Dobrý synček Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dobrý synček Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dobrý synček Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dobrý synček


Dvanásťročný Mark, skľúčený matkinou smrťou po ťažkej chorobe, odchádza na čas bývať k príbuzným. Zoznámi sa s bratancom Henrym, na ktorom sa mu spočiatku páči jeho podnikavosť a vynaliezavosť, no onedlho zistí, že čosi nie je v poriadku – Henry sa postupne odhaľuje ako malý bezcitný netvor, ktorý sa síce naoko tvári ako dobrý synček, ale v skutočnosti svojimi surovými činmi ohrozuje svoje okolie. Komu sa má zdôveriť zhrozený Mark so svojím podozrením: Henryho matka Susan cíti, že Mark má pravdu, no zdráha sa uveriť hroznej skutočnosti, že jej syn, jej milovaný synček je stelesnené zlo…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dobrý synček zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dobrý synček (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dobrý synček zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dobrý synček.pdf (EUR-0.00)

  Dobrý synček.epub (EUR-0.00)

  Dobrý synček.doc (EUR-0.00)

  Dobrý synček.txt (EUR-0.00)

  Dobrý synček.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dobrý synček.PDF – (EUR 0.00);

  Dobrý synček.MOBI – (EUR 0.00);

  Dobrý synček.EPUB – (EUR 0.00);

  Dobrý synček.DOC – (EUR 0.00);

  Dobrý synček.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The good son (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Danubiapress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  katuska975

  je to velmi pekna kniha aj trochu vesela aj smutna

  Azizi

  Toto bola prvá kniha vôbec, ktorú som prečítala (teda ak nerátam rozprávky). Čiže mám na ňu veľmi nostalgické spomienky. Je to vlastne kniha, ktorá ma priviedla k čítaniu. Pre mňa ešte ako malé dievčatko to bol veľmi desivý a napínavý príbeh. Ešte teraz si spomínam na predavača, ktorý nás pred kúpou upozorňoval, že to nie je vhodné čítanie pre deti. Tak vtedy mi už bolo úplne jasné, že tú knihu si musím prečítať. Nápad je myslím veľmi originálny, príbeh šikovne napísaný. Zaujímavosťou je aj fakt, že hlavnú úlohu vo sfilmovanej verzii hral malý Macaulay Culkin známy zo série filmov Sám doma.  TAGS:

  Online Dobrý synček ebook, Kniha Dobrý synček FB2, Download Dobrý synček PDF , Download Dobrý synček MOBI, Online Dobrý synček kniha, Zdarma Stažení Dobrý synček IPhone, Online kniha Dobrý synček PDF, Zdarma Dobrý synček DJVU, Zdarma Stažení Dobrý synček TXT, Stažení Dobrý synček RTF, Online Dobrý synček FB2 , e-kniha Dobrý synček stažení TXT, Zdarma Dobrý synček stažení kniha, e-kniha Dobrý synček download MOBI, Stažení Dobrý synček IPad, Číst Dobrý synček MOBI, Číst Dobrý synček DOC, Zdarma Dobrý synček AWZ, Download e-kniha Dobrý synček iPad , Zdarma Dobrý synček DJVU, Download Dobrý synček e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dobrý synček DVD, Číst Dobrý synček TXT, Book Dobrý synček stažení DJVU, Dobrý synček stažení kniha zdarma, Dobrý synček stažení kniha pdf zdarma, Dobrý synček pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dobrý synček pdf zdarma, Dobrý synček stažení kniha epub zdarma, Dobrý synček ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply