Dášenka čili život štěněte Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dášenka čili život štěněte Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dášenka čili život štěněte Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dášenka čili život štěněte


Jedna z nejoblíbenějších dětských knížek nyní v e-verzi pro iBook s nepostradatelným obrázkovým a fotografickým doprovodem od Karla Čapka. Autor provází foxteriéří štěňátko Dášenku od narození až po opuštění rodného domu a maminky Iris. Nedílnou přílohou jsou i psí pohádky pro Dášenku "aby lépe seděla při fotografování". Užijte si znovu kus svého dětství a předejte ho i svým dětem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dášenka čili život štěněte zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dášenka čili život štěněte (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dášenka čili život štěněte zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dášenka čili život štěněte.pdf (EUR-0.00)

  Dášenka čili život štěněte.epub (EUR-0.00)

  Dášenka čili život štěněte.doc (EUR-0.00)

  Dášenka čili život štěněte.txt (EUR-0.00)

  Dášenka čili život štěněte.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dášenka čili život štěněte.PDF – (EUR 0.00);

  Dášenka čili život štěněte.MOBI – (EUR 0.00);

  Dášenka čili život štěněte.EPUB – (EUR 0.00);

  Dášenka čili život štěněte.DOC – (EUR 0.00);

  Dášenka čili život štěněte.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , IAdverti
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (141)

  Přidat komentář

  yaoiyuri

  23. ledna

  Chlupaté pohlazení po duši, nestárnoucí klasika! Co víc dodat. 🙂

  Lokina

  20. ledna

  Kdo chtěl zakusit od pana Čapka něco jiného než například R.U.R. nebo Bílou nemoc, určitě se mu zalíbila Dášeňka. A komu taky ne? I já jí podlehla. Milovníci psů toto dílo ocení, už jednom pro ten fakt, že Karel Čapek měl psy rád a o to víc knihu Dášeňku jsem měla a mám ráda. Dílo je i poučné a ukazuje dětem, co obnáší mít mazlíčka a že pes není věc, ale živá bytost, která má své city. Plusem jsou dobové fotky, které dávají knize magickou moc. Knížka je líbezné, miloučké a roztomilé dílečko, které by nemělo chybět v každé knihovničce.

  SteveV

  29.12.2017

  Česká literární klasika, a to zasloužená. Co víc dodat?

  Antonín185

  22.11.2017

  Synova první samostatně přečtená kniha.

  hroneczek

  30.10.2017

  Knihu jsem četla už velmi dávno. Moc si nevybavuji děj, ale vím, že se mi líbila – jak psanou formou, tak fotografiemi.

  Tapeworm

  28.10.2017

  Nádherná knížka, která opravdu pohladí po duši. Bohužel jsem ve verzi z Alberta postrádala fotografie a asi i část textu, ale knihovničku určitě doplníme i o kompletní knížku, tahle za to opravdu stojí.

  kantorka

  19.10.2017

  fakt super kniha

  Tiffanyunicorn

  19.10.2017

  tu knihu jsem četla v 9 letech moc si nespomínám ale vím že byla docela fajn

  Briv

  18.10.2017

  Krásně sepsáno, krásně nakresleno, krásně vyfoceno. Tahle knížka umí pohladit po duši a vykouzlit úsměv. Věřím, že ji rády budou poslouchat děti i štěňátka.

  Carra

  17.10.2017

  Moje nejoblíbenější dětská knížka, kterou budu číst i mé dceři, až bude starší.

  karolina0346

  14.10.2017

  ♥ To jinak vyjádřit nejde. 🙂
  A s pohádkou O dobrmanech jsem slavila úspěchy v recitační soutěži. 🙂

  michaela1992

  27.09.2017

  Prostě pan Čapek, tedy prototyp renesančního člověka – vtip, inteligence a milé čtení, proložené krásnými fotografiemi.

  Filomena1961

  25.09.2017

  Dášeňka chytne každého za srdíčko a dětem krásným způsobem ukáže , co všechno je čeká, když si pořídí pejska.

  frantisek8863

  19.09.2017

  Skvělá a díky fotografiím velmi milá knížka pro malé pejsky a malé lidičky. Popisuje příhody o narození a objevování světa očima pejska, doplněna psími pohádkami. Večerníčkovské vyprávění v podání pana Růžka je úžasné.

  HDosoudilová

  09.09.2017

  Knihu Dášeňka čili život štěněte miluji do dneška, stejně jako stejnojmenný Večerníček. Myslím, že celkově patří mezi nejoblíbenější dětské knihy. A právem.

  josska

  06.08.2017

  tady není co dodat do čtenářské výzvy super nostalgie na dětství

  Jana283

  26.07.2017

  Nepřekonaná kniha. Karel Čapek byl nejen mistrem jazyka, ale i výborný pozorovatel a vše o čem psal, ať už to bylo zahradničení, cestování nebo život psů a koček, bylo postaveno na znalosti věci a porozumění. To, co dokázal ve své době nafotit má duši i technickou dokonalost a my se svými "digitály" můžeme jen tiše obdivovat.

  Aríka

  19.07.2017

  Karel Čapek byl milovníkem psů, což je konstatování faktu. Svým čtenářům proto přiblížil životopsný příběh své feny Dášenky. Tato kniha potěší nejen srdce milovníka psů, ale potěší i malé dětstké čtenáře neb je to pro ně napsáno. Už jako malému dítěti mi byla tato kniha představena a nyní vidím v této knize jiné věci než jen to, co jsem vnímala jako malý čtenář. Určitě mě tato kniha hodně ovlivnila, od útlého dětství mě obklopuje smečka psů- miláčků.

  brumais

  17.06.2017

  Nádhera

  Voda1

  30.05.2017

  Krásná knížka. Nejvíc se mi líbily pohádky.

  Praži

  20.05.2017

  krásná knížka

  lukajkuk

  16.05.2017

  Když jsem byl malý tak mi ji četli rodiče před spaním. Byla úžasná, protože je o krásném pejskovi Dášenka. A ty fotky co v té knize jsou fakt super. Dobrý pro děti.

  bajinecka

  21.03.2017

  V detstvi me kniha nebavila tak,ze jsem ji nikdy nedocetla.Ted me na ni nalakala neter a dnes v MHD jsem se u ni tak nasmala,dojimala roztomilosti obrazku a fotek a totalne se zamilovala…

  PeťkaW.

  21.03.2017

  Kouzelná knížka, kterou snad musí znát každé dítě i dospělý. Je to úžasně hravý a milý příběh, bez zbytečných umělotin a patosu. Pan Čapek zkrátka uměl. Ať už šlo o dětské knížky, nebo o promyšlená dramata, či psychologické romány. Jeho spisovatelský mozek byl obdivuhodný.

  MinaHawke

  12.03.2017

  Nádherná kniha, která provázela mé dětství.

  Richelle

  06.03.2017

  Příjemná kniha. Avšak mě nějak neoslovila. Možná je to tím, že ze psů mam hrůzu. Četla jsem knihu, když jsem byla malá a nedávno. Ke knize nemám v plánu se vrátit.

  dancadragneel

  06.03.2017

  Nádherná knížka, která každé dítě rozhodně okouzlí. Překrásné ilustrace a fotky a k tomu dokonalý příběh o štěňátku.

  martas006

  06.02.2017

  Nádhera, četla jsem ji jako povinnou četbu ve škole a moc se mi líbila.

  Alfička03

  20.01.2017

  S touto knihou se mi vrací myšlenky že jsem pod ochranou mích blízkých. Četla mi jí babička když jsem byla úplně malinká a já ( i když jsem to znala naspaměť ) jsem vždycky byla napnutá jak to skončí. Doporučuji dětem mladmím osmi let .

  Jitka_Roškotová

  04.01.2017

  Dášeňka je jedna z nejkrásnějších knih mého dětství. Pokaždé, když vzpomínám na knížky, které mi v dětství rodiče četli, nebo které jsem pak ráda četla sama, vybaví se právě vyprávění o životě tohoto roztomilého štěněte. Neumím si představit, že bych tuhle knížku neměla ve své knihovničce a nečetla ji svým dětem. Poprvé jsem ji dceři četla dokonce už když jí bylo pouhých 8 měsíců a do té doby ji před čtením čteme pravidelně, protože patří ke knížkám, které se asi nikdy neomrzí. Velkým plusem jsou nádherné fotografie, díky kterým si děti dokážou Dášeňku lépe představit a získají k ní i bližší vztah, než z pouhých ilustrací (i když i ty jsou skvělé). A díky tomuto bližšímu vztahu mají pak i lepší vztah ke psům, případně ke zvířatům obecně. Mělo by ji znát každé dítě…
  TAGS:

  Online Dášenka čili život štěněte ebook, Kniha Dášenka čili život štěněte FB2, Download Dášenka čili život štěněte PDF , Download Dášenka čili život štěněte MOBI, Online Dášenka čili život štěněte kniha, Zdarma Stažení Dášenka čili život štěněte IPhone, Online kniha Dášenka čili život štěněte PDF, Zdarma Dášenka čili život štěněte DJVU, Zdarma Stažení Dášenka čili život štěněte TXT, Stažení Dášenka čili život štěněte RTF, Online Dášenka čili život štěněte FB2 , e-kniha Dášenka čili život štěněte stažení TXT, Zdarma Dášenka čili život štěněte stažení kniha, e-kniha Dášenka čili život štěněte download MOBI, Stažení Dášenka čili život štěněte IPad, Číst Dášenka čili život štěněte MOBI, Číst Dášenka čili život štěněte DOC, Zdarma Dášenka čili život štěněte AWZ, Download e-kniha Dášenka čili život štěněte iPad , Zdarma Dášenka čili život štěněte DJVU, Download Dášenka čili život štěněte e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dášenka čili život štěněte DVD, Číst Dášenka čili život štěněte TXT, Book Dášenka čili život štěněte stažení DJVU, Dášenka čili život štěněte stažení kniha zdarma, Dášenka čili život štěněte stažení kniha pdf zdarma, Dášenka čili život štěněte pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dášenka čili život štěněte pdf zdarma, Dášenka čili život štěněte stažení kniha epub zdarma, Dášenka čili život štěněte ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply