Do panského stavu – svazek první Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Do panského stavu – svazek první Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Do panského stavu – svazek první Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Do panského stavu - svazek první


Kniha v českém jazyce!


Stažení Do panského stavu – svazek první zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Do panského stavu – svazek první (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Do panského stavu – svazek první zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Do panského stavu – svazek první.pdf (EUR-0.00)

  Do panského stavu – svazek první.epub (EUR-0.00)

  Do panského stavu – svazek první.doc (EUR-0.00)

  Do panského stavu – svazek první.txt (EUR-0.00)

  Do panského stavu – svazek první.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Do panského stavu – svazek první.PDF – (EUR 0.00);

  Do panského stavu – svazek první.MOBI – (EUR 0.00);

  Do panského stavu – svazek první.EPUB – (EUR 0.00);

  Do panského stavu – svazek první.DOC – (EUR 0.00);

  Do panského stavu – svazek první.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Ivo Železný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  karimatka1

  20.07.2017

  Váhala jsem, jestli ji zařadit do knih, jejichž děj se odehrává v Praze nebo kniha starší než já. Byla to oblíbená kniha mé maminky v dětství, když byla nově vydaná, tak jsme ji jí koupili. Oddychovka na léto.

  bábuška

  17.02.2017

  Úsměvný příběh ze staré a poklidné Prahy, hezky se čte.

  Luccy78

  09.05.2016

  Takové milé, prosté, lehce naivní čtení o matce Kráčmerce a její rodině, kteří přišli ke štěstí v podobě vyhraného losu a najednou se z domečku ve vesnici ocitnou ve vlastním domě na Vyšehradě. Občas mě paní Kráčmerka svou naivitou, prostodušností a kolikrát hloupostí až rozčilovala, nicméně je to pěkné čtení, obohacené krásnou květnatou staročeštinou. A poprvé musím i přiznat, že filmové zpracování s paní Nedošínskou v hlavní roli se mi líbilo daleko víc a nesmazatelně vrylo do paměti.. Do čtení dalších svazků už nejdu.

  knihamouder

  16.09.2014

  Kráčmerka mě bavila, oddechové čtení. Zajímavá myšlenka, jak utratit výhru. Dnes by se styl života a pořizování nezbytností za výhru jistě velmi lišil 😀

  Illaa

  22.07.2014

  Tato trilogie mě velice bavila, bylo to pro mě opět něco nového, čehož jsem ještě mnoho nečetla. Navíc kniha byla velice úsměvná a četla se jedním dechem. U některých situací není nouze o hlasité zasmání především díky hlavní postavě matky Kráčmerky, která se po svém vyrovnává s nástrahami života na vysoké noze ve městě. Velice povedené.

  maryzka

  18.04.2014

  Naivní, sentimentální, nerealistické jak pro současnost tak pro první republiku. Jedině tak do ,, Pečírkovic kalendáře. Ale jinak si člověk zopakoval jinou gramatiku(mluva, slovní obraty a spojení) společenské rozdíly. Docela i psychologie tam je trochu vpravena, Celková četba pro odpočinek

  vERko

  15.12.2013

  Výborné čtení na popud mojí babičky, když není člověku příliš dobře, jak fyzicky, tak psychicky, dá se číst po odstavcích, nic vám neuteče. Odpoutá vás od dnešní uspěchané doby. U knihy jsem se opravdu bavila, někdy i nahlas 🙂 určitě se pustím do následujícícho dílu.

  menghinova

  27.12.2012

  Tyto knihy jsem měla půjčené od kamarádky a moc jsem se u nich bavila mě osobně se líbily moc

  Dell

  22.04.2011

  Chtěla jsem to poslouchat jako zvukovou knihu pro odlehčení a jako zpestření při běžných domácích pracích, ale nešlo to. Je to kniha pro ty, koho baví telenovely a podobné rodinné historie. Popisy nákupů, vaření, rozestavování nábytku apod. bych byla ochotná vydržet, kdyby kromě toho šlo ještě o něco víc. Ale to bohužel nejde. Nedočetla jsem další díly, ale řekla bych, že jde o to dobře provdat dceru a užívat si výhod hmotného zajištění spadlého z nebe.  TAGS:

  Online Do panského stavu – svazek první ebook, Kniha Do panského stavu – svazek první FB2, Download Do panského stavu – svazek první PDF , Download Do panského stavu – svazek první MOBI, Online Do panského stavu – svazek první kniha, Zdarma Stažení Do panského stavu – svazek první IPhone, Online kniha Do panského stavu – svazek první PDF, Zdarma Do panského stavu – svazek první DJVU, Zdarma Stažení Do panského stavu – svazek první TXT, Stažení Do panského stavu – svazek první RTF, Online Do panského stavu – svazek první FB2 , e-kniha Do panského stavu – svazek první stažení TXT, Zdarma Do panského stavu – svazek první stažení kniha, e-kniha Do panského stavu – svazek první download MOBI, Stažení Do panského stavu – svazek první IPad, Číst Do panského stavu – svazek první MOBI, Číst Do panského stavu – svazek první DOC, Zdarma Do panského stavu – svazek první AWZ, Download e-kniha Do panského stavu – svazek první iPad , Zdarma Do panského stavu – svazek první DJVU, Download Do panského stavu – svazek první e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Do panského stavu – svazek první DVD, Číst Do panského stavu – svazek první TXT, Book Do panského stavu – svazek první stažení DJVU, Do panského stavu – svazek první stažení kniha zdarma, Do panského stavu – svazek první stažení kniha pdf zdarma, Do panského stavu – svazek první pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Do panského stavu – svazek první pdf zdarma, Do panského stavu – svazek první stažení kniha epub zdarma, Do panského stavu – svazek první ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply