Démon mesta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Démon mesta Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Démon mesta Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, KindleSpisovateľ, výtvarník, historik umenia, cestovateľ časom a jedinečnými zákutiami celého sveta. Narodil sa v znamení Leva 21. 8. 1947 v Banskej Štiavnici. Je autorom literatúry faktu aj osobitých próz postmodernistického charakteru. Viedol expedíciu do Egypta – Sinaj ’98. Z tohto prostredia vznikli knihy Dvanásť nocí s kráľovnou Hatšepsut (1999), Pod závojom bohyne Maat (2004), aj encyklopedicky ladený Slovník z Wassetu (2008). Transpacifickú cestu po Francúzskej Polynézii, ktorú absolvoval v roku 2007 z Tahiti cez Markézske súostrovie až na povestný Veľkonočný ostrov – Rapa Nui, opísal v ďalšom encyklopedickom projekte Omyl pána Hayerdahla (2009). Na ostrove Oa Hiva navštívil hrob francúzskeho maliara Paula Gaugina, aby významnému umelcovi a jeho dielu zložil hold otextovaným kamenným fragmentom červeného jaspisu z banskoštiavnickej Kalvárie.

Milan Augustín v bohatej literárnej tvorbe nezabudol ani na prostredie svojho rodného mesta. Banskú Štiavnicu zobrazil v knihe Posledný súd štiavnického baníka (1996). Ako bývalý banský technik štiavnického podniku Rudné bane, vždy sa zaujímal o dejiny baníctva, čo využil aj v rámci svojich kníh. Do literatúry faktu vstúpil knihami Cesty medených a bronzových bohov (1993), Kovové križovatky pani histórie (1994) a Cesty za obzor (1994), v ktorých opísal ťažbu i spracovanie drahých kovov a obchod s nimi. Titul Hľadanie súvislostí (1995) je analýzou slovansko – slovensko – hebrejských vzťahov. V dvoch zväzkoch Hľadanie vzťahov I. a II. (1997) opísal dejiny maďarsko – slovenských vzťahov od najstarších čias až po rok 1995. Kniha Hľadanie ciest I. (1998) je rozborom základných dejín euroázijských vzťahov a jej druhý diel s podtitulom Tibet (2000) je pohľadom na dejiny tajuplnej ázijskej krajiny.

Milan Augustín v románe Démon mesta namaľoval pestrofarebnú fresku dávneho i nedávneho života, aby svojím videním vydal posolstvo o zaujímavých dejoch a udalostiach, o osudoch ľudí v našom stredoeurópskom priestore aj v celom, neustále sa meniacom svete. Toto dielo na svojich stránkach navždy zaznamenalo a odkrylo veci, ktoré tajomný démon dlho schovával kdesi v podzemí. Spisovateľ ich vyniesol na svetlo sveta a splnil tým svoju neľahkú misiu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Démon mesta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Démon mesta (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Démon mesta zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Démon mesta.pdf (EUR-0.00)

  Démon mesta.epub (EUR-0.00)

  Démon mesta.doc (EUR-0.00)

  Démon mesta.txt (EUR-0.00)

  Démon mesta.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Démon mesta.PDF – (EUR 0.00);

  Démon mesta.MOBI – (EUR 0.00);

  Démon mesta.EPUB – (EUR 0.00);

  Démon mesta.DOC – (EUR 0.00);

  Démon mesta.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Démon mesta ebook, Kniha Démon mesta FB2, Download Démon mesta PDF , Download Démon mesta MOBI, Online Démon mesta kniha, Zdarma Stažení Démon mesta IPhone, Online kniha Démon mesta PDF, Zdarma Démon mesta DJVU, Zdarma Stažení Démon mesta TXT, Stažení Démon mesta RTF, Online Démon mesta FB2 , e-kniha Démon mesta stažení TXT, Zdarma Démon mesta stažení kniha, e-kniha Démon mesta download MOBI, Stažení Démon mesta IPad, Číst Démon mesta MOBI, Číst Démon mesta DOC, Zdarma Démon mesta AWZ, Download e-kniha Démon mesta iPad , Zdarma Démon mesta DJVU, Download Démon mesta e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Démon mesta DVD, Číst Démon mesta TXT, Book Démon mesta stažení DJVU, Démon mesta stažení kniha zdarma, Démon mesta stažení kniha pdf zdarma, Démon mesta pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Démon mesta pdf zdarma, Démon mesta stažení kniha epub zdarma, Démon mesta ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply