Ďáblova pečeť Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ďáblova pečeť Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ďáblova pečeť Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ďáblova pečeť


Jak už čtenáři, kteří se pravidelně setkávají s příběhy sestry Fidelmy, zasazenými do Irska sedmého století, vědí, jsou romány anglického autora Petera Tremaynea vyprávěním, v němž se prolíná dobrodružství s pohledem na tehdejší život i spory, jež s sebou přinášelo šířící se křesťanství ve světě, jež si zachovávalo mnohé z pohanských dob. I v románu Ďáblova pečeť stojí Fidelma s Eadulfem před nevysvětlitelnými událostmi a podivnými zločiny, které jako by neměly logiku. Jak pospojovat jednotlivé nitky? Kdo mluví pravdu a kdo se skrývá za lež a proč? A jsou lidé skutečně těmi, za něž se prohlašují? Autor po celý příběh neustále překvapuje nečekanými zvraty a nápady ve spletitém případu zrady a nenávisti, aby se čtenář nemohl dočkat, až otočí na novou stránku.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Ďáblova pečeť zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Ďáblova pečeť (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ďáblova pečeť zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ďáblova pečeť.pdf (EUR-0.00)

  Ďáblova pečeť.epub (EUR-0.00)

  Ďáblova pečeť.doc (EUR-0.00)

  Ďáblova pečeť.txt (EUR-0.00)

  Ďáblova pečeť.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ďáblova pečeť.PDF – (EUR 0.00);

  Ďáblova pečeť.MOBI – (EUR 0.00);

  Ďáblova pečeť.EPUB – (EUR 0.00);

  Ďáblova pečeť.DOC – (EUR 0.00);

  Ďáblova pečeť.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sestra Fidelma (25.)

  Originální název:

  The Devil’s Seal (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Vyšehrad
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Hasali

  19.07.2017

  Moje první – a musím hned napsat že i poslední – setkání s Fidelmou…. mně se knížka četla velmi ztuha, a nakonec jsem ani nebyla nějak moc chtivá zjistit, kdo za všemi vraždami je… zpočátku jsem se těžko prolouskávala jmény, pak místopisem (kdo odkud jel, kam jel, kdo se s kým kde setkal…) a ty politické a náboženské rozpravy – ty jsem už přeskakovala úplně. No, nakonec dočetla, ale… dvě hvězdy: za kousek pro mě nové historie a ta druhá… no úplný propadák to taky není.

  čef

  27.05.2017

  Protože knihu napsal renomovaný historik věřím a žasnu, že ještě více odlehlé Irsko než Čechy mělo kulturu o tolik vyspělejší než byla u nás ještě o staletí později. Příběh má samozřejmě i zajímavou detektivní zápletku s mnoha odhalenými vraždami, tak jak je to u sestry Fidelmy zvykem. Špica pro čtenáře historických detektivek, pokud překonají věty jako "požádal tehdy Cumménea, opata z I-Shony, aby mu poslal opis díla od Mo Sinu maccu Mina z Beannchoiru". Ale nebojte – rčení jako "nam et ipsa scientia potestas est" jsou řádně vysvětleny!

  orinka3

  28.04.2017

  Jelikož se naprosto ztrácím ve jménech a po pár stránkách nevím, kdo je vlastně kdo, je to tam samé Ó a Ú 🙂 … je to pro mě nestravitelné. Tuto historickou detektivku s radostí přenechám těm šťastným, kdo se ve změti cizích jmen vyznají.

  Iki1

  30.01.2017

  Historická detektivka nás zavádí do Irska. Odehrává se v počátcích křesťanství. Hlavní postavou je advokátka Fidelma, která objasňuje za pomoci svého manžela Eadulfa sérii vražd. Přímo se nabízí srovnání s českým autorem Vlastimilem Vondruškou, i když ten se zabývá středověkem. Osobně historii Irska na rozdíl od českých zemí neznám, proto pro mě byla kniha z větší části nesrozumitelná. Dějová linka vlastního pátrání byla totiž zanesena balastem historických jmen, událostí a zvyků. Na vlastní rozuzlení jsem se tak víceméně těšil. Na čtenáře totiž čeká zhruba na posledních padesáti stranách.

  zuzana2599

  05.01.2017

  Bylo to moje první setkání se sestrou Fidelmou a určitě nikoho nepřekvapí, že jsem si ji hned oblíbila. Je to velmi kvalitní historická detektivka, z knihy je znát, že autor je historik, odborník na irské právo, což zužitkoval v beletrii. První třetinu knihy jsem se trošku musela vypořádat s irskými jmény, ale pak už se detektivka četla "sama". Určitě zase ráda "zabrousím" do starého Irska a přečtu si další případ sestry Fidelmy.

  Keddie

  24.11.2016

  Přece jen trochu netradiční díl. V podstatě až do konce knihy jsem ani netušil, co bylo motivem všech vražd, kterých se tedy odehrálo požehnaně. Teprve v druhé půli se začaly objevovat nejasné náznaky, které Fidelma shrnula v samém závěru knihy. Nejvíc mne ale drtí místopisná jména. Udržet všechny v paměti je pro mě nadlidský výkon. Přesto je kniha opět perfektní a vřele doporučuji.

  Selinute

  13.11.2016

  Luxusní detektivní počtení.
  Všichni, kdo si oblíbili sestru Fidelmu a její skvělé dedukční vlastosti stejně jako já, určitě budou opět nanejvýš spokojeni. Tremayne – to je pro mě vždy pohoda, relax a příjemný odpočinek.

  Ulala

  30.10.2016

  Každý další díl příběhu o dálaigh Fidelmě mně uchvacuje víc. Zápletka, kterou autor rozvíjí mi připadá pouze jako stafáž pro historická data o době, ve kterém se příběh odvíjí. Spojení historie a detektivky v podání autora je skvělé. Jsem ráda, že tento díl je zasazen do Caschelu a ukazuje život v zámku krále, život Fidelmy a její rodiny a samozřejmě spory, které se odvíjely při prosazování katolicismu v Irsku. Pevně doufám, že autor bude v příbězích pokračovat. Vřele doporučuji všem, kdo se chce něco o Irsku kolem roku 670 dozvědět a kdo má rád dobré detektivky.

  iška

  16.10.2016

  Sestra Fidelma prostě patří k mým oblíbenkyním. V tomto příběhu je o něco více informací o náboženských sporech dané doby. Ale v žádném případě to nebere na spádu knihy a čtenář má opět o čem přemýšlet.

  elizabeth_ba

  10.10.2016

  Stále stejně napínavé a promyšlené a stále se od toho člověk nedokáže odtrhnout, dokud to nepřečte.

  Zajímavé je, že v téměř každém díle Eadulfovi nebo Fidelmě (a dost často oběma) spadne něco na hlavu… Příběh o delegaci z Říma, kdy ani my (ani zúčastnění v Irsku) až téměř do konce nevíme, co chce a proč přijela, podle mě není úplně jednoduché čtení a už vůbec ne vhodné jako začátek příběhů o irské právničce a jejích dobrodružstvích (to je moje reakce na komentáře čtenářů nade mnou, kteří čtení knih o Fidelmě zabalili, protože začali právě touhle).

  Pachatele jsem odhalila přesně v tu chvíli, kdy Fidelma odkryla všechny indície, což znamená celkem pozdě. Ačkoli si v závěru (poté co se různé osoby ne vždy úplně dobrovolně odebraly do rozličných míst – zpátky do Říma, na opuštěné ostrovy ba i do anglosaského nebe) král Colgú, princezna Fidelma i opat Ségdae docela oddechli, dopadlo to (už poněkolikáté) docela blbě, obzvláště, když jsem si po dočtení zběžně proběhla předchozí příběhy (od Eadulfova obvinění ve Fearně) a uvědomila si, kde všude jim pomohl ten, na němž musel Eadulf prokázat své nesporné lékařské umění, aby mu zachránil život (on skutečně není takový trouba, jak se tady někdy objevuje v několika komentářích, naposledy u Rubáš pro arcibiskupa). Radostné události jsme se na konci zase nedočkali, přesto je to zase plný počet a (zřejmě právě proto) napjatě očekávám nové tři příběhy (dva už jsou v Anglii vydané a jeden plánován na rok 2017).



  TAGS:

  Online Ďáblova pečeť ebook, Kniha Ďáblova pečeť FB2, Download Ďáblova pečeť PDF , Download Ďáblova pečeť MOBI, Online Ďáblova pečeť kniha, Zdarma Stažení Ďáblova pečeť IPhone, Online kniha Ďáblova pečeť PDF, Zdarma Ďáblova pečeť DJVU, Zdarma Stažení Ďáblova pečeť TXT, Stažení Ďáblova pečeť RTF, Online Ďáblova pečeť FB2 , e-kniha Ďáblova pečeť stažení TXT, Zdarma Ďáblova pečeť stažení kniha, e-kniha Ďáblova pečeť download MOBI, Stažení Ďáblova pečeť IPad, Číst Ďáblova pečeť MOBI, Číst Ďáblova pečeť DOC, Zdarma Ďáblova pečeť AWZ, Download e-kniha Ďáblova pečeť iPad , Zdarma Ďáblova pečeť DJVU, Download Ďáblova pečeť e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ďáblova pečeť DVD, Číst Ďáblova pečeť TXT, Book Ďáblova pečeť stažení DJVU, Ďáblova pečeť stažení kniha zdarma, Ďáblova pečeť stažení kniha pdf zdarma, Ďáblova pečeť pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ďáblova pečeť pdf zdarma, Ďáblova pečeť stažení kniha epub zdarma, Ďáblova pečeť ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply