Den obrů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Den obrů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Den obrů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Den obrů


DEN OBRŮ pojednává o Ragnaröku – poslední bitvě mezi severskými bohy a ledovými obry. Hrdinové říše Asgardu slábnou. Bůh Odin si uvědomuje, že bez nové krve nemají bohové šanci zvítězit v posledním střetnutí se silami zla a souhlasí s tím, aby v rozhodujícím boji vedl vojska Asgardu nový válečník.
Leif Svensen je farmář a jeho bratr-dvojče Lee je protřelý voják, který prošel několika bojišti světa, včetně korejského. Háček je v tom, že zatímco většina bohů, včetně Thora, sází na Leeho, bůh zlomyslnosti a klamu, Loki, si vybral jako svého oblíbence právě Leifa. Valkýry se vydají na Zem, aby hrdinu dopravily do Asgardu. Jejich koně však mohou přes duhový most Bifröst přenést jen jednoho člověka, který umírá se zbraní v ruce… Jak sem Leifa dopravit?
Začíná Fimbulwinter, zima, která předznamenává Ragnarök…Kniha v českém jazyce!


Stažení Den obrů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Den obrů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Den obrů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Den obrů.pdf (EUR-0.00)

  Den obrů.epub (EUR-0.00)

  Den obrů.doc (EUR-0.00)

  Den obrů.txt (EUR-0.00)

  Den obrů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Den obrů.PDF – (EUR 0.00);

  Den obrů.MOBI – (EUR 0.00);

  Den obrů.EPUB – (EUR 0.00);

  Den obrů.DOC – (EUR 0.00);

  Den obrů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Day of the Giants (1959)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Klub Julese Vernea
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  jindrich7442

  28.10.2017

  Příliš mi nesedí myšlenka, že Ragnarök vyhráli Ásové díky skřetům, kteří vyráběli hromady granátů a atomových pum. Na druhou stranu velice oceňuji množství mytologických detailů. Vzhledem k době kdy příběh vznikl bych čekal mnohem víc vlastní fantazie.

  SiuxBeast

  17.04.2014

  Zajimavé prolnutí našeho světa a fantasy, resp. seveské mytologie…A taky konec světa trošku jinak než nám ho servírujou obyčejně. Skvěle se čte, doporučuju  TAGS:

  Online Den obrů ebook, Kniha Den obrů FB2, Download Den obrů PDF , Download Den obrů MOBI, Online Den obrů kniha, Zdarma Stažení Den obrů IPhone, Online kniha Den obrů PDF, Zdarma Den obrů DJVU, Zdarma Stažení Den obrů TXT, Stažení Den obrů RTF, Online Den obrů FB2 , e-kniha Den obrů stažení TXT, Zdarma Den obrů stažení kniha, e-kniha Den obrů download MOBI, Stažení Den obrů IPad, Číst Den obrů MOBI, Číst Den obrů DOC, Zdarma Den obrů AWZ, Download e-kniha Den obrů iPad , Zdarma Den obrů DJVU, Download Den obrů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Den obrů DVD, Číst Den obrů TXT, Book Den obrů stažení DJVU, Den obrů stažení kniha zdarma, Den obrů stažení kniha pdf zdarma, Den obrů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Den obrů pdf zdarma, Den obrů stažení kniha epub zdarma, Den obrů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply