Deduško, rozprávaj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deduško, rozprávaj Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deduško, rozprávaj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deduško, rozprávaj


Etiketa pre chlapcov a dievčatká od 3 rokov.

Slušné správanie je to najcennejšie, co môžu dat rodicia svojim detom. Naučiť ich pozdraviť, vhodne sa obliekať, správať sa zdvorilo na ulici, na návšteve, v reštaurácii, vypestovať v deťoch správne návyky, ako držať príbor, pohár, ako sedieť pri stole – to sú hodnoty, ktoré ich budú sprevádzať po celý život a do znacnej miery budú rozhodovať o tom, či Vaše deti budú raz úspešné vo svojej profesii I v osobnom živote. Rovnakú príležitosť ovplyvniť budúci život detí majú aj ich starí rodičia a učitelky v materských školách.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deduško, rozprávaj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deduško, rozprávaj (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deduško, rozprávaj zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deduško, rozprávaj.pdf (EUR-0.00)

  Deduško, rozprávaj.epub (EUR-0.00)

  Deduško, rozprávaj.doc (EUR-0.00)

  Deduško, rozprávaj.txt (EUR-0.00)

  Deduško, rozprávaj.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deduško, rozprávaj.PDF – (EUR 0.00);

  Deduško, rozprávaj.MOBI – (EUR 0.00);

  Deduško, rozprávaj.EPUB – (EUR 0.00);

  Deduško, rozprávaj.DOC – (EUR 0.00);

  Deduško, rozprávaj.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Monike

  10. ledna

  Skvele napsane a ilustrovane!☺

  debe

  09.06.2017

  Četli jsme prvně druhý díl a ten nám přišel lepší, nebyl až tak poučný jako první. Dětem se líbil víc než tento. Kvituji i bezva ilustrace k věci!

  Elulilinka1

  18.05.2017

  Velice vkusná kniha, kterou by si měl přečíst dozajisté každý.

  StihOMam

  14.03.2017

  Máte-li doma tříleťáka (nebo čtyřleťáka), máte mít doma i tuto knížku. Děti jí snadno porozumí, kapitoly jsou skutečně z jejich života a rády pak aplikují teorii na praxi. Nikdy by mě nenapadlo, že etiketa bude pro moje dcery blízkou kamarádkou a oblíbí si ji natolik, že ji budou rády poslouchat i na CD na dobrou noc nebo v autě. Díky, pane Špačku!

  Dominik2008

  26.02.2017

  hodně se mi líbila,poučná

  Jolina

  13.02.2017

  Čekala jsem, že příběh bude mít větší spád, je však pravda, že základní účel kniha splnila – děti se nenásilnou formou dozvědí něco o tom, jak se chovat. Některé druhy slušného chování dle etikety doma opravdu nedáme…ale dozvěděla jsem se mnoho nových informací…a ilustrace se líbily…

  Peace

  03.02.2017

  "Slušné chování je jedna z nejcennějších věcí, které mohou rodiče dát svým dětem."

  Knížka, která se čte lehce a dětem objasní některé situace z běžného života. Vše je zpestřeno pohádkami, které dědeček své vnučce vypráví.
  Co – jakožto člověk pracující s dětmi – také oceňuji, jsou příklady otázek, které můžeme klást dětem ke každému příběhu. K zahození také určitě není ani přiložené audio CD samotné knihy.
  Propracovanost do nejmenších detailů chválím a knihu ráda doporučuji jak dětem, rodičům, tak i učitelkám MŠ.

  Merynkaw

  21.11.2016

  Poučná, děti bavila.

  lenulitah

  06.11.2016

  Bezva kniha – poučná a přitom zábavná. Navíc hezké ilustrace.

  haaabi

  05.03.2016

  Úžasná kniha, děti ji milují (ale je pravda, že ji ocenili až kolem 4 roku), zvláště příběh o návštěvě divadla, ten musíme číst vždycky dvakrát 🙂

  aninka.b

  29.12.2015

  Zajímavě zpracovaná a čtivá kniha. Přibližuje dětem vhodnou formu etiky a etikety. Děti se seznamují s množstvím běžných denní situací. Obsahově, ilustračně i formátově vhodná i pro malé čtenáře.

  doubravka

  18.11.2015

  Pana Špačka mám velice v oblibě a proto jsem se těšila, co připravil pro dětičky. Myslím, že pro úplně malé děti to není. Příběhy jsou takové… no – kostrbaté, jak už zde zaznělo. Ilustrace Jany Fernandes se nám líbily.

  smudlinky

  15.07.2013

  hodně známých knihu chválilo, tak jsme si ji také přečetli. Není špatná, ale očekávali jsme od ní víc.

  kazu

  05.06.2013

  Kniha mě trochu zklamala, nepřehledné vyprávění, kdy se člověk při čtení dětem zakoktává, jelikož neví, komu zrovna patří přímá řeč. Trochu kostrbaté, nápad ale dobrý  TAGS:

  Online Deduško, rozprávaj ebook, Kniha Deduško, rozprávaj FB2, Download Deduško, rozprávaj PDF , Download Deduško, rozprávaj MOBI, Online Deduško, rozprávaj kniha, Zdarma Stažení Deduško, rozprávaj IPhone, Online kniha Deduško, rozprávaj PDF, Zdarma Deduško, rozprávaj DJVU, Zdarma Stažení Deduško, rozprávaj TXT, Stažení Deduško, rozprávaj RTF, Online Deduško, rozprávaj FB2 , e-kniha Deduško, rozprávaj stažení TXT, Zdarma Deduško, rozprávaj stažení kniha, e-kniha Deduško, rozprávaj download MOBI, Stažení Deduško, rozprávaj IPad, Číst Deduško, rozprávaj MOBI, Číst Deduško, rozprávaj DOC, Zdarma Deduško, rozprávaj AWZ, Download e-kniha Deduško, rozprávaj iPad , Zdarma Deduško, rozprávaj DJVU, Download Deduško, rozprávaj e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deduško, rozprávaj DVD, Číst Deduško, rozprávaj TXT, Book Deduško, rozprávaj stažení DJVU, Deduško, rozprávaj stažení kniha zdarma, Deduško, rozprávaj stažení kniha pdf zdarma, Deduško, rozprávaj pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deduško, rozprávaj pdf zdarma, Deduško, rozprávaj stažení kniha epub zdarma, Deduško, rozprávaj ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply