Diabetes mellitus v primární péči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Diabetes mellitus v primární péči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Diabetes mellitus v primární péči Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Diabetes mellitus v primární péči


Jedná se o již druhé rozšířené a aktualizované vydání velmi úspěšné knihy Diabetes mellitus v primární péči. Tato monografie, vznikla díky kolegiální mezioborové spolupráci diabetologů a praktických lékařů a reaguje na současný stav péče o diabetiky u nás, kdy je její část svěřena do rukou všeobecných praktických lékařů. Publikace výraznou měrou rozšiřuje Doporučený postup DM v primární péči a je jeho nadstavbou, která podrobně vysvětluje mnohá fakta týkající se pacientů s diagnózou diabetes mellitus.

Oproti prvnímu vydání z roku 2011 je druhé vydání podstatně rozsáhlejší (264 stran oproti předchozím 196). Obsahuje řadu kapitol, které v prvním vydání nebyly zařazeny (diabetes mellitus 1. typu, využití technologií – monitorování glykemií, inzulinové pumpy, informace o transplantaci, očkování u diabetiků, psychologické aspekty diabetu aj.) a hlavně je text velmi aktualizován. Tato fakta dokládají i rychlý vývoj oboru, což vyplývá zejména z doplnění nových poznatků v oblasti terapie diabetu. Monografie tudíž přináší pro potřeby lékaře aktuální informace, které může využívat v každodenní praktické péči o pacienty s diabetem. Je zdrojem pro přemýšlení nad pacientem, neboť právě diabetes mellitus je dobrým příkladem onemocnění, u něhož se uplatňuje individualizovaná medicína, tedy medicína orientovaná na daného pacienta. Kniha tak jistě přispěje ke zdárné a přitom složité péči o diabetiky a neměla by chybět v knihovně žádného praktického lékaře, který léčí své pacienty s diagnózou diabetes mellitus.Kniha v českém jazyce!


Stažení Diabetes mellitus v primární péči zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Diabetes mellitus v primární péči (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Diabetes mellitus v primární péči zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Diabetes mellitus v primární péči.pdf (EUR-0.00)

  Diabetes mellitus v primární péči.epub (EUR-0.00)

  Diabetes mellitus v primární péči.doc (EUR-0.00)

  Diabetes mellitus v primární péči.txt (EUR-0.00)

  Diabetes mellitus v primární péči.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Diabetes mellitus v primární péči.PDF – (EUR 0.00);

  Diabetes mellitus v primární péči.MOBI – (EUR 0.00);

  Diabetes mellitus v primární péči.EPUB – (EUR 0.00);

  Diabetes mellitus v primární péči.DOC – (EUR 0.00);

  Diabetes mellitus v primární péči.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Diabetes mellitus v primární péči ebook, Kniha Diabetes mellitus v primární péči FB2, Download Diabetes mellitus v primární péči PDF , Download Diabetes mellitus v primární péči MOBI, Online Diabetes mellitus v primární péči kniha, Zdarma Stažení Diabetes mellitus v primární péči IPhone, Online kniha Diabetes mellitus v primární péči PDF, Zdarma Diabetes mellitus v primární péči DJVU, Zdarma Stažení Diabetes mellitus v primární péči TXT, Stažení Diabetes mellitus v primární péči RTF, Online Diabetes mellitus v primární péči FB2 , e-kniha Diabetes mellitus v primární péči stažení TXT, Zdarma Diabetes mellitus v primární péči stažení kniha, e-kniha Diabetes mellitus v primární péči download MOBI, Stažení Diabetes mellitus v primární péči IPad, Číst Diabetes mellitus v primární péči MOBI, Číst Diabetes mellitus v primární péči DOC, Zdarma Diabetes mellitus v primární péči AWZ, Download e-kniha Diabetes mellitus v primární péči iPad , Zdarma Diabetes mellitus v primární péči DJVU, Download Diabetes mellitus v primární péči e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Diabetes mellitus v primární péči DVD, Číst Diabetes mellitus v primární péči TXT, Book Diabetes mellitus v primární péči stažení DJVU, Diabetes mellitus v primární péči stažení kniha zdarma, Diabetes mellitus v primární péči stažení kniha pdf zdarma, Diabetes mellitus v primární péči pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Diabetes mellitus v primární péči pdf zdarma, Diabetes mellitus v primární péči stažení kniha epub zdarma, Diabetes mellitus v primární péči ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply