Dagon a jiné horrory Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dagon a jiné horrory Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dagon a jiné horrory Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dagon a jiné horrory


Kniha v českém jazyce!


Stažení Dagon a jiné horrory zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dagon a jiné horrory (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dagon a jiné horrory zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dagon a jiné horrory.pdf (EUR-0.00)

  Dagon a jiné horrory.epub (EUR-0.00)

  Dagon a jiné horrory.doc (EUR-0.00)

  Dagon a jiné horrory.txt (EUR-0.00)

  Dagon a jiné horrory.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dagon a jiné horrory.PDF – (EUR 0.00);

  Dagon a jiné horrory.MOBI – (EUR 0.00);

  Dagon a jiné horrory.EPUB – (EUR 0.00);

  Dagon a jiné horrory.DOC – (EUR 0.00);

  Dagon a jiné horrory.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Spisy H. P. Lovecrafta (1.)

  Originální název:

  Dagon and other macabre tales (1965)

  Žánr:
  Horory, Povídky, Fantasy
  Vydáno: , Zlatý kůň, Česká speleologická společnost
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  danny_21

  23.10.2017

  Jako celek podprůměrná sbírka povídka – opravdu mě bavila jen jediná a to V Hrobce, zbytek neslaný nemastný – 40 %

  Miro.slav

  19.07.2016

  Vydavateľstvo "Zlatý kůň" bolo jednou z prvých možností ako sa dostať k spisom H. P. Lovecrafta. Stále mám živo v pamäti čítanie týchto poviedok v tichu smrekových lesov, ktoré lovecraftovskú atmosféru živo dopĺňali. V tomto prvom zväzku ma chytili za srdce hlavne poviedky "Dagon" a "Šepot v temnotách", keďže sa tu začína rysovať pozadie toho, čo sa nazýva mýtus Cthulhu. Okrem týchto dvoch poviedok bola strhujúca aj poviedka "Vydědenec", kde Lovecraft geniálne vykreslil okolie hradu ponoreného do lesov. Ostatné poviedky už boli z môjho pohľadu slabšie, ale zo všetkých je cítiť dušu Lovecrafta. Odporúčam.

  Viktoria-Pasty

  11.01.2016

  luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuxuuuuuuuuuuuuuuuuus

  Derishi

  05.12.2015

  Lovecraftovi povídky poslouchám před spaním a pak nemožu chrnět. Moje néoblíbeňéší povídky z této knihy só Vyděděnec a Hudba Ericha Zahna. Vyděděnce jsem i četla, ale zůstanu u audioknih, miluju neprospané a propocené noce. Jen mě mrzí, že Lovecraft není pro všechny, skoro žádné odstavce bez rozhovorů, čte se to těžce.

  Skip

  01.09.2015

  Temné povídky. Místy mi to stylem připomínalo E. A. Poea, kterého i sám Lovecraft citoval. Ale Poe je o něco lepší vypravěč, který se drží na zemi. Kdežto Lovecraft se rozletí do celého vesmíru s jeho neskonalou hrůzností. Také čtenářům předkládá různé kulty vzniklé v dobách dávno před příchodem lidí. Strach, šílenství, to vše je v jeho povídkách, které se občas čtou trochu ztuha, ale většinou je to dost čtivé, ovšem ne pro toho, kdo nemá rád dlouhé odstavce a skoro žádnou přímou řeč.

  tomas2002

  09.04.2015

  Takže, co bych krátce řekl k tomuto sešitovému vydání?
  Dostalo se mi možnosti, číst zde citované povídky ve více překladech a myslím si, že je obdivuhodné, že při každém čtení mne doprovázelo ono "jemné mrazení v podbřišku", nervozita a mráz po zádech. Ale přiznejme si, ne u všech povídek tomu tak bylo. Vemme si to tedy popořadě:

  Povídka Dagon: A také původní povídka tvoříci (dá se říct) základ k Lovecraftovým mýtům mne zaujala asi nejméně, ačkoli, co si budeme povídat, i tak na mne působila trošku děsivě. Dle mého názoru, pro lidi, nezasvěcené do Howardovy mytologie, málo kdo dojde k pochopení. Málo kdo si uvědomí onu skutečnou hrůzu, co se za tím "zdáínlivě "černo-černým" záhadným příběhem skrývá. Obecně povídka Dagon na mne působila méně děsivě ale rozhodně ne špatně. Spíš záhadně. Hodnotím: 85%

  Povídka Strom: Na téhle povídce se mi líbil jak originální nápad, tak i zpracování. I když tahle povídka nebyla z prvu moc děsivá, na konci jsme mohli dospět k závěru, který mrazil na zádech a zároveň dál nutil čtenáře, zajímat se, co se to vlastně dělo. Co vše je vlastně zatím. Troufám si říci, taková Urban/Dark/Fantasy/Horor. Mě se ale moc líbila. Hodnotím 95%

  Nu a teď přecházíme na povídky, které jsou mými srdcovými: Hudba Ericha Zahna: Dokonalost. Jedním slovem dokonalost. Nedovedu to lépe popsat, zvědavost, jakou ve Vás autor z prvu vytvoří, se Vám stane "osudnou". Protože prostě nemůžete přestat a musíte pokračovat a i když to, co z počátku z hrůzou cítíte příjde, stejně to udeří. A silně. A potom se celá ta monumentnální hrůza, skrytá za noty hudby skryje, pod závojem tajemna a zmizí někde v mezihvězdných propastech. A ve Vás už navždy zůstane pocit, že je tu (na světě) něco nevyřešeného, zlého, nad čím prostě nemáme moc. Něco, co nás děsí. Něco, co je skryto v hudbě. Hudba Ericha Zahna. Hodnocení: Rozhodně 100%

  Další povídka, Vyděděnec: Tahle povídka je trošku náročnější na pochopení, a rozhodně není (jak můj kamarád řekl: "Pro sluníčkové optimisty"). Jedná se o depresivní epos, který Lovecraft napsal po smrti jednoho ze svých blízkých. Docela dost se tam odráží autorova duše, to jak on vnímal svět a jak sám sebe vnímal ve světě. Je to hodně smutné ale velmi silné a emoční. Nevím, zda-li bych to nazval "hororem" v pravém slova smyslu ale minimálně dokonalým obrazem duše. Pochopí to převážně pouze lidé empatičtí, popřípadě trpějící depresí a podobně. (Ne, nechci srážet a omezovat Lovecraftův vliv, mluvím pouze o tom, jak vnímám, že to vnímá mé okolí.) Povídka Vyděděnec je opravdu těžká, ale zároveň tak neuvěřitelně melancholicky krásná. Rozhodně 100%

  Povídka "V kryptě" … Nu, co k tomu dodat? Troufám si říci, nejslabší povídka z celé sbírky opletená záhadou a smrtí v roušce hrůzy. Není špatné ale Lovecraft napsal rozhodně lepší. Hodnotím: 70%

  Povídka: Šepot v temnotách: Tohle je horor pro pravé gurmány co se rádi bojí neznáma. 🙂 Autor mi udělal neskutečnou radost tím, že děj "zhatil" tak, jak ho "zhatil", protože nevím,. jestli bych nevykřikl, stalo-li by se, něco více. Tahle povídka je skvělá, dokáže udělat z klidné kopcovité krajiny, hrůzy drásající atmosférickou smršť ostře vědeckých slov a z ticha udělat zvuk hrozivější, než nnejhorší křik. Rozhodně 100%

  Povídka, Proměna Juana Romera: Spousty lidí tuhle povídku kritizuje a sám Lovecraft se ji zdráhal vydat a myslím, že i nevydal za svého života. Každopádně, dle mého, obrovská škoda. Povídka má potenciál, který dle mého názoru rozvíjí do velkých rozměrů, ačkoliv se jedná o pouhou desetistránkovou práci. Tohle byla povídka u které mi stály chlupy na rukou a u které jsem se opravdu bál, skvěle vymyšlený nápad a pomineme-li zdlouhavé popisy, měla dokonalou atmosféru. Za sebe se tvrdě stavím pro tuto povídku se 100%.

  Takže, podrtženo sečteno – Celkové hodnocení knihy: 4*

  E.Hyde

  09.02.2015

  První dvě povídky mě téměř donutily knihu odložit (Dagon bych se oprskle dovolila nazvat snad i omylem), ale Hudba Ericha Zanna ve mě vyvolala obrovskou chuť pokračovat dál. Dalšími povídkami, které nutno vyzdvihnout, jsou V Kryptě a obsáhlejší Šepot v temnotách, i Vyděděnec byl zajímavý.

  Moc dobře nedovedu vyjádřit pocity, které ve mě tyto povídky vyvolaly, ale určitě mě nenechaly chladnou (fakt jsem se docela bála, tak pěkně – po staru 🙂 ) a s chutí si přečtu další díla od Lovecrafta, který píše podobně krásným archaickým stylem jako Poe.

  toecutter

  31.01.2015

  sešitové vydání lowecraftových povídek-některé horší,ovšem některé velice dobré-za všechny bych z tohoto konkrétního sešitu vyzdvihl asi povídku V hrobě,z které mi ůplně běhal mráz po zádech!!!

  oXide

  10.01.2015

  Musím přiznat, že první povídka – Dagon mě absolutně nenadchla, ba spíše naopak. Ale určitě bych vyzdvihl povídky jako: Hudba Ericha Zanna a Šepot v temnotách.
  Asi jako u všech povídkových sbírek jsou některé slabší a jiné zase lepší.

  Kapis

  09.01.2014

  Nádherně ilustrované obálky od Káji Saudka mě k tomu dovedly jako v blasfemické mlze zahalený, prokletě zlovolný magnet. A Lovecraft mě už nepustil. Z tohoto sešitu mě nejvíc chytla určitě Hudba Ericha Zanna.

  diabolka3

  23.03.2013

  H.Ph.Lovecraft je prostě mistrem hororu. Doporučuji.

  Smolda

  17.06.2012

  Šepot v temnotách a Vyděděnec, nevím čím to je ale u obou těchto povídek mě tak nějak přecházel mráz po zádech….  TAGS:

  Online Dagon a jiné horrory ebook, Kniha Dagon a jiné horrory FB2, Download Dagon a jiné horrory PDF , Download Dagon a jiné horrory MOBI, Online Dagon a jiné horrory kniha, Zdarma Stažení Dagon a jiné horrory IPhone, Online kniha Dagon a jiné horrory PDF, Zdarma Dagon a jiné horrory DJVU, Zdarma Stažení Dagon a jiné horrory TXT, Stažení Dagon a jiné horrory RTF, Online Dagon a jiné horrory FB2 , e-kniha Dagon a jiné horrory stažení TXT, Zdarma Dagon a jiné horrory stažení kniha, e-kniha Dagon a jiné horrory download MOBI, Stažení Dagon a jiné horrory IPad, Číst Dagon a jiné horrory MOBI, Číst Dagon a jiné horrory DOC, Zdarma Dagon a jiné horrory AWZ, Download e-kniha Dagon a jiné horrory iPad , Zdarma Dagon a jiné horrory DJVU, Download Dagon a jiné horrory e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dagon a jiné horrory DVD, Číst Dagon a jiné horrory TXT, Book Dagon a jiné horrory stažení DJVU, Dagon a jiné horrory stažení kniha zdarma, Dagon a jiné horrory stažení kniha pdf zdarma, Dagon a jiné horrory pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dagon a jiné horrory pdf zdarma, Dagon a jiné horrory stažení kniha epub zdarma, Dagon a jiné horrory ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply