Diabol v tele Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Diabol v tele Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Diabol v tele Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Diabol v tele


Klasický francúzsky psychologický román, ktorý napísal 18-ročný autor (zomrel ako 20-ročný). Výpoveď mladého človeka žijúceho na začiatku 20. storočia, dospieva v búrlivých časoch, autor odhaľuje najtajnejšie myšlienky mladého chlapca a odkrýva pravú tvár vtedajšieho sveta. Ako protiklad ukrutnostiam 1. svet. vojny stavia lásku.
Román bol aj úspešne sfilmovaný.Kniha v českém jazyce!


Stažení Diabol v tele zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Diabol v tele (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Diabol v tele zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Diabol v tele.pdf (EUR-0.00)

  Diabol v tele.epub (EUR-0.00)

  Diabol v tele.doc (EUR-0.00)

  Diabol v tele.txt (EUR-0.00)

  Diabol v tele.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Diabol v tele.PDF – (EUR 0.00);

  Diabol v tele.MOBI – (EUR 0.00);

  Diabol v tele.EPUB – (EUR 0.00);

  Diabol v tele.DOC – (EUR 0.00);

  Diabol v tele.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Le Diable au corps (1923)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  ziriant

  12. ledna

  Do této knihy jsem se zamilovala už při prvním přečtení, kdy jsem byla stejně "stará" jako Marta. Nyní, po letech, jsem četla knihu potřetí, a již dopředu jsem věděla, že pro mě bude mít stejné kouzlo teď jako dříve a také kdykoli později, kdy se k ní zase dostanu. Nesympatizuji nijak s ani jedním z dvojice hlavních hrdinů, neomlouvám a nevysvětluji jejich chování, nechtěla bych zažít tento příběh ani za nic. A přece jeho nuance jsou mi přitažlivé a příjemné, a přece dokáže ve mě tato kniha vzbudit tu správnou atmosféru Touhy, které povětšinou rozumí jen poetické duše. Když se budu chtít zasnít, vím, kam se vracet.

  eraserhead

  26.02.2017

  I díky věku autora hodně zajímavý pohled na partnerský/milenecký vztah a lásku jako takovou, z hodně nezvyklého úhlu. Skoro až pronikavá studie. Stručná, strohá leč velmi přesná a úderná.

  Dáma s hrnstjm

  23.02.2017

  Ráda čtu romantické příběhy, kde je žena starší než muž a mají mezi sebou nějaký znatelnější věkový rozdíl. U této knihy jsem ale měla pocit, že věkový rozdíl nehrál moc roli: téměř tři roky, budiž, v -náctileté době je to vzhledově na první pohled obvykle znát, ale tím pro mě to "lákavé" končí. Ona totiž tahleta Marta byla v mnoha ohledech taky ještě dítě… připomínalo mi to spíš romanci dvou puberťáků než komplikovaný vztah ženy a chlapce. Trochu překvapivé bylo Františkovo chování vůči Martě: podivná kombinace velké vášně a velké frackovitosti. Čekala bych, že zamilovaný kluk bude zametat se svým okolím, aby mohl být se svojí vyvolenou, ale ne, že bude takhle zametat s ní… A právě v její nezralosti vidím důvod, proč mu to procházelo. Závěr příběhu vyřeší Františkovy problémy takovým způsobem, že si to vlastně vůbec nezasloužil!
  I tak se mi kniha líbila, je svěží, má spád a zajímavé pasáže o výchově… a je celkově tak trochu jiná.

  _Michelle_

  13.12.2016

  Ke knize jsem se dostala díky kategorii Kniha od autora mladšího 30 let v rámci Čtenářské výzvy 2016. Nebyl to úplně šálek mé kávy, ale s ohledem na věk autora bych řekla, že se věc podařila a ve své době právem vzbudila zájem a rovněž jistě mnohé oprávněně pobouřila svou otevřeností. Kniha je dle mého názoru především o mládí, touze a sobeckosti mimomanželské lásky. Na můj vkus se děj spíše vleče a je zde mnohem více pocitů, než skutečných činů, ale někdy se prostě dá sáhnout i po tomto druhu literatury a být tak nějak spokojen.

  Scathia

  20.06.2016

  "Dívat se s klidem do očí smrti je statečné, jen jsme-li sami. Smrt ve dvou už není smrtí, ani pro nevěřící ne. Nezarmucuje nás, že opouštíme život, nýbrž že opouštíme to, co mu dávalo smysl. Je-li naším životem láska, jaký pak je rozdíl mezi tím, žít společně nebo společně zemřít? "

  Bojovala jsem s tím, že jsem fakt nesnášela hlavního hrdinu. Musela jsem si připomínat, že jeho jednání je takové hlavně tím, že je to vlastně pořád malý kluk, ale nedalo mi to… Přesto v knížce bylo pár velmi dobrých citátů, které jsem si opsala a které jsou opravdu perfektní na to, jak mladý byl Radiquet spisovatel… Za to dávám tři hvězdy.

  Lessana

  25.03.2016

  Neskutočne pôsobivo napísaný román, popisujúci tému milostného trojuholníka, ktorý raz-dva vtiahne do deja. No po jeho prečítaní zostanú z krutosti hlavného hrdinu zmiešané pocity.

  milan.krimsky

  24.10.2015

  V době kdy sám autor toto dílo napsal, musel sklidit úspěch, "popsat manželskou nevěru."  TAGS:

  Online Diabol v tele ebook, Kniha Diabol v tele FB2, Download Diabol v tele PDF , Download Diabol v tele MOBI, Online Diabol v tele kniha, Zdarma Stažení Diabol v tele IPhone, Online kniha Diabol v tele PDF, Zdarma Diabol v tele DJVU, Zdarma Stažení Diabol v tele TXT, Stažení Diabol v tele RTF, Online Diabol v tele FB2 , e-kniha Diabol v tele stažení TXT, Zdarma Diabol v tele stažení kniha, e-kniha Diabol v tele download MOBI, Stažení Diabol v tele IPad, Číst Diabol v tele MOBI, Číst Diabol v tele DOC, Zdarma Diabol v tele AWZ, Download e-kniha Diabol v tele iPad , Zdarma Diabol v tele DJVU, Download Diabol v tele e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Diabol v tele DVD, Číst Diabol v tele TXT, Book Diabol v tele stažení DJVU, Diabol v tele stažení kniha zdarma, Diabol v tele stažení kniha pdf zdarma, Diabol v tele pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Diabol v tele pdf zdarma, Diabol v tele stažení kniha epub zdarma, Diabol v tele ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply