Den co den Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Den co den Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Den co den Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Den co den


Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života.

Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Úspěšný román bestsellerového autora Davida Levithana.Kniha v českém jazyce!


Stažení Den co den zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Den co den (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Den co den zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Den co den.pdf (EUR-0.00)

  Den co den.epub (EUR-0.00)

  Den co den.doc (EUR-0.00)

  Den co den.txt (EUR-0.00)

  Den co den.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Den co den.PDF – (EUR 0.00);

  Den co den.MOBI – (EUR 0.00);

  Den co den.EPUB – (EUR 0.00);

  Den co den.DOC – (EUR 0.00);

  Den co den.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Den co den (1.)

  Originální název:

  Every Day (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (144)

  Přidat komentář

  Dzovicek

  19. ledna

  Kniha velmi čtivá, skvěle propracované postavy, ale ten konec, byť je na jednu stranu pochopitelný, tak mě docela zklamal. Proto jen 4*. Jdu se vrhnout na druhý díl 🙂

  kayu

  15.11.2017

  Výborné téma, ale děj mi brzo začal připadat moc jednotvárný. Z konce jsem ale nadšená, čekala jsem něco úplně jiného a tohle mě příjemně překvapilo.

  MíšaS.

  16.10.2017

  Jak jen to napsat…
  Téma bylo zajímavé, asi by si zasloužilo nějaké hlubší zpracování, rozvedení děje, snad je to tak i zamýšleno? — ale, když jsem četla, tak to bylo takové nemastné neslané, nic zvláštního, co by člověka zaujalo, nebo nad čím by se zamyslel.
  Knížka, která člověku v mysli dlouho nezůstane.
  Mám půjčený i Ještě jeden den, který má být psaný z pohledu Rhiannon, původně jsem si myslela, že je to druhý díl, tak uvidím. Ale celkově se mi to zdá takové nedotažené a nedomyšlené.

  Analady

  29.09.2017

  Opravdu zajímavá kniha. Četla jsem ji v originále a četla se dobře. Byla romantická, procítěná, lásku hlavního hrdiny jsem naplno prožívala.

  Dandy1

  13.09.2017

  Autor poutavě dokázal popsat množství životů, jejich každodenní starosti a také různorodý přístup rodičů. Moc se mi líbilo, že tady láska nesouvisí s tělem, ale s duší.

  Dikyld

  13.09.2017

  Nápad, promyšlenost,… co my víme, jestli někdo takový opravdu neexistuje?
  Už od začátku jsem se do A zamilovala, naopak Rhiannon jsem stránku od stránky víc a víc neměla ráda. Ale na knize nic nemění to, že to bylo dokonalé.

  MartinaNeumi

  11.09.2017

  Myšlenka knihy je naprosto ojedinělá.
  Poukazujíc na to, že nic na světe netrvá věčně a, že každodenní starosti jsou malicherné věci.
  Osobně mě kniha hodně vtáhla do děje a donutí člověka tak trochu přemýšlet.

  KaileyBlot

  03.09.2017

  Skoro nevím co k tomuhle říct, ale prostě wow ten nápad a vůbec celý koncept příběhu! Prostě koho by napadlo toto? No jasně, Levithana! Toho spisovatele jsem si oblíbila hned po první přečtené knize a teď k němu mám ještě větší respekt a jsem mu moc vděčná za tak originální příběh, který byl promyšlený, dechberoucí a tak nějak i smutný. Četlo se to úplně samo a tak lehce, že jsem se v některých chvílích nemohla od knihy odtrhnout. No prostě geniální, jsem hodně zvědavá na druhý díl, ale kdyby nebyl, vlastně by to ani nevadilo, protože to takhle klidně mohlo skončit. Doporučuji tuto knihu úplně stejně jako samotného autora! Patří k té troše autorů, které prostě zbožňuju a chci od nich přečíst vše, co napsali.

  jankaander

  12.08.2017

  Knížka mě bavila,četla se rychle,už mám objednaný druhý díl…..doporučuji

  Odík

  04.08.2017

  Taková oddechovaka. Ale nečekejte žádný zázrak.

  Sunday

  16.07.2017

  Plyne z toho jen jedno poučení – LÁSKA JE JEN JEDNA, je úplně fuk, kdo jsi ty a koho miluješ, LÁSKA JE UNIVERZÁLNÍ

  l0st-g1rl

  06.07.2017

  Na tuto knihu jsem si brousila zuby hodně dlouho a to čekání se nakonec vyplatilo. Naprosto dokonalá kniha, která mě do svého děje vtáhla a úplně pohltila. Až mi bylo líto, že už končí. Strašně moc jsem chtěla vědět, co se bude dít dál. Kromě toho je kniha plná nádherných myšlenek a vůbec se mi líbí styl psaní pana Levithana.
  Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

  Petruska200

  27.06.2017

  Akorat procitam prvni.stranky a zatim se ne a ne chytnout

  dom.ini

  25.06.2017

  Velmi zajímavý příběh, který mě úplně vtáhnul, i když už nejsem pravděpodobně úplně cílová věková kategorie. Příběh se moc hezky četl, byly tam některé zajímavé myšlenky a zajímavé charaktery lidí. Při čtení jsem byla hodně zvědavá jak to s hlavními hrdiny, ktěří mi byli oba moc sympatičtí, celé dopadne, a přestože jsem si na konci trochu poplakala, tak rozhodně nejsem zklamaná.

  šneki

  12.06.2017

  Den co den v sobě má několik krásných myšlenek, ale asi polovinu knížky jsem nesnášela Rhiannon, že stále miluje Justina, takže 4*.

  Peťule159

  11.06.2017

  Zajímavá, krásná a zároveň nesmírně smutná knížká. Stihla jsem jí přečíst za víkend..Podle mě je to hodně dobrá myšlenka.. i když normálně čtu spíš fantasy tak mě tenhle příběh hodně zaujal.. chystám se přečíst i další knihy autora

  Jackie55

  27.05.2017

  Knížka mě zaujala obálkou. Hned po otevření mě překvapila zvláštním dělění kapitol (hlavně tak vysokým počtem dnů). Děj je velice nápaditý, nic podobného jsem zatím nečetla. Na konci knihy jsem se lekla, že to přejde až moc do fantasy, ale nakonec jsem byla velice překvapena, jaký to má krásny konec (u mě velice nečekaný).

  Tanja00

  03.05.2017

  Každý den se může stát něco výjimečného.

  Kopretina

  06.04.2017

  Kniha mě pohltila, ale ne vždy příjemně. Záleželo na tom, v jakém těle se A. nacházel. Dotklo se mě dost, jak byl v dívce, která se chtěla zabít nebo v 150ti kilovém klukovi. Nejvíc mě dostal konec knihy. Čekala jsem, že z něj bude reverend Poole vymýtat ďábla, což se nestalo…zde mi zůstalo několik otazníků. Závěr, to, jak se A. postaral o Rhiannon, je moc krásný.

  Jonny

  18.03.2017

  Zajímavý koncept světa, nebo spíš jednoho konkrétního života. Kniha mě vtáhla do děje dost rychle. Stejně tak netrvalo dlouho, než mě okouzlila Rhiannon.

  Příběh člověka úplně nepřekvapí. Překvapil mě ale přístup hlavního hrdiny k tělům, v kterých se ocital. Mít k dispozici tělo, jehož osud mě zítra nemusí zajímat… pff. Člověk nepotřebuje moc fantazie, aby ho napadlo co všechno by se tak dalo zažít, vyzkoušet…
  "A" mohl s tímhle pokušením trochu víc bojovat… Jeho vesměs slušňácký přístup ubíral příběhu na věrohodnosti.

  Allka

  16.03.2017

  Podle mě je to asi zatím taková stylem "nejpřístupnější" Levithanova kniha (pokud budu počítat ty, které byly vydané v češtině), takže těm, které odradilo třeba Líbali jsme se, vřele doporučuji, aby Levithanovi dali šanci ještě skrz Den co den 🙂
  Jsem do téhle knihy beznadějně zamilovaná a několik jejích myšlenek velebím až do nebes. Ve spoustě ohledů ve svém žánru výjimečné dílko 🙂

  RosaLucis

  12.03.2017

  Kniha nebyla špatná, ale nemohu říct že by mě nějak ohromila. Po jejím přečtení jsem se nad hodně věcmi zamyslela, nejspíš si přečtu i druhý díl.

  Dimas

  11.03.2017

  Fantasy moc nemusím, jsem ročník 69, ale tahle knížka mě dostala!

  pink_ivy

  18.02.2017

  Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst už dlouho, z různých důvodů, nejvíc asi proto, že se mi zdálo zajímavé téma a chtěla jsem vědět, jak bude zpracované. A po dočtení můžu říct, že jsem z toho taková..rozpačitá. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, bylo to dobře napsané a i když už asi předem tak trochu tušíte, jak to dopadne, stejně jste zvědaví.

  Vlastně jsem ráda, že se tam autor nepokoušel nacpat vysvětlení jak je možné (či spíš nemožné), aby měl hlavní hrdina tuto schopnost. Ale na druhou stranu by mě trochu zajímalo co byl zač, ale jak říkám, asi je lepší to tam nepsat, protože vysvětlení může často knížku totálně potopit (viz. triologie Mara Dyer).

  Protože vlastně hlavní hrdina byl každou kapitolu někdo jiný, mám pocit, že jsme ho nedokázali pořádně poznat a proto jsem s ním naprosto nedokázala soucítit. Přišlo mi, že Rhiannon nebyla vykreslená o nic lépe, odcházím od knížky s pocitem, že byla milá a hezká a to je všechno. Jakmile autor nedokáže napsat postavy tak, aby vám sedli, tak je to základní kámen úrazu.

  A ve výsledku jsem tedy rozpolcená, nápad zajímavý, četlo se to dobře. Ale zase na druhou stranu mě to neohromilo, neměla jsem nutkání číst další a další kapitolu. Takže za mě (trochu lepší) průměr. 3*

  orson

  08.02.2017

  Po delší době zase jednou kniha s originálním námětem, který autor dokázal dobře využít. Snad jen je trochu škoda toho otevřeného konce, ale třeba to bude mít ještě nějaké pokračování….

  AbigailM.M.

  05.02.2017

  Úžasná kniha s krásným námětem. Doporučuju k přečtení =)

  hellena1523

  04.02.2017

  Velice originální! Myšlenka příběhu mě absolutně nadchla a musím říct, že i zpracování mi moc pěkně sedlo. Začátek se skvěle rozjel, od půlky to teda bylo trochu slabší, ale celkový dojem ve mně kniha zanechala velmi pozitivní.

  BetyN.

  03.02.2017

  Kniha je velmi originální. Námět je skvělý a zpracování též. I když v polovině knihy děj trochu pokulhával. Konec hodnotím jako povedený.

  DracoMalfoy

  16.01.2017

  Možná bude obsahovat SPOILER !!

  Popravdě ?

  Už od začátku se mi líbí nápad a do hlavních postav jsem se absolutně zamilovala. Konec mi byl trochu líto, po chvíli přemýšlení ale zněl opravdu nejlíp. Myslím, že je to obecně nejlepší dílo od Levithana co jsem zatím četla.

  RauMari

  08.01.2017

  Miluju to! Tohle je kniha, ke které se velice často vracím! Příběh moc hezky propracovaný a konec odpovídající situaci, prostě skvělá kniha.
  TAGS:

  Online Den co den ebook, Kniha Den co den FB2, Download Den co den PDF , Download Den co den MOBI, Online Den co den kniha, Zdarma Stažení Den co den IPhone, Online kniha Den co den PDF, Zdarma Den co den DJVU, Zdarma Stažení Den co den TXT, Stažení Den co den RTF, Online Den co den FB2 , e-kniha Den co den stažení TXT, Zdarma Den co den stažení kniha, e-kniha Den co den download MOBI, Stažení Den co den IPad, Číst Den co den MOBI, Číst Den co den DOC, Zdarma Den co den AWZ, Download e-kniha Den co den iPad , Zdarma Den co den DJVU, Download Den co den e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Den co den DVD, Číst Den co den TXT, Book Den co den stažení DJVU, Den co den stažení kniha zdarma, Den co den stažení kniha pdf zdarma, Den co den pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Den co den pdf zdarma, Den co den stažení kniha epub zdarma, Den co den ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply