Devět komentářů ke komunistické straně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Devět komentářů ke komunistické straně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Devět komentářů ke komunistické straně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Devět komentářů ke komunistické straně


Kniha podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany, o tom, jak se postavila proti všem tradičním formám lidské civilizace, a vyjmenovává obrovské zločiny, kterých se dopustila. Měsíc po tom, co bylo Devět komentářů uveřejněno, byla ve světě zaznamenána vlna událostí, kterou lze označit za fenomén Devíti komentářů. Miliony Číňanů začaly vystupovat z komunistické strany a jejích spřízněných organizací. Po 55 letech lží a teroru mají lidé v Číně možnost poznat své skutečné dějiny. Poprvé mohou společně pochopit obrovské ztráty, které utrpěli za vlády Čínské komunistické strany. Poprvé mohou procitnout z komunistické noční můry a uvidět krásu a význam pradávné čínské civilizace, kterou se komunistická strana pokoušela zničit.

Od roku 2004, kdy byla kniha poprvé uvedena na veřejnost v čínském a anglickém jazyce, a to deníkem The Epoch Times v USA, vystoupilo po celém světě do dnešního dne více jak 250 miliónů čínských občanů z komunistické strany a jejích přidružených organizací. Tato kniha přímo rozkládá svým nezkresleným podáním historických událostí čínskou komunistickou stranu.

Kniha je důležitá pro naše čtenáře, nejen pro nezkreslený pohled na stranu, která ovládá jednu z největších ekonomik na světě, ale také proto, že u nás, jako zemi, kde komunismus působil dlouhá desetiletí, stále přetrvává mnoho pozůstatků této strany a díky této knize si je můžeme znovu připomenout.Kniha v českém jazyce!


Stažení Devět komentářů ke komunistické straně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Devět komentářů ke komunistické straně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Devět komentářů ke komunistické straně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Devět komentářů ke komunistické straně.pdf (EUR-0.00)

  Devět komentářů ke komunistické straně.epub (EUR-0.00)

  Devět komentářů ke komunistické straně.doc (EUR-0.00)

  Devět komentářů ke komunistické straně.txt (EUR-0.00)

  Devět komentářů ke komunistické straně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Devět komentářů ke komunistické straně.PDF – (EUR 0.00);

  Devět komentářů ke komunistické straně.MOBI – (EUR 0.00);

  Devět komentářů ke komunistické straně.EPUB – (EUR 0.00);

  Devět komentářů ke komunistické straně.DOC – (EUR 0.00);

  Devět komentářů ke komunistické straně.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  NINE COMMENTARIES ON THE COMMUNIST PARTY (2005)

  Žánr:
  Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Lidská práva bez hranic
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  LukasKudlacek

  07.07.2016

  Tato kniha vznikla jako souhrn historie čínské komunistické strany, ale ne z pohledu jejích výdobytků, kterými se tak ráda prezentuje, ale z pohledu její trnité, kruté a nemilosrdné cestě za ocelovou mocí. Tato kniha popisuje v devíti komentářích její zrod, průběh a současný pozvolný pád. Tyto komentáře po zveřejnění v roce 2004 způsobily otevření mnoha očí nejen v Číně ale i mimo jí a následkem toho vystoupilo k roku 2016 již více jak 200 mil čínských občanů ze struktur komunistické moci, čínské komunistické strany, svazu mládeže a dalších přidružených organizací. Je to novodobé Číny, tak jak ji neznáte, neboť v té době byl i u nás totalitní režim, který události jako Velký skok vpřed, kulturní revoluce, pomsta agrárníkům, konec finančníkům nebo zánik intelektuálů umně skrýval. Jedinečná kniha popisující všechny velké hrůzy čínské komunistické strany jejichž důsledkem zemřelo více jak 80 miliónů čínských občanů v průběhu 50 let od jejího uchopení moci. Jednoznačně doporučuji přečíst.  TAGS:

  Online Devět komentářů ke komunistické straně ebook, Kniha Devět komentářů ke komunistické straně FB2, Download Devět komentářů ke komunistické straně PDF , Download Devět komentářů ke komunistické straně MOBI, Online Devět komentářů ke komunistické straně kniha, Zdarma Stažení Devět komentářů ke komunistické straně IPhone, Online kniha Devět komentářů ke komunistické straně PDF, Zdarma Devět komentářů ke komunistické straně DJVU, Zdarma Stažení Devět komentářů ke komunistické straně TXT, Stažení Devět komentářů ke komunistické straně RTF, Online Devět komentářů ke komunistické straně FB2 , e-kniha Devět komentářů ke komunistické straně stažení TXT, Zdarma Devět komentářů ke komunistické straně stažení kniha, e-kniha Devět komentářů ke komunistické straně download MOBI, Stažení Devět komentářů ke komunistické straně IPad, Číst Devět komentářů ke komunistické straně MOBI, Číst Devět komentářů ke komunistické straně DOC, Zdarma Devět komentářů ke komunistické straně AWZ, Download e-kniha Devět komentářů ke komunistické straně iPad , Zdarma Devět komentářů ke komunistické straně DJVU, Download Devět komentářů ke komunistické straně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Devět komentářů ke komunistické straně DVD, Číst Devět komentářů ke komunistické straně TXT, Book Devět komentářů ke komunistické straně stažení DJVU, Devět komentářů ke komunistické straně stažení kniha zdarma, Devět komentářů ke komunistické straně stažení kniha pdf zdarma, Devět komentářů ke komunistické straně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Devět komentářů ke komunistické straně pdf zdarma, Devět komentářů ke komunistické straně stažení kniha epub zdarma, Devět komentářů ke komunistické straně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply