ní nesedí dvě věci. Jednak je to něco neuvěřitelně krátkého (na to, jak dlouho jsem knížku až z dalekého Slovenska hledal, nacházel a získával :), ale hlavně jsem se nedokázal sžít s autorovým vyprávěním ve stylu, kdy všechno bral jako chleba, umírání kamarádů při skocích "bez padáku", umírání a "masomlýnkování" kamarádů těsně vedle sebe, hrůzy a zvěrstva, která podle popisovaného byla prostě náplní dne, za chvíli se smějeme s dalšími opodál a dostáváme zálusk na osolený a vysušený skalp blonďatého Němce, který budeme nosit pod kombinézou (cože?). Způsob vyprávění mi taky přijde ve stylu, kdy žák základní školy, který nemá rád slohová cvičení, dostane za úkol napsat slohovku na téma "Koho jsem zabíjel o prázdninách" – suše popíše poznámky z deníku a jde od válu. Lepší než bratrstvo je kniha rozhodně v syrovosti přístupu k dění před a během akce, protože je jasné, že tohle by HBO nenatáčelo a rozhodně by měl z čeho čerpat i G.R.R. Martin. Burgett tak zase o něco blíže přibližuje pravost takového konfliktu člověka mezi člověkem. Rozhodně bych to ale nepopisoval jako lepší knihu než Bratrstvo. Čisté **** s klidným srdcem dát nemůžu, 3,5* a zaokrouhlení by vůči jiným mým čtyřhvězdičkám prostě nebylo fér. O něco větší naděje tedy vkládám do pokračování "Cesta do Arnhemu".

  Ládja

  02.03.2015

  Svým způsobem lepší než Bratrstvo Neohrožených. Tento popis výsadku v Normandii a výcviku parašutistů je věcný a popisný. Některé příhody se mi zdají až moc, ale ve válce je vše možno. Určitě doporučuji přečíst, jako rozšíření k Bratrstvu…a teď už jen sehnat další knihy.  TAGS:

  Online Currahee! ebook, Kniha Currahee! FB2, Download Currahee! PDF , Download Currahee! MOBI, Online Currahee! kniha, Zdarma Stažení Currahee! IPhone, Online kniha Currahee! PDF, Zdarma Currahee! DJVU, Zdarma Stažení Currahee! TXT, Stažení Currahee! RTF, Online Currahee! FB2 , e-kniha Currahee! stažení TXT, Zdarma Currahee! stažení kniha, e-kniha Currahee! download MOBI, Stažení Currahee! IPad, Číst Currahee! MOBI, Číst Currahee! DOC, Zdarma Currahee! AWZ, Download e-kniha Currahee! iPad , Zdarma Currahee! DJVU, Download Currahee! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Currahee! DVD, Číst Currahee! TXT, Book Currahee! stažení DJVU, Currahee! stažení kniha zdarma, Currahee! stažení kniha pdf zdarma, Currahee! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Currahee! pdf zdarma, Currahee! stažení kniha epub zdarma, Currahee! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply