Dr. Máma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dr. Máma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dr. Máma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dr. Máma


Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domácí léčbě dětí vychází nyní i u nás.Bohatě ilustrované známým německým ilustrátorem Janoschem.Doplněno přebásněnými říkankami a ponaučeními pro děti.

Bolesti v krku nebo rozbité koleno: kdykoli se dítě necítí dobře nebo je něco bolí, volá mámu. Instinktivně ví, že nikdo na světě neumí tak dobře utěšovat a pomáhat jako právě maminka.

Přesto jsou maminky neustále sužovány pochybnostmi, zda opravdu všechno dělají správně. Když dítě začne kašlat, mají s ním hned běžet k lékaři, nebo raději počkat? Stěžuje-li si dítě na bolesti břicha, mají mu připravit ohřívací láhev, nebo raději ne?Tato kniha o dětských nemocech a bolestech vznikla ve spolupráci s mnoha lékařskými odborníky. Cornelia Nitsch v ní dává odpovědi na mnoho otázek, které si rodiče denně kladou. Poskytuje informace o nejčastějších dětských onemocněních, o základní prevenci a také o osvědčených domácích prostředcích. Po přečtení této knihy by rodiče měli být schopni pečovat o nemocné dítě efektivněji a sebevědoměji.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dr. Máma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dr. Máma (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dr. Máma zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dr. Máma.pdf (EUR-0.00)

  Dr. Máma.epub (EUR-0.00)

  Dr. Máma.doc (EUR-0.00)

  Dr. Máma.txt (EUR-0.00)

  Dr. Máma.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dr. Máma.PDF – (EUR 0.00);

  Dr. Máma.MOBI – (EUR 0.00);

  Dr. Máma.EPUB – (EUR 0.00);

  Dr. Máma.DOC – (EUR 0.00);

  Dr. Máma.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Práh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Dr. Máma ebook, Kniha Dr. Máma FB2, Download Dr. Máma PDF , Download Dr. Máma MOBI, Online Dr. Máma kniha, Zdarma Stažení Dr. Máma IPhone, Online kniha Dr. Máma PDF, Zdarma Dr. Máma DJVU, Zdarma Stažení Dr. Máma TXT, Stažení Dr. Máma RTF, Online Dr. Máma FB2 , e-kniha Dr. Máma stažení TXT, Zdarma Dr. Máma stažení kniha, e-kniha Dr. Máma download MOBI, Stažení Dr. Máma IPad, Číst Dr. Máma MOBI, Číst Dr. Máma DOC, Zdarma Dr. Máma AWZ, Download e-kniha Dr. Máma iPad , Zdarma Dr. Máma DJVU, Download Dr. Máma e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dr. Máma DVD, Číst Dr. Máma TXT, Book Dr. Máma stažení DJVU, Dr. Máma stažení kniha zdarma, Dr. Máma stažení kniha pdf zdarma, Dr. Máma pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dr. Máma pdf zdarma, Dr. Máma stažení kniha epub zdarma, Dr. Máma ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply