Dívka se žirafím krkem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dívka se žirafím krkem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dívka se žirafím krkem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dívka se žirafím krkem


Jak jsem se stala Bílou Masajkou? Jak se člověk stane takovým, jakým je? Corinne pochází ze skromných poměrů. Vzhledem k své tělesné výšce se v dětství stala terčem posměchu spolužáků, kteří pro ni vymysleli přezdívku „Žirafa“, a jako dítě východoněmeckého otce rovněž outsiderem ve švýcarské společnosti šedesátých a sedmdesátých let. Brzy se však naučila, jak z nepříznivého osudu vytěžit to nejlepší. Ve své nové knize velmi otevřeně a upřímně vypráví nejen o svém dětství a dospívání za těžkých životních podmínek, ale také o všem dobrém, co se právě díky tomu naučila.Inspirující životní příběh silné, úspěšné a optimistické ženy, který nás nejen překvapí, ale zároveň i povzbudí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dívka se žirafím krkem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dívka se žirafím krkem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dívka se žirafím krkem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dívka se žirafím krkem.pdf (EUR-0.00)

  Dívka se žirafím krkem.epub (EUR-0.00)

  Dívka se žirafím krkem.doc (EUR-0.00)

  Dívka se žirafím krkem.txt (EUR-0.00)

  Dívka se žirafím krkem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dívka se žirafím krkem.PDF – (EUR 0.00);

  Dívka se žirafím krkem.MOBI – (EUR 0.00);

  Dívka se žirafím krkem.EPUB – (EUR 0.00);

  Dívka se žirafím krkem.DOC – (EUR 0.00);

  Dívka se žirafím krkem.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bílá Masajka (5.)

  Originální název:

  DasMädchen mit dem giraffenhals (2015)

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  hrosulik

  06. ledna

  Hezky se četla.

  prochajda

  24.10.2017

  Skvělé čtení k doplnění autorčina života z dětství a dospívání. I když pochází ze skromných poměrů, dokáže se vždy poprat se svým osudem.
  "Když se o něco dlouho snažíte a kvůli tomu, musíte i hory přenášet, těší vás to o to víc, když toho nakonec sami dosáhnete."

  motokatty

  15.06.2017

  Kniha mne neoslovila a to i přes to, že je opět psána čtivým stylem. Autorka popisuje své dětství, dospívání a problémy s rodiči. Několikrát jsem si během četby řekla no a co? proč tohle mám číst? občas mi to přišlo i jako autorčina zpověď/omluva za chyby v minulosti. Osobně jsem od této knížky čekala něco jiného – čekala jsem spíše příběh o tom co bylo "před Bílou masajkou" než vyprávění o tom kdy si autorka pořídila kočku nebo jak si hrála na skládce… Těch světlých chvilek, kdy vám autorka objasní něco málo k předešlým knihám, je velmi, velmi málo. Závěr v podobě dějepisné vsuvky ohledně Sudetských Němců a jejich osudu po válce jsem v této knize také tak nějak nečekala…

  LuckyZ

  31.05.2017

  Poslední kniha autorky Bílé Masajky, která v ní odhaluje svoje dětství, a doplňuje tak celý svůj příběh. Z předchpzích knih dává do souvislostí pár událostí. Píše o trápení s nezájmem rodičů o svojí osobu, o jejich skromném životě, který jí ale naučil se sama o sebe starat, a objevit v sobě talent na práci v obchodě a komunikaci s lidmi. I když si říká, že nebude nikdy žít jako rodiče, nakonec zjišťuje, že je na tom dost podobně, i když na jiném kontinentě. Hodně řeší i otcovu žárlivost na její matku, která všechny hodně poznamenala, až do té míry , že se s otcem 18let neviděla. Na konci knihy dochází ke smíření s otcem, když pochopí jeho situaci a dobu ve které vyrůstal (válka), a odhaluje jí jejich rakousko-české kořeny o kterých dosud netušila.  TAGS:

  Online Dívka se žirafím krkem ebook, Kniha Dívka se žirafím krkem FB2, Download Dívka se žirafím krkem PDF , Download Dívka se žirafím krkem MOBI, Online Dívka se žirafím krkem kniha, Zdarma Stažení Dívka se žirafím krkem IPhone, Online kniha Dívka se žirafím krkem PDF, Zdarma Dívka se žirafím krkem DJVU, Zdarma Stažení Dívka se žirafím krkem TXT, Stažení Dívka se žirafím krkem RTF, Online Dívka se žirafím krkem FB2 , e-kniha Dívka se žirafím krkem stažení TXT, Zdarma Dívka se žirafím krkem stažení kniha, e-kniha Dívka se žirafím krkem download MOBI, Stažení Dívka se žirafím krkem IPad, Číst Dívka se žirafím krkem MOBI, Číst Dívka se žirafím krkem DOC, Zdarma Dívka se žirafím krkem AWZ, Download e-kniha Dívka se žirafím krkem iPad , Zdarma Dívka se žirafím krkem DJVU, Download Dívka se žirafím krkem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dívka se žirafím krkem DVD, Číst Dívka se žirafím krkem TXT, Book Dívka se žirafím krkem stažení DJVU, Dívka se žirafím krkem stažení kniha zdarma, Dívka se žirafím krkem stažení kniha pdf zdarma, Dívka se žirafím krkem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dívka se žirafím krkem pdf zdarma, Dívka se žirafím krkem stažení kniha epub zdarma, Dívka se žirafím krkem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply