Dary cestovateľa v čase Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dary cestovateľa v čase Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dary cestovateľa v čase Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dary cestovateľa v čase


V čom spočíva rozdiel medzi úspechom a neúspechom?

Štyridsaťšesť ročný David Ponder sa cíti ako totálna nula. Kedysi bol ambicióznym vrcholovým manažérom, no teraz pracuje na polovičný úväzok v železiarstve a za minimálnu mzdu sotva nakŕmi svoju rodinu. Jeho žena zarába upratovaním domov viac než on a David jazdí na ojazdenej krasni s nefukčnou klimatizáciou. Jeho dcéra vážne ochorie, David nemá peniaze na to, aby jej zabezpečil nevyhnutnú zdravotnú pomoc a prepadne sa ešte hlbšie do bahna absolútneho zúfalstva. Keď jeho auto dostane šmyk na zľadovatenej ceste a mieri rovno do veľkého stromu, David pochybuje, či mu vôbec záleží na tom, aby zrážku prežil.

Na Davida Pondera však čaká neobyčajná životná skúsenosť. Ocitne sa na neuveriteľnej ceste v priestore a čase a stretáva na nej svetových vodcov a hrdinov, ktorí sa ocitli v kritických okamihoch svojho života. David navštívi pracovňu prezidenta Harryho Trumana, posadí sa na trón kráľa Šalamúna, plaví sa na lodi Santa Maria s Krištofom Kolumbom a zhovára sa s hŕstkou najmúdrejších ľudí, akí kedy žili na našej planéte. Abraham Lincoln, Anna Franková či kráľ Šalamún – a ešte mnohí iní, Davida učia nezabudnuteľné životné lekcie. Prv, než sa jeho úžasná cesta skončí, David odhalí sedem tajomstiev pre úspešný život a dostane druhú šancu na plnohodnotný život – bez ohľadu na to, aké prekážky a problémy sa mu postavia do cesty. Kniha Dary cestovateľa v čase rozpráva moderným jazykom poučný príbeh o moci slobodnej voľby a prezrádza, aké postoje ovplyvňujú to, či človek dosiahne úspech alebo zlyhá.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dary cestovateľa v čase zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dary cestovateľa v čase (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dary cestovateľa v čase zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dary cestovateľa v čase.pdf (EUR-0.00)

  Dary cestovateľa v čase.epub (EUR-0.00)

  Dary cestovateľa v čase.doc (EUR-0.00)

  Dary cestovateľa v čase.txt (EUR-0.00)

  Dary cestovateľa v čase.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dary cestovateľa v čase.PDF – (EUR 0.00);

  Dary cestovateľa v čase.MOBI – (EUR 0.00);

  Dary cestovateľa v čase.EPUB – (EUR 0.00);

  Dary cestovateľa v čase.DOC – (EUR 0.00);

  Dary cestovateľa v čase.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Traveler’s Gift. Seven Decisions that Determine Personal Success (2002)

  Žánr:
  Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Citadela
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Dary cestovateľa v čase ebook, Kniha Dary cestovateľa v čase FB2, Download Dary cestovateľa v čase PDF , Download Dary cestovateľa v čase MOBI, Online Dary cestovateľa v čase kniha, Zdarma Stažení Dary cestovateľa v čase IPhone, Online kniha Dary cestovateľa v čase PDF, Zdarma Dary cestovateľa v čase DJVU, Zdarma Stažení Dary cestovateľa v čase TXT, Stažení Dary cestovateľa v čase RTF, Online Dary cestovateľa v čase FB2 , e-kniha Dary cestovateľa v čase stažení TXT, Zdarma Dary cestovateľa v čase stažení kniha, e-kniha Dary cestovateľa v čase download MOBI, Stažení Dary cestovateľa v čase IPad, Číst Dary cestovateľa v čase MOBI, Číst Dary cestovateľa v čase DOC, Zdarma Dary cestovateľa v čase AWZ, Download e-kniha Dary cestovateľa v čase iPad , Zdarma Dary cestovateľa v čase DJVU, Download Dary cestovateľa v čase e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dary cestovateľa v čase DVD, Číst Dary cestovateľa v čase TXT, Book Dary cestovateľa v čase stažení DJVU, Dary cestovateľa v čase stažení kniha zdarma, Dary cestovateľa v čase stažení kniha pdf zdarma, Dary cestovateľa v čase pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dary cestovateľa v čase pdf zdarma, Dary cestovateľa v čase stažení kniha epub zdarma, Dary cestovateľa v čase ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply