Drahý čas Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Drahý čas Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Drahý čas Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Drahý čas


Kniha v českém jazyce!


Stažení Drahý čas zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Drahý čas (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Drahý čas zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Drahý čas.pdf (EUR-0.00)

  Drahý čas.epub (EUR-0.00)

  Drahý čas.doc (EUR-0.00)

  Drahý čas.txt (EUR-0.00)

  Drahý čas.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Drahý čas.PDF – (EUR 0.00);

  Drahý čas.MOBI – (EUR 0.00);

  Drahý čas.EPUB – (EUR 0.00);

  Drahý čas.DOC – (EUR 0.00);

  Drahý čas.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Rat race (1970)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Jana K

  06.10.2017

  Hlavní hrdina této Francisovky tentokrát není koňák, ale pilot malého letadla. Pro mě prostředí naprosto cizí, uvítala bych raději to koňské, ale v knize mi to vůbec nevadilo, ba naopak.
  Navíc o dostihy nepřijdeme, Matt Shore totiž létá po závodištích a vozí trenéry, majitele i žokeje a tak se seznámíme zase s jiným prostředím. Za mě moc povedené, včetně zápletky i nezbytné lovestory.

  DickBach

  05.08.2017

  Pro mně Dickova coby srdeční záležitost, protože miluji letadla. :o) Propracovaný příběh, dobrá a nepředvídatelná zápletka. Velmi dlouho jsem ani netušila kterým směrem vane vítr…. Děkuji.

  francouz

  07.06.2017

  Po dlouhé době jsem si přečetl knížku v originále, odhodlával jsem se k tomu poměrně dlouho a jsem rád, že jsem si to takto střihnul. Navíc je to autor, kterého jsme doma měli x knížek a byla to vždy oblíbená četba mého otce. Líbí se mě styl psaní, protože autor si zde na nic nehraje a ukáže nám, keří maximálně viděli Velkou Pardubickou, co všechno se vlastně schovává za tímto businessem. A tak jako všude narazíte na lidi dobré, špatné, hloupé a vypočítavé. Hlavní hrdina toho tentokrát nemá moc společného s koňmi, ale o dostihový sport ani zde nepříjdete. Je to takový typický hrdina, kterého by jste měli potávat denně, protože těch, kteří spadnou na dno ( přehazují poslední pence v kapse) je opravdu hodně, ale umět se k tomu rovně postavit, zase tolik není. Velmi pohodové čtení.

  alzbeta4340

  01.06.2017

  Jedna z nejlepších Francisovek, ačkoliv vlastně vůbec není o koních. Přečteno po letech znovu a opět mě to moc bavilo.

  denib

  12.05.2017

  Dick Francis měl talent vyprávět tak, aby problémy dostihového prostředí pochopil i čtenář, který dostihy nezná. A hlavně měl talent psát napínavé a dobře čtivé knihy bez zbytečných surovostí nebo věděckých postupů vyšetřování. Prostě klasická detektivka, kde má hlavní roli zdravý rozum. Moc se mi tento styl líbí.

  toni-az

  04.07.2016

  Příjemná detektivka jako je obvyklé pro Dicka Francise. Nejsem sice žádný koňák, ale tyhle knížky můžu a je to pro mě tak trochu exotika. Solidně napsáno, napinavé, sympatický hlavní hrdina, trochu té romantiky. Být to první kniha od tohoto autora, dal bych snad i 5*, ale je třeba uznat, že systém je ve všech jeho knihách podobný.

  Jack93

  20.05.2016

  Další z řady mnohých klasik od Dicka Francise. Jen mi oproti jiným dílům přišlo, že hlavní hrdina, v tomto případě Matt Shore, přišel na rozlousknutí celé záhady příliš brzy. Jako velký příznivec tohoto autora jsem zvyklý na to, že si my čtenáři musíme počkat delší dobu na odhalení největšího padoucha. To mi v Drahém času trochu chybělo, ale na druhou stranu se mi moc líbilo finále, takhle dramatické snad ještě nebylo, a to jsem od Francise přečetl dohromady (zatím) 29 knih.

  I když je scénář každého příběhu stejný – hrdina se nám zamiluje do krásné dívky a navíc bojuje o život, protože nemůže přihlížet nespravedlnosti – stále mě tyhle detektivky neskutečně baví. Je to skvělá oddychovka. Výrazné plus hraje i fakt, že se hrdinové jednotlivých románů pokaždé věnují jiné profesi (byť je nějak spojena s dostihovým světem), díky čemuž nedochází ke stereotypizaci.

  alfinha2321

  17.07.2015

  Když jsme se dávali dohromady s mým nyní už manželem, vzájemně jsme si dali číst 8 knih, které nás inspirovaly. Do mého výběru spadla i tahle, už jen proto, že manžel létá a já ráda koně, takže aby se to hezky propojilo. Výběr se podařil, manžel na francisovky nezanevřel 🙂

  magnolia

  13.01.2015

  Jak jsem mohla zapomenout – také můj první Francis (v tom růžovém vydání, půjčený od strejdy, co už nežije). Bylo mi 14.

  Půca4

  20.07.2014

  Drahý čas. Tento díl jsem uplně hltala! Doporučuji přečíst!!!

  Pawlisman

  31.01.2014

  Pro mě asi průměrný Dick. Děj letí jak o závod. Spíše jde ale skutečně jen o lehké čtení, toho dramatu a krimi bychom mohli mít ve střední části více. I tak se to prostě čte jak po másle a čtenář na konci určitě není zklamán. Kniha na 3 dny ideal čtení na které se budete těšit. 8/10

  LPG

  23.01.2014

  O dostihy jsem se nikdy nezajímal a pravděpodobně ani nebudu. Proto se mi dlouho do této knihy nechtělo. Teď je mi líto, že jsem ji nepřečetl dříve. Opravdu hezká kniha s jasným rukopisem.

  Disease

  27.12.2013

  Úplně první Francisovka, kterou jsem kdysi četl. I naponěkolikáté dobré.

  Rup

  22.10.2013

  Slzavé údolí s napětím a šťastným koncem. Skvělé napsané. Autor se prostě stal klasikem žánru ještě za svého života.

  lenocka2013

  20.08.2013

  Nenarocna kniha, lahka, dobre sa citala. Poskytovala prijemny relax.

  bbara155

  28.06.2013

  Moje nejoblíbenější kniha od Francise. Příběh sympatického pilota a jeho boje o lásku a pak i o život. Dostihové prostředí viděné tentokrát z výšky. Kniha je čtivá a napínavá s dobrým koncem.

  kattyV

  23.03.2013

  Hlavní hrdina je bez peněz, vyrovnává se z rozvodem a v žádném případě nechce navazovat vztahy s lidmi kolem sebe. Colin Ross, jeho sestry i další lidé kolem dostihů mu dokáží vráti chuť do života. mu

  opicejudy

  24.08.2011

  Jsem velký fanda Dicka Francise v překladu Jaroslavy Moserové.Škoda, že už nic nového nenapíše.Poslední knihy napsané se synem už nejsou ono.Drahý čas – výborný.

  mis22

  23.08.2011

  Krásná kniha, doporučuji 😀  TAGS:

  Online Drahý čas ebook, Kniha Drahý čas FB2, Download Drahý čas PDF , Download Drahý čas MOBI, Online Drahý čas kniha, Zdarma Stažení Drahý čas IPhone, Online kniha Drahý čas PDF, Zdarma Drahý čas DJVU, Zdarma Stažení Drahý čas TXT, Stažení Drahý čas RTF, Online Drahý čas FB2 , e-kniha Drahý čas stažení TXT, Zdarma Drahý čas stažení kniha, e-kniha Drahý čas download MOBI, Stažení Drahý čas IPad, Číst Drahý čas MOBI, Číst Drahý čas DOC, Zdarma Drahý čas AWZ, Download e-kniha Drahý čas iPad , Zdarma Drahý čas DJVU, Download Drahý čas e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Drahý čas DVD, Číst Drahý čas TXT, Book Drahý čas stažení DJVU, Drahý čas stažení kniha zdarma, Drahý čas stažení kniha pdf zdarma, Drahý čas pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Drahý čas pdf zdarma, Drahý čas stažení kniha epub zdarma, Drahý čas ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply